Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z nową oprawą muszą zrobić nowe czołówki. Mnie by się nie chciało robić osobno dla VH1 Hits, VH1 Music i Music for the Masses skoro to są te same pasma - stworzyłbym jedno, a może bym zaczerpnął z europejskich wersji VH1 Shuffle. Ogólnie mam nadzieję, że choć trochę zmienią ramówkę bo jest tragiczna.

Poruszyłeś ważną rzecz.Trochę im zajmie zmiana nie tylko oprawy, ale też czołówek programów.Ale na nowe programy bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skojarzyło mu się, że nowa oprawa VIVY zadebiutowała w Niemczech 1 stycznia 2011 a w Polsce 17 lipca 2012, to analogicznie nowa oprawa VH1 powinna się pojawić 17 lipca 2014, skoro w USA obowiązuje od 1 stycznia 2013. No ale to jest bez sensu :D

 

Według mnie nie będzie reklamy nowej oprawy, bo po co. VH1 nie reklamuje nic związanego z sobą, a przy okazji zmiany oprawy nie dojdzie do zmiany profilu, jak w przypadku VIVY. Oprawa się pewnie pojawi jakoś lipiec-wrzesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dość często pojawiają się takie pomyłki. Ostatnio w Top 10 Timbaland, dwa razy poleciało "Give It To Me" na różnych pozychach. Kiedyś w Top 10 z Shakirą, na miejscu 1 leciało Of Monsters and Men. A w czarno-białym Final Countdown były "kolorowe" teledyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też, że maja błąd z podpisami teledysków dla Shakiry, bo w każdym jej klipie, gdzie nie ma featuringu, system automatycznie dorzuca feat Wyclef Jean. Jest to ogólny błąd, bo na VIVIE zauważyłem to samo. Co do błędów w notowaniach to fakt, ostatnio było notowanie boysbandy i na 3 miejscach z różnymi klipami był One Direction. Ten kanał w wersji polskiej to cyrk na kółkach i z playlistą i ze wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie wynika z tego, że im zabrakło klipów, wynika to z faktu, ze kanał ten robiony jest byle jak, oby coś grało i stąd wpadki takiego typu. Potwierdza to fakt, że we wszystkich magazynach z muzyką ogólną lecą już tylko nowości.

Chodziło mi nie o brak klipów tylko, że ciągle są powtarzane tematy w Top 10 i Final Countdown.Uważam, że mogą być programy tylko z nowościami, tylko żeby inne magazyny nie były ciągle powtarzane i żeby dodali jakieś nowe programy np. te które były przed likwidacją (VH1 Kontra,Best of 00s itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy nowa oprawa VH1 czy panowie z VIMN PL zamierzają czekać jeszcze 10 lat ?

Raczej stawiam na to, że jej nie będzie. Postawili w 2011-tym na taką oprawę, a gdyby chcieli, to by już wtedy zmienili.

Tak swoją drogą: kiedyś z wejściem nowej oprawy Vh1 Polska był szybciej od Europejskiej wersji, teraz jest coś odwrotnego... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Top 10 tematem była "klasyka polskiego hip-hopu". To o tyle ciekawe, bo nie pamiętam, kiedy ostatnio w Top 10 tematem nie był konkretny artysta. Dla ciekawych spiszę tu siedem pierwszych miejsc, gdyż tylko tyle udało mi się obejrzeć.

 

#1 O.S.T.R. - Odzyskamy Hip-Hop

#2 Abradab ft. Gutek - Rapowe ziarno 2 (Szyderap)

#3 Eldo - Nie pytaj o nią

#4 Liroy vs. Jason Nevins - Scyzoryk 2001

#5 Tede - Wielkie Joł

#6 Fisz / Emade - Nie bo nie

#7 Sokół ft. Pono - Uderz w puchara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...