Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kirk napisał:

Może sam krótki materiał typu "wykolejenie tramwaju" da się zrobić jednoosobowo, ale nawet zwykłego programu informacyjnego jako całość się w pojedynkę nie zrobi.

Przecież materiał z powodzeniem może nagrać, podczytać i zmontować jedna osoba, a potem wpuścić to do automatycznej emisji. Lata temu tak wyglądało Euronews, teraz podobnie działa Reuters TV na Roku.

 

W ramach COVIDu większość widzów pogodziła się już z goścmi nie w studiu, tylko nagrywającymi się w domu Nokią 3310.

Myślę, że oczekiwania będą obniżane nadal. Ciekawe czy doczekamy aż gadanie przejmie syntezator ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falcon obaj wiemy że jeśli już zabierasz głos, to politykujesz. Najwyraźniej moja wypowiedź nie pasowała Ci do Twojej wizji politycznej i dlatego zabrałeś głos, mimo iż ja nie nawiązałem do polityki, a do standardów w korporaxjach amerykańskich jakie znam z własnego doświadczenia. 

 

Zatem wracając do tematu popracuj kiedyś w korporacji amerykańskiej, to również będziesz się znał. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niejednej polskiej firmie z przestrzeganiem prawa pracy jest na bakier. 

Kombinatorstwo nie ma narodowości. 

Zatem kompletnie nie wiem do czego zmierzasz.

Nie ma co przykładać kalki że normy i zasady są bądź nie są przestrzegane. Wszystko zależy od osoby zarządzającej i czy robi to co robi za przyzwoleniem zwierzchników, czy samodzielnie. 

Ale to są już wątki nie związane z tematem dyskusji, zatem ja kończę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Dziwne są te anonimowe przecieki z Discovery. Tyle lat pracowali i im to nie przeszkadzało, a nagle by miało przeszkadzać? Może ktoś robi jakiś celowy szum wokół TVN?

trochę znam amerykańskie korporacje i są bardzo wyczuleni na prawa pracownicze i dyskryminację. Te doniesienia się jakieś dziwne.

Pamiętasz ile wywiadów było udzielonych przez osoby zwolnione z TVP ? Widocznie w tym przypadku też ktoś postanowił opisać jak wyglądała praca w jakby nie patrzeć jednej z największych stacji w Polsce.

Poza tym nie ma żadnej wzmianki czy kryzys dotknął tylko TVN czy całe Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falcon czytaj ze zrozumieniem moje wypowiedzi. Ostatni raz napiszę. Znam model pracy w amerykańskich korporacjach. Mam wielu znajomych pracujących w różnych korporacjach. Jedno przewija się w amerykańskich, są bardzo wyczuleni na łamanie prawa, a w szczególności na dyskryminację.

To nie oznacza że wszędzie tak jest, ale dlatego dziwi mnie trochę to co czytam. 

 

@wuzel szkoda że anonimowo. Anonimem można wszystko napisać :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Anonimowy list, podpisany przez "Pracowników TVN", trafił do ponad 140 pracowników mediów polskich i zagranicznych, agencji reklamowych, agencji mediowych, KRRiT oraz rabinów Nowego Jorku i Polski.

 

Anonimowy list pracowników TVN czy prowokacja?

https://magazyn.wp.pl/film/artykul/bomba-odpalona-w-srodku-medialnej-wojny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, enski napisał:

Premierowo? Myślałem, że filmy od debiutu w kinach pojawiają się w telewizjach otwartych tak z 2-3 letnim odstępem, a nie po blisko 5 latach.

 

Jak na nowym kanale puszczą Czterech pancernych, to też mogą dać znaczek "Premiera".

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Pierwszy raz widzę to określenie. Opierałem się na tym jak to dotychczas bywało z różnymi filmami w telewizji od premium po otwartą.

 

W dniu 9.03.2021 o 08:07, Paweł Szmit napisał:

A czy to moja wina, że TVN dopiero teraz wykupił film?

A czy ja pisałem bezpośrednio do Ciebie? Odpowiadałem jedynie na treść.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2021 o 21:00, enski napisał:

Nie. Pierwszy raz widzę te określenie.

No więc specjalnie dla ciebie wyjaśnienie tego pojęcia stosowanego przez telewizje już od dawna. "Premierą" oznaczane są często filmy, które są emitowane po raz pierwszy na antenie danej stacji. W ten sposób można oznaczyć premierą nawet filmy z lat 70, 80 czy 90. Są to właśnie channel premiere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, diabeu napisał:

"Premierą" oznaczane są często filmy, które są emitowane po raz pierwszy na antenie danej stacji

 

A nawet po raz pierwszy w tym sezonie. Staroć który leciał na wiosnę a powraca jesienią znów staje się Premierą. Nie mówię że wszędzie ale widziałem to już nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
3 godziny temu, Ipo napisał:

Może takowego nie mają. TVP ostatni taki koncert miała nagrany aż 17 lat temu więc kupę czasu temu.

 

Mi się wydaję, że za wszystkimi tymi dużymi telewizyjnymi koncertami w III RP stała Nina Terentiew. Dopóki pracowała w TVP, mniej więcej co 5 lat organizowała dla niego jakiś koncert jubileuszowy, później zrobiła to jeszcze w Polsacie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...