Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko mi jedno. Może być, może nie być.

 

Karol ma rację, na pewno KTOŚ ogląda. I dobrze. Niech sobie oglądają.

 

Ja usunęłam Vh1PL z listy ulubionych. Nawet już FC nie oglądam, bo nie ma na co czekać. Powtórka - powtórka - nuda - powtórka - nuda - nuda. I tak bez przerwy od roku. Najpierw mieli bajzel, bo się rozkręcali. Później był okres urlopowy i pourlopowy. Następnie koniec roku. Po prostu im się nie chce, ot co. Kasę z reklam mają, więc firma zadowolona. Proste? Proste.

 

Stars.TV i Vh1 Classic w zupełności mi wystarczą :) Szczerze mówiąc, Vh1E też już nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im naprawdę się nim nie chce, przecież takie Top 10 czy Weekend z jednym wykonawcą, grupą czy gatunkiem to bułka z masłem...

 

Na pewno jak programują tę muzykę w pasmach to mają tam jakąś wyszukiwarkę i wpisują Justin Bieber, Queen, Michael Jackson, Rihanna, Abba itd i wybierają kilka klipów i segregują według numerków. Podobnie pewnie jest z gatunkami i latami wydania piosenki, na pewno mają w tej bazie klipów jakoś to posegregowane i tylko wchodzą w zakładkę "Pop" "Rock" "Dance" "Hip-Hop" czy jakąś inną i programują wybrane utwory... A zakładki "Na wsi", "Operacje plastyczne", "Krawaty" czy "Z przekazem" to już nie mają i im się nie chce szukać i dlatego mamy takie tematy przewodnie jakie mamy. :P

 

A po drugie dzisiaj w VH1 Music poleciał klip aż z 2000 roku - DIDO "Thank You" poszaleli :lol2:. To tylko świadczy o tym, że sami nie wiedzą co piszą bo w mailu napisali, że tam są tylko hity ostatnich 3 lat, a playlisty im się napewno nie pomyliły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Nie przeszkadza Ci, że trzy razy dają to samo notowanie z lat 80-tych? Od razu wiesz, kto na pierwszym miejscu... Tematy mogą się powtarzać, ale żeby leciała ta sama playlista, w najlepszym wypadku przemieszana (tak jak to robią z Top 10)? Nie, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam te kanaly 1-2h dziennie jako "brzęczydło w tle", a nie 24h na dobę i zupełnie mi to nie przeszkadza. A playlista VH1, MTV Dance czy Rocks jest i tak 5 razy szersza niż taka w 4 Fun TV czy innym Radiu Zet ;).

Pooglądasz Stars TV dwa tygodnie i też poznasz ich bazę na pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV: po co piszesz w liczbie mnogiej, to jest takie jakieś smieszne, zwłaszcza jak się zna wasz "skład", no chyba, że siedzisz w parę osób przed kompem ;-)..

 

A co do przepytania, to jak odpowiednio zapłacisz to Ci nawet grupę do występienia w focusówce załatwie :P. Szacunek bo masz szeroką bazę, ale rotacja to rotacja, ma swoje prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bugmenot, bo "ja piszący" to ja a nick jest nazwą telewizji. Nie ja STARS tylko my telewizja :) I masz rację, rotacja to rotacja, są numery które chodzą częściej i są numery które chodzą dwa razy w tygodniu. Więc krótko mówiąc, nawet po oglądaniu 2 tygodnie nie zobaczysz wszystkich bo nie da rady oglądać 24 godziny na dobę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolalbym rozmawiac z jedna osoba, nie z TV, ale to ja. No, a ze nie zobacze wszystkich kawalkow w 2 tygodnie to wiadomo, ale wiekszosc bede znal. A zarowno VH1 jak i inne stacje cos co tydzien czy dwa do playlisty dodaja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano leciał Weekend z Michaelem Jacksonem na VH1 co mnie bardzo ucieszyło. Tylko szkoda, że tak rzadko można trafić na naprawdę fajne notowanie. No ale na pewno częściej niż na innych stacjach dlatego mimo wszystko lubię VH1. Nie ma to jak posłuchać starej dobrej muzyki, bo to co teraz współcześnie grają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jak programują tę muzykę w pasmach to mają tam jakąś wyszukiwarkę i wpisują Justin Bieber, Queen, Michael Jackson, Rihanna, Abba itd i wybierają kilka klipów i segregują według numerków.

Zauważyłem jeszcze, że VIVA PL\VIVA GER\AT i zapewne inne od VIACOM zasuwają na apokryficznym notowaniu. Najprościej w rogu dodać podpis z numerkiem i niech każdy myśli, że to niewymowna lista :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. A jak robią Monografię? Biorą Top 10 (najczęściej nie zmieniając nawet kolejności), dodają ewentualnie 1-2 piosenki i program gotowy. Tak było np. z Queen. U każdego wykonawcy Top 10 ma stałą playlistę, czasem tylko coś przemieszają i już. W Top 10 R.E.M. raz 'Shiny Happy People' ma miejsce 10, a za 3 miesiące jest numerem 1 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto wykaz weekendów jakie pokazali podczas ostatnich tygodni:

 

13-14 kwietnia: Weekend z U2

20-21 kwietnia: Weekend z Michaelem Jacksonem

27-28 kwietnia: Weekend z Red Hot Chilli Peppers

4-5 maja: Weekend z Beyonce

 

O ile weekend z U2 i MJ kojarzę to reszty nie pamiętam, ale z Beyonce na 100% było już Top 10 albo Ewolucja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie "Final Countdown" całkiem ciekawe. W końcu widziałem parę polskich teledysków, których już dawnooo nie nie miałem okazji obejrzeć. Weekend z U2 nawet ciekawy. Czy tylko mi się wydaje, że trochę "drgnęło" na VH1 PL ku lepszemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że VH1 ma swoich artystów, których lubi puszczać i nimi są właśnie Beyonce, Adele, Rihanna, Sylwia Grzeszczak. U2, Quuen (było TOP 10 w zeszłym tygodniu), Oasis, Madonna, Whitney Houston, Metallica i tak można byłoby wymieniać bo trochę ich jest. :D

A co do FINAL COUNTDOWN to na 40-którymś miejscu był utwór "WILKI - Baśka" a potem kawałek z VH1 Hits "LOKA - Oczy miasta", od razu przełączyłem. :D

Cieakwe jeszcze było to, że w tym samym czasie (tzn. przez cały weekend) w 4fun.tv puszczali 40-tkę z polskimi hitami, oczywiście były trochę inne utwory ale bardzo podobne tematy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...