Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla nich, oraz Stars.tv z pewnością jest dobrze, ale dla widzów już niekoniecznie. Ogólnie ten kanał wydaje się być tani w utrzymaniu. Opłaty od operatorów, oraz zyski z reklam są raczej większe, niż koszty utrzymania, tym bardziej że oferta praktycznie pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem VH1 ma ciekawe propozycje teledysków, nie wiem gdzie wy widzicie monotonność - chyba, że w nazwach pasm muzycznych, bo to chyba się od lat nie zmienia :D Dziś widziałem przykładowo teledysk do "Rumour" Chloe Howl zupełnie inny, niż leci wszędzie. Aczkolwiek, jak wspomniałem potrzeba tam trochę życia wnieść, może jakichś prezenterów czy coś.

Jeżeli VIACOM, też tak brutalnie postąpi z VH1, jak z VIVĄ to niech lepiej w ogóle nic nie dotykają i niech będzie, jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Newman - Love Me Again też ma inny teledysk niż w innych stacjach. Podobało mi się kiedyś jak było top 10 Placebo i na drugim czy trzecim miejscu miało być This Picture a była jakaś piosenka rapowa z początku lat 90-tych podpisana jako Placebo - This Picture. Kilka miesięcy później widziałem tę samą listę i znów ten sam błąd. Na jakiejś innej liście widziałem podobny błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nich, oraz Stars.tv z pewnością jest dobrze, ale dla widzów już niekoniecznie. Ogólnie ten kanał wydaje się być tani w utrzymaniu. Opłaty od operatorów, oraz zyski z reklam są raczej większe, niż koszty utrzymania, tym bardziej że oferta praktycznie pozostaje bez zmian.

I to jest doskonały pretekst do tego, by nic w VH1 nie zmieniać. Wpasowali się ofertą, mają jakiś odsetek widzów, który generuje im przychody z reklam, Ci co nie oglądają i tak płacą za niego w abonamencie - jest git. Po co ryzykować utratę funtów i inwestować w ten kanał? Rynek muzyczny się nasyca, nie ma co kombinować skoro już się przyzwyczaiło widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem VH1 ma ciekawe propozycje teledysków, nie wiem gdzie wy widzicie monotonność - chyba, że w nazwach pasm muzycznych, bo to chyba się od lat nie zmienia :D Dziś widziałem przykładowo teledysk do "Rumour" Chloe Howl zupełnie inny, niż leci wszędzie. Aczkolwiek, jak wspomniałem potrzeba tam trochę życia wnieść, może jakichś prezenterów czy coś.

Jeżeli VIACOM, też tak brutalnie postąpi z VH1, jak z VIVĄ to niech lepiej w ogóle nic nie dotykają i niech będzie, jak jest :)

Zgadzam się.Jak ma być kolejny kanał z serialami albo reality show to niech nic nie zmieniają.VIACOM jak ma coś zmienić to zamiast urozmaicić ofertę muzyczną to zaśmieca kanał programami MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia, kiedy VH1 Polska otrzyma oprawę graficzną taką jak ma od kilku dni VH1 European?. Chyba znając zapłon naszego oddziału, to potrwa to zapewne z rok czasu.

Mi obecna oprawa graficzna VH1 odpowiada.Prędko nowej nie będzie bo po pierwsze polski oddział jest zawsze do tyłu z takimi rzeczami, a po drugie jest dopiero 2 lata po reaktywacji VH1 i wprowadzeniu obecnej oprawy.Nowa oprawa jest dla mnie za prosta, przypomina oprawę MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ta nowa oprawa VH1 European podoba. Zaś na VH1 Polska drażni mnie ta żałobna belka z podpisem do klipów. Poza tym z tego co widzę, na Facebooku MTV Polska napisali, że "już za chwileczkę, już za momencik" VH1 Polska otrzyma tą samą oprawę co VH1 European, więc twoja teoria @Mates100065 chyba została obalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA ma super oprawę! Jednak jej potencjał jest marnowany. Mam nadzieję, że jak VIACOM zrobi zmianę oprawy (jak na VIVIE) to nie zaczną zabijać VH1 programami "rozrywkowymi" a VH1 otrzyma cudowne hasło pt "Gramy programy, jak nasza siostra VIVA!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z europejskich wersji VH1 po zmianie oprawy nie zaczęła emitować choć jednego programu. VH1 obecnie jest z założenia stacją 100% muzyczną podczas, gdy pozostałe kanały skupiają się głównie na rozrywce. Kiedyś wprowadzili na ten kanał programy i to ich dobiło. Jak VH1 powrócił, miał być właśnie stacją grającą tylko muzykę, a w tym samym czasie z VIVY ją usunięto - to VH1 jest teraz ich kanałem grającym "hity na czasie", stąd też mniejsza ilość starszej muzyki - na nią nie ma już miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z europejskich wersji VH1 po zmianie oprawy nie zaczęła emitować choć jednego programu. VH1 obecnie jest z założenia stacją 100% muzyczną podczas, gdy pozostałe kanały skupiają się głównie na rozrywce. Kiedyś wprowadzili na ten kanał programy i to ich dobiło. Jak VH1 powrócił, miał być właśnie stacją grającą tylko muzykę, a w tym samym czasie z VIVY ją usunięto - to VH1 jest teraz ich kanałem grającym "hity na czasie", stąd też mniejsza ilość starszej muzyki - na nią nie ma już miejsca.

 

nigdy nic nie wiadomo! Viacom lubi sobie pogrywać z widzami! Przecież z tego co na zrzucie ekranu widziałem, to na VH1 w USA leci jakiś serial, tak samo czasem na MTV PL lecą jakieś "mega obciachy(?) lista VH1" coś takiego :) Więc wg Viacom'u trwa moda na Amerykę, więc dlaczego by nie odświeżyć kanału, jakimś Warsaw Shore, tudzież "Inną"? :) A może "Piękna i kujon"? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA jest faktycznie tak, że ludzie nie słuchają muzyki w telewizji bo tam już wszystkie kanały Viacomu, które kiedyś byly muzyczne, już praktycznie nimi nie są. To znaczy zostały 100% muzyczne jakieś MTV Hits czy MTV Jams, ale MTV jest niemuzyczne, MTV2, VH1 także, na VH1 Classic również są programy. Tylko że na VH1 wygląda to tak, że jest to kanał adresowany do kobiet, coś jak Viacom Blink, a muzyka jest w czasie 6:00-12:00 i jest to jedno pasmo o nazwie "VH1 + Music". Zupełnie jak VIVA Sounds u nas :) A i jedno notowanie w weekend. Taki podział był przynajmniej jak patrzyłem na to kilka miesięcy temu.

 

No ale jednak europejskie kanały Viacomu to zupełnie inna bajka, tu VH1 i VH1 Classic są całkiem muzyczne i nie ma opcji tam wprowadzać programy. Wejdź sobie na itizaps.net i porównaj sobie amerykańskie kanały MTV i europejskie. Nawet oprawa jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnej grafiki VH1 nie trawię ze względu na ten czarny pasek. Przed zniknięciem u nas Vh1 było kilka kolorów tych pasków i było ok ( te same kolory, które są gdy jest reklama). Nowa oprawa jest spoko, po prostu mniej miejsca zajmuje i jest czytelniejsza. Co do muzyki na VH1 to uważam, że nie ma opcji, że będą ją ograniczać, ponieważ moim zdaniem VH1 specjalnie wróciło, żeby zastąpić muzyczną Vivę na naszym rynku. Mi zdarza się oglądać VH1 Alphabet i uwielbiam to pasmo. W piątek była znowu literka A i nie wałkowali tych samych klipów gwiazd tzn Ace of Base "All that she wants" tylko puścili "Wheel of fortune", Abba "Summer Night City", Anggun "Snow on the sahara" ale wersję francuska, którą pierwszy raz widziałem (na MTV Polska prawie codzienie w programie "Piep.rz" puszczali tylko wersję ang), Aaliyah "Try Again", innym razem puścili Alice Deejay "Celebrate our love" a nie jak wszędzie "Better off alone". Ogólnie VH1 jest nudne, nie lubię go oglądać, kiedy puszcza nową muzykę, tylko programy z klasykami, bo im to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że będzie tak:muzyka na VIVIE będzie jeszcze bardziej skracana np. najpierw do 9:00 póżniej tak jak na MTV do 6:00,a VH1 pozostanie kanałem 100% muzycznym. Rzeczywiście za klasyki na VH1 daje plusa a nowości są ciągle te same chyba nawet jest taka sama kolejność, bo przeważnie najpierw jest Milky Chance lub Chris Cab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z nową oprawą muszą zrobić nowe czołówki. Mnie by się nie chciało robić osobno dla VH1 Hits, VH1 Music i Music for the Masses skoro to są te same pasma - stworzyłbym jedno, a może bym zaczerpnął z europejskich wersji VH1 Shuffle. Ogólnie mam nadzieję, że choć trochę zmienią ramówkę bo jest tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba ta oprawa, która może do nas wejść...tylko mówię, bez seriali. Ale do nas ta oprawa, może wejść w przyszłym roku, tak samo jak na VIVIE w Niemczech weszła w 2011r do nas dopiero w 2012 (lipiec) pamiętam, że na VIVIE najpierw pojawiło się logo inne, a belki cały czas były ze starej oprawy. Zresztą mogli by oddać VH1 i zabrać sobie CC Family...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...