Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem sobie VH1 Alphabet (literka E) i nawet względnie grali, było parę perełek :) Oto lista piosenek:

Empire Of The Sun - We are the people (2008)

Eric Clapton - Wonderful Tonight (1977)

Everything But The Girl - Missing (1994)

Enya - Orinoco Flow (1988)

Estelle feat. Kanye West - American Boy (2008)

Eurythmics - Here Comes The Rain Again (1984)

Eskobar feat. Heather Nova - Someone new (2002)

Electronic - Disappointed (1992)

Enigma - Return To Innocence (1993)

Ellie Goulding - Under The Sheets (2009)

Elton John - Your Song (1970)

 

Ale VH1 Music, VH1 Hits itd. nadal słabe są i tam praktycznie tylko Naughty Boy leci, na przemian z Bałkanicą itp....

Dobija mnie też Top 10 z 12 miejscami :D No i kaleczenie teledysków tym ich dziwnym formatem obrazu też niezbyt fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem do 1:30 i szaleli bardzo, polecieli z Modern Talking czy Dead Or Alive. :) Przed Queen była Shakira z 2001 roku i tym mnie zatrzymali bo nigdy w VH1 Hits nie widziałem "Whenever, Wherever" Ale zaskakujące było to, że nie było żadnej piosenki z 2013 roku. o.O Były za to z 2011 i 2012 roku, więc tak sobie myślę, że chyba im się playlista sprzed roku włączyła albo jakiegoś innego programu chociaż nie ma takiego żadnego. :( Zobaczymy o 17:00 jak jest VH1 Music. :D

Edit: W tygodniu w "Music For The Masses" po "Smells like the 90s" pierwszym klipem był jakiś z lat '90, ale potem już puścili "Lifted". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Trochę zmian w VH1.

- Znikają pasma: Greatest Hits i Monografia.

- Final Countdown trwa teraz 3 godziny.

- VH1 Alphabet od pn-pt o 15:00 i 22:00 (bez piątków).

- "Polonez" dwa razy dziennie w weekend.

- Saturday Night Fever od 21:00.

- Nowe pasmo "Piąteczek" w piątek od 20:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC trwało 4 godziny i teoretycznie powinno być 50 miejsc, chociaż ja najwięcej widziałem od 49 miejsca. :lol2:

Nazwa może głupia, ale będzie raczej to samo co w SNF albo Sylwester z VH1. Mniej powtórek FC na plus.

Najgorszą zmianą jest według mnie usunięcie "Greatest Hits". :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że przy okazji zmiany logo i oprawy (skoro niedługo dotknie to VH1 European to u nas też powinno) ogarną trochę ramówkę, np. z "VH1 Hits", "VH1 Music" i "Music for the Masses" stworzą jedno, np. "VH1 + Music" czy co tam sobie chcą; że wyleci Rock Your Baby bo ten program nie ma już sensu. W sumie mógłbym tak dłużej wymieniać, prawie wszystkie pozycje jak dla mnie do wymiany na nowe. I może w końcu jakiś program z prezenterami, ale osobiście nie wierzę że taki stworzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaa, nawet wczoraj obejrzałam sobie kawałek tego FC. Myślałam że może się w końcu wezmą do roboty od nowego roku, ale niestety. Znowu któryś raz z rzędu ten sam temat. I co to za 'Divy' bez Arethy Franklin, Annie Lennox i Kate Bush...? :lol2:

 

Jeżeli chodzi o Vh1E, to mimo powrotu FC (pod nazwą Top 50/Top 100) kanał nadal jest kiepski. W codziennych pasmach nie ma godziny bez Miley Cyrus i Justina Timberlake'a. Normalnie do wyrzygu :/ A te topy nijak się mają do siebie, bo np. w niedzielnym premierowym Top 50 Spice Girls są na piętnastym miejscu, a w sobotniej rozszerzonej powtórce (Top 100) na setnym. Gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Julita - A w codziennych pasmach na VH1 PL jest tylko Miley i Justin. Jak VH1 Euro przejdzie na 16:9 to niech śmiało znowu zastępuje VH1 PL.

@Stars - Ale w tym paśmie są codziennie te same utwory!!! I niekoniecznie są one stricte dla dzieci. M.in. Daft Punk czy Paula Abdul. Poza tym jak to jest, że macie od nich gorszy zasięg a i tak ich przeganiacie w rankingu oglądalności? :) Nie wydaje mi się, ze granie non-stop nowości w stylu RMF FM jest dla nich korzystne. Jakby dodali oldies'y do playlisty napewno mieliby lepszą oglądalność.

 

Do tego jeszcze ten obraz i dźwięk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci mogą oglądać ciągle to samo i wcale nie przeszkadzają im powtórki. Wiem coś o tym :D A jako że mają niezłą siłę przebicia, to rodzice włączają im Rock Your Baby. Pamiętam jak w 2007 roku sama oglądałam czasem ten program, ale wtedy odbywało się jeszcze głosowanie i piosenki były różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dziś VH1 mnie zaskoczyło. W pracy mam tv i głównie leci Stars.tv, czasem MTV Dance, ale dziś trafiło na VH1 i po południu leciała zarąbista muzyka - w 90'hits (czy jakoś tam) i Alphabet (dziś litera A). Fajnie było posłuchać Alice Deejay "Celebrate Our Love" (nie tak jak wszędzie Better of Alone), Beastie Boys "Sabotage", NSync "Tearin Up My Heart". Czy są jeszcze jakieś inne warte słuchania programy w VH1 (oczywiście poza VH1 Hits czy Pop Chart).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza VH1 Hits, Chart i Music for the Masses możesz w wielu pasmach trafić na perełki. Czasami jest tak, że są oklepańce, a czasem zdarzy im się zagrać coś dobrego. To jest taka loteria ;) Musiałbyś cały czas spoglądać na ten kanał.

Ja kiedyś (z rok temu) trafiłem np. na klip Benassi Bros feat. Dhany - Rocket in the sky, którego też już wieki wcześniej nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...