Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry Final Countdown dzisiaj, One Hit Wonders. Numerem jeden był utwór Europe - The Final Countdown. ;)

 

To jeden z niewielu programów na VH1, jaki obejrzałem ostatnio. Szkoda, że w Polsce nadal nie ma TV ze starociami 24h z prawdziwego zdarzenia. Ale liczy się kasa, więc taka TV nigdy chyba nie powstanie. (choć był MTV Classic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już chyba ze 2 miesiące nie oglądałam FC, ale ostatnio z nudów włączyłam One Hit Wonders i było to dokładnie TO SAMO notowanie co kilka tygodni wcześniej (a pamięć do takich głupotek mam dobrą :wink:). Nawet nie przemieszali utworów! Poza tym była już na forum dyskusja o tym, że np. Rednex niekoniecznie jest gwiazdą jednego przeboju. Evergreens gdzie Justin Timberlake jest na 1. miejscu, a Michael Jackson na 38. to jakaś kpina. Myślę że oni po prostu wybierają te kilkadziesiąt piosenek z bazy i później układa im to automat, bo te listy są naprawdę bez pomyślunku, ładu i składu.

 

I zgadzam się z TVManiakiem: Vh1PL to dno, wodorosty iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeszcze pół metra mułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lista "Pop Chart" przestała się już różnić od innych magazynów, gdyż od niedawna wszystkie piosenki z tej listy są już na zwykłej playliście. :D

Nie oglądam zbyt często VH1 ale tej nocy mnie lekko zdziwili. Po raz pierwszy w VH1 Hits widziałem teledysk z lat 90' i była to "Budka Suflera - Takie tango". :) A później puścili w całości i bez cenzury klip "Tunnel Vision" Justina Timberlake'a.

Kilka dni wcześniej za to poleciała Vanessa Amorosi z "Absolutely Everybody" którą bardziej kojarzę z VIVY niż z MTV a ktoś tu mówił kiedyś, że VH1 puszcza tylko te starocie co MTV w dawnych latach. :> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Final Countdown

Najwięksi europejscy artyści

 

#49 REMADY & MANU-L & AMANDA WILSON - Doing It Right

#48 MELA KOTELUK - Melodia ulotna

#47 LYKKE LI - I Follow Rivers (The Magician Remix)

#46 VANESSA PARADIS - Love Song

#45 DAVID GUETTA feat. SIA - Titanium

#44 MADS LANGER - You're Not Alone

#43 ZAZ - Je Veux

#42 LITTLE MIX - Wings

#41 BIFFY CLYRO - Opposite

#40 MIKE CANDYS & EVELYN feat. PATRICK MILLER - 2012

#39 DEPECHE MODE - Heaven

#38 MANDO DIAO - Dance with Somebody

#37 ELLIE GOULDING - Lights

#36 INNA feat. DADDY YANKEE - More Than Friends

#35 TOM ODELL - Can't Pretend

#34 TEXAS - The Conversation

#33 BIRDY - People Help The People

#32 SWEDISH HOUSE MAFIA - Don't You Worry Child

#31 LOREEN - We Got The Power

#30 DAWID PODSIADŁO - Trójkąty i kwadraty

#29 IMAGINE DRAGONS - It's Time

#28 SEBRERO - Mama Luba

#27 IMANY - You Will Never Know

#26 CHRIS MALINCHAK - So Good To Me

#25 PAROV STELAR - The Princess

#24 RUDIMENTAL feat. JOHN NEWMAN - Feel The Love

#23 EROS RAMAZZOTTI feat. NICOLE SHERZINGER - Fino All'Estasi

#22 ZAZ - On Ira

#21 MUMFORS & SONS - Lover of the Light

#20 CARO EMERALD - Back It Up (2009)

#19 EDITORS - A Ton of Love

#18 MEDINA - Boring (It's Too Late)

#17 EDYTA BARTOSIEWICZ - Rozbitkowie

#16 JAMES ARTHUR - Impossible

#15 JESSIE J feat. BIG SEAN & DIZZEE RASCAL - Wild

#14 ADELE - Skyfall

#13 ARMIN VAN BUUREN feat. TREVOR GUTHRIE - This Is What It Feels Like

#12 CRO - Whatever

#11 ICONA POP - I Love It

#10 STORMAE - Papaoutai

#9 CAPITAL CITIES - Safe And Sound

#8 DAVID GUETTA feat. AKON & NE-YO - Play Hard

#7 CALVIN HARRIS feat. ELLIE GOULDING - I Need Your Love

#6 PASSENGER - Let Her Go

#5 BASTILLE - Pompeii

#4 ONE DIRECTION - Best Song Ever

#3 JOHN NEWMAN - Love Me Again

#2 AVICII feat. ALOE BLACC - Wake Me Up

#1 DAFT PUNK feat. PHARRELL WILLIAMS - Get Lucky (wersja 1 minutowa, znana z VIVY PL)

 

 

"program zawiera treści, które mogą urazić niektórych widzów" - przed 26 miejscem, przed Music For The Masses i VH1 Hits wyskoczył oto taki komunikat, tzn napisy były po angielsku takie jak przed Ekipami na MTV a czytał lektor

 

Music For The Masses (z soboty o 0:00)

 

1) ENEJ - Lili

2) MARGARET - Thank You Very Much

3) EWELINA LISOWSKA - W stronę słońca

4) PINK - Family Portrait (2002)

5) DAWID PODSIADŁO - Trójkąty i kwadraty

6) BRUNO MARS - Tresaure

7) EWA FARNA - Znak

 

VH1 Hits

 

1) JUSTIN TIMBERLAKE - Tunnel Vision (bez cenzury :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, największymi bym ich nie nazwał, ale bez przesady z tym, że w ogóle nie są artystami, jak to @Julita sugeruje. Bardziej mnie dziwi skąd się tu wzięli wykonawcy tacy, jak Capital Cities czy Chris Malinchak. Przecież oni są z Ameryki. A Imany to już w ogóle z Afryki jest. Na plus dużo artystów z Wielkiej Brytanii.

 

Natomiast ja również spotkałem się z w/w komunikatem, wziętym chyba z Ekipy z Newcastle, tylko to było przed VH1 Hits albo Music for the Masses gdzieś w okolicach 23:30 bodajże w niedzielę bądź sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, to musiało mi umknąć... :)

 

Jay Liam, ja używam słowa "artysta" bardzo oszczędnie i na pewno nie nazwałabym tak części tych wykonawców. Może i jestem jakaś dziwna :wink:, ale dla mnie najwięksi artyści europejscy to np. ABBA, Pink Floyd, Europe, Roxette, Led Zeppelin, Stonesi, U2, Queen, Falco, Eros Ramazotti, A-ha, Rammstein, Stonesi... I tak właśnie kiedyś wyglądały na Vh1 zestawienia o takim tytule. KIEDYŚ :lol2:

 

A tak na marginesie: Imany jakoś kojarzy mi się z Francją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julita, artyści których wymieniłaś to rzeczywiście najwięksi europejscy artyści, ale Vh1 stawia na współczesność co wg mnie jest bez sensu bo kanał kodowany z nowościami nie ma dla mnie sesnsu. :|

 

A co do samego notowania to Calvin Harris może i jest ze Szkocji ale teledysk wybrali, którego akcja dzieje się w Miami... Mogli już dać "Sweet Nothing" z Florence, wtedy byłoby wszystko okej a i klip kręcili w Londynie. ;) Btw. dziwne, że nie pokazali nic z Florence And The Machine.

 

Edit: Aa jeśli chodzi o Imany to ona jest z Francji. :lol2: Tylko jej rodzice pochodzą z Afryki, wyjechali do Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto co VH1 może nam zaserwować w ciągu półtorej godziny, począwszy od 23. :D

 

Smells Like The 90s

1) CROWDED HOUSE - Weather with You

2) MICHAEL JACKSON - Stranger in Moscow

3) MYSLOVITZ - Z twarzą Marylin Monroe

4) ELECTRONIC - Disappointed

5) EMINEM - My Name Is

6) BOYZONE - Father And Son

 

Na koniec jakaś czołówka "Smells Like The 80s" w rytmach disco. o.O Z podpisem VIMN Polska 2012. :?

 

Music For The Masses

1) JULA - Ślad

2) ALEX HEPBURN - Under

3) CAPITAL CITIES - Safe And Sound

4) JUSTIN TIMBERLAKE - Mirrors

5) KAMIL BEDNAREK - Cisza

6) MARGARET - Thank You Very Much

7) SYLWIA GRZESZCZAK - Pożyczony

8 ) LADY GAGA - Applause

9) ENEJ - Symetryczno-liryczna

10) BASTILLE - Things We Lost In The Fire

 

 

VH1 Hits

1) RIHANNA feat. MIKKY EKKO - Stay

2) AVICII feat. ALOE BLACC - Wake Me Up

3) LOKA - Oczy miasta

 

Jeśli chodzi o jakieś spostrzeżenia to jest ich kilka. Po pierwsze przed każdym magazynem był komunikat, że niektóre treści mogą urazić niektórych widzów.

A po drugie to tak: pierwszy raz w polskiej telewizji widzę klip Gagi "Applause". Eska albo 4fun już puszczały? Pytam bo nie oglądam ich za często. :D

A i jakiś czas temu VH1 dodało do playlisty "Bednarka" po czym RMF w poniedziałek dodał go do propozycji. Oby nie wszedł. :mrgreen:

I dziwna sprawa z tą czołówką a właściwie tyłówką Smells Like The 90s... Kolejny błąd. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...