Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja się zgadzam ze strowgerem. Kanały z paczki MTV są słabe, MTV Hits i Dance to prawie to samo, a te Topy to jedna wielka powtórka, w których od czasu do czasu pojawi się coś innego niż w takim samym notowaniu miesiąc wcześniej. I całkowita prawda, że ograniczają się tylko do dance z UK i bardzo mnie to dziwi, ponieważ do 97 roku w całej Europie było jedno MTV i wszyscy słuchali tego samego,a zwłaszcza eurodance, którego nie uraczysz w Top 100 na MTV Dance. Tam tylko w kółko to samo: Deee-Lite, jeden ten sam klip Snap "Rhythm is a dancer", Energy 52 "Cafe Del Mar" (w 4:3), jeden ten sam klip Jam & Spoon itp. 3 razy obejrzałem i mam za każdym razem deja vu.

Konkretnie MTV zaczęło się psuć jak zaczęła się regionalizacja. VH1 Europe pierwszy raz miałem w 99roku i wtedy też było cienko (ale lepiej niż teraz). Jak powstało MTV Polska to był program Greatest Hits codziennie od 19-20 i w nim lepsze klasyki puszczali niż na VH1, wszystkie gatunki włącznie z dużą ilością eurodance.

 

Sorki za moją opinię, nie wiem Carismath ile masz lat, bo być może nie wiesz co to MTV czy Viva z lat 90-tych, dlatego uwierz mi i Strowgerowi, że na prawdę te kanały są słabe, powtórkowe i chyba z tą samą playlistą (powiedzmy) 500 klipów. Mój kuzyn, który ma 20 lat strasznie się cieszył z kanałów MTV, nagrywał sobie i mi puszczał i po miesiącu olał te kanały, bo sam do mnie mówi, że w kółko to samo. I siedzi w necie i tam słucha, ściąga, szuka itp. A ma bzika na punkcie muzyki z lat 80 i 90-tych.

 

Sam mam ogromnie dużo klipów z lat 90 i początku 00 na VHS z MTV Europe, MTV UK, VH1 Europe, MTV Central, MTV North, MTV Polska, Viva i Viva PL i na VH1 (jakimkolwiek) i kanałach MTV puszczają może 10% z tego co mam i co sami lansowali kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off-topic ale MTV Hits i MTV Dance to nie jest prawie to samo. Mam te kanały i owszem czasami na MTV Hits zdarzy się, że puszczą Avicii czy Disclosure ale zazwyczaj jest to w jakimś "Official Chart". W Nothing But Hits czy Non-Stop Hits leci sam pop.

 

A co do VH1 Polska to sam Stars napisał tu kiedyś, że w Polsce liderem jeśli chodzi o muzykę jest RMF FM i jakby VH1 grało tak samo w VH1 Hits czy Music For The Masses to napewno miałoby lepsze wyniki i generalnie lepiej by się słuchało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize: Uparłeś się na ten eurodance, jakby to był czegokolwiek wyznacznik dla kanału z UK. To muzyka byłego NRD i ściany wschodniej.. ;-).

 

Tak czy siak w MTV Dance widziałem zarówno Coronę, Culture Beat jak i 2 Unlimited i różnych innych przedstawicieli tego gatunku.

 

A "brytyjską" muzę na tych tematycznych MTV bardzo sobie chwalę - 3 miesiące wcześniej wiem co będzie katowała Eska czy 4fun - tak było chociażby z Rudimental, Disclosure, One Directon, Jamesem Arturem, nie mówiąc już o Gotye, którego na MTV Hits zobaczyłem pod koniec 2011, a u nas to był hit wiosny 2012 ;).

 

Co do problemów wynikających z dużej regionalizacji też się nie zgodzę - MTV Europe (to z czasów Wizji TV) to dopiero był dramat i amatorka. Te same zapowiedzi programów pół roku, często przez kilka dni nawet podpisów pod klipami nie było itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budgemot zgodzę się, że na MTV Europe (czy North jak wtedy się nazywało) nie było podpisów i to nawet przez tydzień :lol2: to był koszmar! + w takich momentach najlepsze było jak puszczali (czasem) przez pomyłkę klipy z wgranymi podpisami, które jeszcze tylko stosowało MTV Italy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH-1 PL, tak samo jak czasami VIVA PL, puszcza co innego w powtórkach niż podczas ''premiery'' notowania. :D Moim zdaniem VH-1 PL jest jedną wielką klapą i szkoda płacić abonament za ten kanał, bo powinien być FTA.

 

Wtrącę swoje 3gr dot. kanałów MTV Networks UK... Mam MTV Hits UK & MTV Dance UK i też sobie je chwalę. Nie są to te same kanały, ale wiadomo, że są takie klipy, które pojawią się w playlistach obu kanałów, poza tym, to właśnie grają dużo nowości, które trafią do polskich kanałów muzycznych dopiero za jakiś bliżej nieokreślony czas lub nie pojawią się w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby VH1 transmitowało POPlistę tak jak ESKA TV Gorącą 20, czyli godzinę po radiowym wydaniu, czyli o 19:00. Jeszcze gdyby taka POPlista miała prowadzącego *.* A Top 10 z 19:00 zawsze można przesunąć na 18:00. No ale to za dużo roboty dla nich... Kanał muzyczny bez prowadzącego jest taki... martwy. Do tego zapowiedzi programów z MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nowości to Vh1 nie jest takie złe, na tym kanale widziałem wiele klipów po raz pierwszy i czasami widuje je tylko tu, m.in.:

 

BON JOVI - What About Now

EMPIRE OF THE SUN - Alice

MARIAH CAREY - #Beautiful

HONEY - Nie powiem jak

DIDO - No Freedom

EWELINA LISOWSKA - Jutra nie będzie

PASSENGER - Let Her Go

i wiele innych... Tylko z tymi klipami dance i innymi co lecą w ZETce i RMF FM przesadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam od godziny VH1 (bodajże pasmo greatest hits, teraz smells like 90s) i widziałem np. Tom Petty - Into the great wide open, Rolling Stones - Angie, Anitę Lipnicką - Moje oczy są zielone, Hadeway - What is love, jakieś stare REM, nie wiem czemu wy narzekacie, że jest mało starych piosenek.. ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...