Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, SzYcHa_2012 napisał:

@Emil.1603 Podczas zapowiedzi lektor powiedział, że cały turniej tylko w Eurosporcie1.
Przesłyszałeś się emoji6.png

 

11 godzin temu, Alek1234 napisał:

Jakieś źródło tej rewelacji?

 

https://satkurier.pl/news/196148/polfinal-igi-swiatek-w-tvn-i-eurosporcie-1.html

 

a jednak TVN 14:55 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwszą transmisje sportową na żywo po wielu latach przerwy na TVN, mam nadzieję że TVN dogada się z Eurosportem i będą pokazywać w tym sezonie kwalifikacje do konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich, tych które Telewizja Polska nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Przemek2892 napisał:

Mamy pierwszą transmisje sportową na żywo po wielu latach przerwy na TVN, mam nadzieję że TVN dogada się z Eurosportem i będą pokazywać w tym sezonie kwalifikacje do konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich, tych które Telewizja Polska nie pokazuje.

Nie pokaże, bo coś w tym Eurosporcie musi zostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Faktach TVN pod koniec materiału Jarosława Kostkowskiego o sukcesie Świątek przekazali, że transmisja z sobotniego finału Iga Świątek - Sofia Kenin, planowanego na 15:00 będzie na antenie TVN-u i w ramach udostępnienia streama stacji bez opłat (tak jak dziś) w Playerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Moim zdaniem od sportu są kanały sportowe. Nie trzeba mieszać sportu do kanałów ogólnych. TVN jako jeden z kilku ogólnych (chyba jeszcze TV4, TV6 i Puls) był wolny od sportu, szkoda.

 

Tylko trzeba pamiętać, że telewizje ogólne promują pewne programy wśród szerszej widowni. Pokazanie np. Igrzysk Olimpijskich w telewizji ogólnej sprawi, że występy np. tyczkarzy trafią do szerokiego grona widzów, nie tylko wąskiej sprofilowanej grupie. Dzięki temu nie pozamykaliśmy się jeszcze wszyscy do końca w swoich bańkach.

 

W kanałach ogólnych powinien być cały przekrój programów o zróżnicowanej tematyce: informacja, publicystyka, film, teatr, sport, muzyka, dokument, ważne wydarzenia. Kanały tematyczne rozszerzają daną tematykę, dla widzów zaangażowanych, którzy często dokładnie wiedzą co chcą zobaczyć.

 

Nie wiem czy akurat kwestia sportu musi dotyczyć TVN, TV4 czy TV Puls, ale skoro mowa jest o kanałach ogólnych, to na pewno rolą TVP jest sport o różnych dyscyplinach w mądry sposób promować, częściowo właśnie w telewizji ogólnej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IO i tak muszą być w otwartej telewizji. A TVN chce sobie podreperowac wyniki bo w 4+ niedobrze to wygląda. Dla mnie to jest krzyk rozpaczy bo to zupełnie nie jest profil stacji. Była szansa zostawić sobie sublicencje na skoki w otwartej tv w okresie świetności i z tego nie skorzystano.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądania są kanały sportowe o tyle że nie każdy ma dany kanał Eurosport internetowo  w Ipli i Eurosporcie Player na Player blokada z Astry jako FTA dla Niemców retransmisja być może była.Eurosortu zasięg jest 50% Nie każdy bierze pakiet za 30,40,60zł aby posiadać Eurosport  kablówce czy też platformie.Dziś Eurosport i firma Discovery to inny wachlarz co kiedyś dla 2 kanałów.Dziś Discovery,Eurosport,TVN Scripps network to jedna firma i ma możliwość dać lekko ważną dyscypline na otwartą stacje,Co prawda dla TVN lepszym sportem był boks z Michalczewskim i z Gołotą a reszta to średnio liga.Wiec jestem za tym aby Eurosport dawał bardziej te sporty najważniejsze dla nas w telewizji otwartej typu TVN,TVN7 informację wywiady do TTV.Jak inne telewizje nie dają rady wykupić od Eurosport-u transmisji rozgrywek.Co do innych rozgrywek jakby byli Polacy to by rozgrywki sportowe leciały jak narazie to niższa sportowe za wyjątkiem skoków narciarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że nie jest to profil stacji? TVN wyczuł moment, ćwierćfinał Świątek w samym Eurosporcie oglądało bodajże coś w okolicy 600 tysięcy osób co jak na tę stację jest wynikiem bardzo porządnym. Oznacza to, że potencjał wśród widowni jest spory, więc wyszli z transmisją na swoją główną antenę, aby wykorzystać nadarzającą się okazję do fajnego wyniku marketingowego. Szczególnie, że zarówno półfinał jak i finał odbywają się w godzinach ramówkowo bardzo nazwijmy to "luźnych", kiedy bez kłopotu można wrzucić coś kompletnie innego, a widać że stacja w tych godzinach nie bardzo ma na siebie pomysł.

Nie oznacza to równocześnie głębszego wejścia TVNu w sport, bo zazwyczaj główne sportowe wydarzenia odbywają się wieczorem, a wtedy ramówka jest dużo ciaśniejsza niż w środku dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by na kanale metro który jest w mux8  w dvb-t a jest tego samego właściciela dawać transmisja sportowe które są w Eurosport np: LM pikarzy ręcznych udziałem drużyn z Kielc albo kwalifikacje do konkursów pucharów świata w skokach narciarskich wiem że to wątek TVN ale gadamy o transmisjach sportowcy Eurosport którego jest właścicielem grupa Discovery  która jest z kanałem TVN powiązana 

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...