Jump to content

TopModel

Users
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About TopModel

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TopModel

  MTV Germany

  Ciekawy jest zestaw prowadzących. Program poprowadzi Palina Rojinski - prezenterka MTV, oraz MC Bogy - hardcorowy, podziemny raper, którego teledysków próżno było szukać dotąd na MTV.
 2. TopModel

  TVP dawniej

  Hmm momentami niezła psychodelią zawiewał ten program.
 3. TopModel

  Kanały VIVA

  Rap był wszędzie, gdzie się dało go umieścić, oczywiście nie licząc pasm poświęconych wyłącznie innym gatunkom muzycznym. Hip hop królował na vivowych listach przebojów (Chartsurfer się to chyba nazywało) i jako jedyny gatunek dostał specjalne pasmo "Get the clip", które miało premierę bodajże w soboty o godzinie 11:00. Z polskiego rapu leciały praktycznie wszystkie teledyski, jakie wtedy powstawały, bez znaczenia na popularność danych raperów i grup. Zagraniczny HH również miał swoje miejsce w poszczególnych pasmach, choć wiadomo, że królował głównie EMinem, dalej był 50 Cent, Nelly i inni.
 4. TopModel

  Kanały MTV

  No właśnie, można gdzieś znaleźć te stare kultowe i głupkowate programy? Jak macie linki (legalne) do tych programów to dawajcie je w tym temacie. Poniżej fragment programu "Dismissed". Na YT można również zobaczyć niektóre odcinki Celebrity Deathmatch, program co ciekawe po latach przerwy w 2019 ma zostać ponownie kontynuowany.
 5. TopModel

  Kanały VIVA

  Z tych wszystkich trzech stacji najlepiej wspominam Vivę Plus, gdzie program "Get the clip" był dla mnie oknem na muzyczny świat. Wielu jednak krytykowało Vivę Plus jako telewizję pozbawioną pomysłów na ramówkę i idącą na łatwiznę. Także urodzeni w latach osiemdziesiątych i na początku dziewięćdziesiątych pewnie bardziej wspominają z nostalgią Vivę Zwei.
 6. TopModel

  MTV Polska

  Ahhh szkoda, że MTV PL nie planuje podobnie jak w MTV DE przypomnieć kilku starych kultowych programów z końcówki lat 90s i początku nowego tysiąclecia: Jackass, Daria, MTV Wkurza, Dismissed itd. Byłoby to na pewno ciekawsze niż kolejne powtórki WS czy puszczenia playlisty składających się z tych samych kawałków.
 7. TopModel

  Śpiewające Fortepiany

  Za przeproszeniem, ale "wiochą" trochę wiało od tego programu, aż dziw, że wziął w nim udział np. Kuba Wojewódzki, który raczej unika takiego typu show. Zdecydowanie lepsze i śmieszniejsze było Dubi Du prowadzone przez Piotra Gąsowskiego, które było chyba następcą "Fortepianów".
 8. TopModel

  66/33 niezapomnianych

  Zgadzam się, zę pierwsze części były najlepsze i najciekawsze, potem pomysły na rankingi były coraz słabsze i coraz to gorsi goście je komentowali. Z tego co wiem ten program był chyba wzorowany na brytyjskim odpowiedniku, który leciał tam na Channel 4. Ostatnią wartą uwagi listą była chyba "66 dobre bo Polskie".
 9. TopModel

  Niemiecka TV dawniej

  RTL Ski Jumping 2002 to jedyna grywalna gra o skokach narciarskich. A kto w Niemczech teraz pokazuje TCS? Nie RTL dalej?
 10. TopModel

  FoxKids

  Najlepszy kanał dla dzieci i młodzieży jakikolwiek były dostępny w Polsce. Niestety potem nadszedł czas Jetixa, który z czasem stawał się coraz gorszy, a o Disney XD to już szkoda gadać.
 11. Temat stworzony specjalnie dla wszystkich fanów seriali Fox Kids, oraz jego następcy Jetixa, szczególnie z początku nadawania. Są tu osoby wychowane na serialach FX z lat 2002-2005? Jakie programy były waszymi ulubionymi? Jako ciekawostkę mogę dodać że od niedawna po latach przerwy na kanale TV Puls powtórzony został kultowy serial Fox Kidsa - "Gęsia skórka", niestety w wersji z lektorem
×