Jump to content

TopModel

Users
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About TopModel

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawy jest zestaw prowadzących. Program poprowadzi Palina Rojinski - prezenterka MTV, oraz MC Bogy - hardcorowy, podziemny raper, którego teledysków próżno było szukać dotąd na MTV.
 2. TopModel

  TVP dawniej

  Hmm momentami niezła psychodelią zawiewał ten program.
 3. TopModel

  Kanały VIVA

  Rap był wszędzie, gdzie się dało go umieścić, oczywiście nie licząc pasm poświęconych wyłącznie innym gatunkom muzycznym. Hip hop królował na vivowych listach przebojów (Chartsurfer się to chyba nazywało) i jako jedyny gatunek dostał specjalne pasmo "Get the clip", które miało premierę bodajże w soboty o godzinie 11:00. Z polskiego rapu leciały praktycznie wszystkie teledyski, jakie wtedy powstawały, bez znaczenia na popularność danych raperów i grup. Zagraniczny HH również miał swoje miejsce w poszczególnych pasmach, choć wiadomo, że królował głównie EMinem, dalej był 50 Cent, Nelly i inni.
 4. No właśnie, można gdzieś znaleźć te stare kultowe i głupkowate programy? Jak macie linki (legalne) do tych programów to dawajcie je w tym temacie. Poniżej fragment programu "Dismissed". Na YT można również zobaczyć niektóre odcinki Celebrity Deathmatch, program co ciekawe po latach przerwy w 2019 ma zostać ponownie kontynuowany.
 5. TopModel

  Kanały VIVA

  Z tych wszystkich trzech stacji najlepiej wspominam Vivę Plus, gdzie program "Get the clip" był dla mnie oknem na muzyczny świat. Wielu jednak krytykowało Vivę Plus jako telewizję pozbawioną pomysłów na ramówkę i idącą na łatwiznę. Także urodzeni w latach osiemdziesiątych i na początku dziewięćdziesiątych pewnie bardziej wspominają z nostalgią Vivę Zwei.
 6. Ahhh szkoda, że MTV PL nie planuje podobnie jak w MTV DE przypomnieć kilku starych kultowych programów z końcówki lat 90s i początku nowego tysiąclecia: Jackass, Daria, MTV Wkurza, Dismissed itd. Byłoby to na pewno ciekawsze niż kolejne powtórki WS czy puszczenia playlisty składających się z tych samych kawałków.
×
×
 • Create New...