Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Był, raz na pewno. A możliwe że i 2 razy. Za tydzień pewnie boybandy :D Seal chyba był już z 4/5 razy. Masakra jakaś, ZERO zaangażowania. Teraz to mnie już tylko śmieszy, bo mam inne rzeczy do oglądania. Np. na Starsach 'High Hopes'. Dziękuję, do widzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak offtopowo, ale czemu nikt tutaj nie wspomniał (chyba, że przeoczyłem to przepraszam), że amerykański VH1 na początku tego roku przeszedł lifting :?: (można to tak nazwać?)

 

Stacja od teraz identyfikuje się pod zmienionym logo:

VH1-logo-2013.png

 

a hasło to: Show + Celebrity + Music + Pop Culture (jest tutaj jakieś dziwne powiązanie z plusem, które można zauważyć również w logo). Podobno jakieś zmiany w ramówce też są (ewidentne pójście w szoły).

 

Domyślam się, że ta przemiana jest dla tamtejszego Vh1 tym, czym była zmiana kolorowej Vivy w ostrą VIVE.

 

I teraz pytanie, czy europejskie wersje ( w tym nasza PL) też mają w planach takie zmiany :?: ( dla tutejszych jeszcze muzycznych Vh1 taka zmiana byłaby fatalna w skutkach). A po tym co się stało z VIVĄ myślę, ze to nietrudne do zrealizowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Europie nie ma ani jednego VH1, który nadawałby show. W USA natomiast chyba jest mała popularność muzyki w telewizji, skoro na MTV, MTV2 i VH1 nadają muzykę tylko w okolicach porannych, programy rozrywkowe pojawiają się nawet na VH1 Classic! Zatem również uważam, że jeśli wprowadzą nowe logo u nas (a mam wrażenie, że nie nastąpi to prędko), to zmiany formatu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ameryce Południowej również na VH1 są programy. A poza tym w USA mają MTV Hits i MTV Jams od muzyki. :D Więc na głównych stacjach dają programy.

To nie tyczy tylko MTV czy VH1. W USA nawet na głównym History lecą reality i ostatnio seriale fabularne (Vikings - polecam), a dokumenty dopiero na H2. U nas pewnie niedługo to samo zrobią ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, szczerze mówiąc przestałam regularnie śledzić tematy Top 10 po tym, jak szósty raz pojawiło się TO SAMO notowanie Pink :lol2: Podejrzewam, że taki Pitbull też już był przez rok działalności kanału. Dla mnie już sama obecność tego dziwnego tworu jest nie do przyjęcia :/

 

Natomiast obejrzałabym chętnie Top 10 o mniej banalnym temacie niż konkretny artysta czy gatunek muzyczny. Na przykład mogliby dać: długie włosy, czerwone usta, na wsi, w samochodzie, jesień.... Mogę wymieniać i wymieniać. Jest tyle świetnych klipów, które można sensownie pogrupować pod względem motywów przewodnich. No, ale tu trzeba by było już trochę się wysilić i w tym tkwi problem. NIKOMU się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał TOP 10 na jakiś bardziej ciekawszy temat...

A co do tego wczorajszego Pitbulla to troszkę mnie zdziwiła jego obecność w VH1. Ale przecież teraz nagrał hit z Christiną Aguilerą, który lansowało RMF FM i Radio Zet - piosenka "Feel This Moment" - remix (?) piosenki grupy A-ha "Take On Me".

Aa i ciekawe czy będzie jakiś Weekend Urodzinowy. Tak w ogóle to ile VH1 Polska ma lat ? Tzn jak powinno się to liczyć - Od 12.2005 czy od 04.2012 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Od połowy stycznia 2011 do końca kwietnia 2012 Vh1PL było w stanie śpiączki, jak ja to nazywam. Ta śpiączka pozostawiła ogromny uszczerbek na jego zdrowiu. W tej chwili VH1PL nie ma wiele wspólnego z tym co działo się w najlepszych latach (2006-2009).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, Julita to teraz już mało wie o VH1 Polska, nie słuchaj się jej :lol2:

 

Śmiejecie się, ale cóż, stara miłość umiera bardzo powoli. A ja przez lata uwielbiałam Vh1PL i ich programy. To nie znika jak katar 8)

 

Ale na początku nowego VH1 PL mówiliście, że w VH1 Music itd pojawiały się starsze klipy, np. QUEEN - I Want To Break Free. A teraz już nie pokazują starszych klipów w tych magazynach. Kiedy przestali je puszczać?

 

W starym Vh1PL zaczęło się psuć pod koniec 2009 roku. Szczerze mówiąc jakoś jeszcze nie trafiłam na klasykę po zeszłorocznej reaktywacji...

 

EDIT: STARS, wybaczam Wam te żarty. Dzięki za Queen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jest więcej... :>

Jeszcze jeszcze "YOUSSOU N'DOUR & NENEH CHERRY" czy "MARN MORRISON" z VH1 Hits. :D

Z resztą znajomi mi mówili, że w maju widzieli w zwykłych pasmach muzykę z lat 80' i 90'... A teraz ograniczają się tylko do piosenek z obecnych list przebojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...