Skocz do zawartości

TopModel

Użytkownicy
 • Zawartość

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O TopModel

 • Tytuł
  Amator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. TopModel

  MTV Germany

  Ciekawy jest zestaw prowadzących. Program poprowadzi Palina Rojinski - prezenterka MTV, oraz MC Bogy - hardcorowy, podziemny raper, którego teledysków próżno było szukać dotąd na MTV.
 2. TopModel

  TVP dawniej

  Hmm momentami niezła psychodelią zawiewał ten program.
 3. TopModel

  Kanały VIVA

  Rap był wszędzie, gdzie się dało go umieścić, oczywiście nie licząc pasm poświęconych wyłącznie innym gatunkom muzycznym. Hip hop królował na vivowych listach przebojów (Chartsurfer się to chyba nazywało) i jako jedyny gatunek dostał specjalne pasmo "Get the clip", które miało premierę bodajże w soboty o godzinie 11:00. Z polskiego rapu leciały praktycznie wszystkie teledyski, jakie wtedy powstawały, bez znaczenia na popularność danych raperów i grup. Zagraniczny HH również miał swoje miejsce w poszczególnych pasmach, choć wiadomo, że królował głównie EMinem, dalej był 50 Cent, Nelly i inni.
 4. TopModel

  Kanały MTV

  No właśnie, można gdzieś znaleźć te stare kultowe i głupkowate programy? Jak macie linki (legalne) do tych programów to dawajcie je w tym temacie. Poniżej fragment programu "Dismissed". Na YT można również zobaczyć niektóre odcinki Celebrity Deathmatch, program co ciekawe po latach przerwy w 2019 ma zostać ponownie kontynuowany.
 5. TopModel

  Kanały VIVA

  Z tych wszystkich trzech stacji najlepiej wspominam Vivę Plus, gdzie program "Get the clip" był dla mnie oknem na muzyczny świat. Wielu jednak krytykowało Vivę Plus jako telewizję pozbawioną pomysłów na ramówkę i idącą na łatwiznę. Także urodzeni w latach osiemdziesiątych i na początku dziewięćdziesiątych pewnie bardziej wspominają z nostalgią Vivę Zwei.
 6. TopModel

  MTV Polska

  Ahhh szkoda, że MTV PL nie planuje podobnie jak w MTV DE przypomnieć kilku starych kultowych programów z końcówki lat 90s i początku nowego tysiąclecia: Jackass, Daria, MTV Wkurza, Dismissed itd. Byłoby to na pewno ciekawsze niż kolejne powtórki WS czy puszczenia playlisty składających się z tych samych kawałków.
 7. TopModel

  Śpiewające Fortepiany

  Za przeproszeniem, ale "wiochą" trochę wiało od tego programu, aż dziw, że wziął w nim udział np. Kuba Wojewódzki, który raczej unika takiego typu show. Zdecydowanie lepsze i śmieszniejsze było Dubi Du prowadzone przez Piotra Gąsowskiego, które było chyba następcą "Fortepianów".
 8. TopModel

  66/33 niezapomnianych

  Zgadzam się, zę pierwsze części były najlepsze i najciekawsze, potem pomysły na rankingi były coraz słabsze i coraz to gorsi goście je komentowali. Z tego co wiem ten program był chyba wzorowany na brytyjskim odpowiedniku, który leciał tam na Channel 4. Ostatnią wartą uwagi listą była chyba "66 dobre bo Polskie".
 9. TopModel

  Niemiecka TV dawniej

  RTL Ski Jumping 2002 to jedyna grywalna gra o skokach narciarskich. A kto w Niemczech teraz pokazuje TCS? Nie RTL dalej?
 10. TopModel

  FoxKids

  Najlepszy kanał dla dzieci i młodzieży jakikolwiek były dostępny w Polsce. Niestety potem nadszedł czas Jetixa, który z czasem stawał się coraz gorszy, a o Disney XD to już szkoda gadać.
 11. TopModel

  Niemiecka TV dawniej

  https://www.youtube.com/watch?v=J0eBdvTvy6c "Zabawny" program, bardziej czegoś takiego bym się spodziewał po Włochach niż DE.
 12. TopModel

  Niemiecka TV dawniej

  Ten kanał dość dobrze prosperował na początku XXI wieku, pamiętam że część ich programów pojawiało się pod koniec istnienia (albo już raczej wegetacji) kultowej dla mnie stacji czy Vivy Plus.
 13. TopModel

  Niemiecka TV dawniej

  Starsi użytkownicy zapewne pamiętają specjalne nocne bloki na Pro7, Onyx czy VOX :>
 14. TopModel

  Polsat dawniej

  Pamiętam z dzieciństwa, że ukazał się artykuł w Gazecie Wyborczej, mocno krytykujący ten program i przedstawianie w nim reklamy o podłożu seksistowskich, obscenicznym. Program nadawany był bodajże po 22, przed erotycznym pasmem Polsatu, jednak przez dużą ilość zażaleń oburzonych widzów i nieprzychylnej prasy (patrz artykuł w "GW") został ocenzurowany na "(Nie) Zakazane reklamy" po czym po jednym sezonie został wywalony z ramówki, jego powtórki leciały później już w porze dziennej zarówno na głównym Polsacie jak i Polsacie 2. Oryginalne odcinku programu "Zakazane reklamy" chyba nigdy nie został już powtórzone. Co ciekawe pojedyncze klipy zarówno z "(NIe) Zakazanych reklam" jak i "Wiesio szoł" często były wplątywane w przerwy pomiędzy programami. http://www.filmweb.pl/news/Zakazane+reklamy+w+Polsacie-8426# http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-demoralizuje-mlodziez
 15. Temat stworzony specjalnie dla wszystkich fanów seriali Fox Kids, oraz jego następcy Jetixa, szczególnie z początku nadawania. Są tu osoby wychowane na serialach FX z lat 2002-2005? Jakie programy były waszymi ulubionymi? Jako ciekawostkę mogę dodać że od niedawna po latach przerwy na kanale TV Puls powtórzony został kultowy serial Fox Kidsa - "Gęsia skórka", niestety w wersji z lektorem
×