Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o nSport, to wygląda to tak:

18:30 studio

19:00 mecz

21:00 mecz

22:50 skróty (do północy)

 

Więc niemal na pewno nPremiumy będą wyglądały podobnie podczas LE jak podczas LM.

Transmisje z LE będą na dwóch kanałach nS i nP , po dwa mecze na żywo o 19 i 21.

W sumie 4 mecze na żywo.

Około 23.00 skróty wszystkich spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał sportowy nSport kupił prawa transmisyjne do Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym, które odbywają się w holenderskiej miejscowości Valkenburg aan de Geul.

Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach od 15 do 23 września 2012 roku, będzie to 79. edycja MŚ w kolarstwie szosowym.

 

Źródło: spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał sportowy nSport kupił prawa transmisyjne do Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym, które odbywają się w holenderskiej miejscowości Valkenburg aan de Geul.

Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach od 15 do 23 września 2012 roku, będzie to 79. edycja MŚ w kolarstwie szosowym.

 

Źródło: spam.org

 

Z tego co widzę to Eurosport też będzie to transmitował...

 

Jakby ktoś wiedział jakie mecze pokaże nSport niech da znać

 

Widział ktoś może rozpiskę meczy Ligi Europy w nSport i nPremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik @strain na forum n napisał:

 

Za teleman.pl 1. kolejka UEFA Europa League:

 

nPremium HD

21:05 Twente - Hannover

 

nPremium3 HD

19:00 Udinese - Anży

21:05 Tottenham - Lazio

 

nPremium4 HD

19:00 Bordeaux - Brugge

 

nSport HD

19:00 mecz Ligi Europy*

21:05 mecz Ligi Europy*

 

* - nie wiadomo jakie mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Grzegorz Kalinowski zapowiedział w studio po meczu reprezentacji, że włoska Serie A zawita na antenę nSportu. Duże zaskoczenie jak dla mnie, kanały n mają coraz więcej praw sportowych, a fuzja blisko, więc chyba nie zostaną zlikwidowane. Dzisiaj o tym piszą na media2,pl.

 

Według mnie szlagiery i tak puszczą w nPremium, ale narazie jeszcze nic nie wiadomo oficjalnie, że kupili prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał sportowy nSport kupił prawa transmisyjne do Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym, które odbywają się w holenderskiej miejscowości Valkenburg aan de Geul.

Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach od 15 do 23 września 2012 roku, będzie to 79. edycja MŚ w kolarstwie szosowym.

 

Źródło: spam.org

 

Z tego co widzę to Eurosport też będzie to transmitował...

 

Jakby ktoś wiedział jakie mecze pokaże nSport niech da znać

 

Widział ktoś może rozpiskę meczy Ligi Europy w nSport i nPremium?

MŚ w kolarstwie szosowym pokaże także TVP Sport.

Lepiej,żeby liga włoska gdzieś była niż żeby w ogóle nie była pokazywana. Swoją drogą to ciekawe,bo mówiono,że nSport na pewno jej nie kupi. Podejrzewam,że fuzja będzie taka,że nPremioum i nSport zostaną tylko wzrośnie cena pakietu sportowego i trzeba będzie więcej bulić niż dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Włosi chcieli kwotę X. C+ powiedziało, że za dużo. Nikt nie był chętny. Minęło kilka kolejek i zgłasza się do Włochów n. Proponuję kwotę X-Y. Włosi nie wiedzą, że wkrótce może dojść do połączenia i się zgadzają ;) Korzysta na tym zarówno platforma jak i widzowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Europejska, 1. kolejka

czwartek, 20 września

18:30 nSport HD, nPremium3 HD, nPremium4 HD: studio przed meczami (na żywo)

19:00 nPremium3 HD: Udinese – Anży Machaczkała (na żywo)

19:00 nSport HD: Fenerbahce – Olympique Marsylia (na żywo)

19:00 nPremium4 HD: Bordeaux – Club Brugge (na żywo)

19:00 kanał 109: Dnipro – PSV (na żywo)

21:05 nPremium3 HD: Tottenham – Lazio (na żywo)

21:05 nSport HD: Inter – Rubin (na żywo)

21:05 nPremium HD: Twente – Hannover (na żywo)

21:05 kanał 109: Sporting Lizbona – FC Bazylea (na żywo)

21:05 kanał 108: MULTILIGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Npremium,jest bezpłatny podczas meczów?? Meczu w otwartej TV nie będzie?? Lepiej zapłacić za pakiet otwarty i go nie emitować?? Podobnie jak z Paraolimpiadą w TVP.. TVP,TVN -jedna banda ,Polsat idzie tym samym torem.. choć jeszcze może jakiś mecz siatkarski pokażą?? Choć nie,oni mają PSN,a tam jeszcze coś puszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

Sorry za mój post, ale jak napisałeś jeszcze nie wiadomo, może odkodują je osobom z abonamentem i pakietem sportowym. Wydawało mi się, że zrobili to tylko w w zeszłym sezonie. Może jutro będzie rozpiska z komentatorami i tym czy odkodują.

 

@Luki99

w niedzielę o 23 są skróty w programie, a ilość meczów być może będzie większa, bo nSport pokazuje mistrzostwa świata w kolarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie podejście przeciętnego użytkownika, bo jak widzę komentarze to wiecznie komuś nie pasuje, bo za mało meczy, zły komentarz, na AJS jest 7meczów z kolejki itd. Szkoda że nikt nie zauważył tego iż Nsport można miec za 10zł i miec dostęp do SerieA, LM i LE. Też krytykowałem ten kanał ale ostatnio się odbudowuje i jest na tą chwilę lepszym kanałem niż TVP Sport. Kupują jakieś prawa i co ważne pojawiają się relacje LIVE. Co do Serie A to na tą chwile wiadomo tylko tyle iż Nsport nabył minimum 2mecze z kolejki, minimum ponieważ meczów niedzielnych z 12.30 i 15.00 nie dało się pokazac w ten weekend ze względu na inną transmisje live która została zaplanowana dużo wcześniej. Teoretycznie mogli pokazac mecz sobotni z godziny 18.00 ale jak popatrzyłem kto gra, to sam bym tego nie chciał oglądac. Zaczną inauguracje Serie A z kopyta czyli meczem MILANU czyli czołowej drużyny w europie. Mimo iż nie jestem fanem tej ligi to muszę pochwalic ten kanał za nabycie nowych praw sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że tylko 2 mecze to na dodatek pokazują mecz Torino z Interem zamiast hitu Juventus - Genoa...

To że tylko dwa mecze to faktycznie minus, ale to że pokazują mecz Torino to akurat mnie zupełnie nie dziwi. Na przyszłość, przygotuj się na więcej transmisji ze względu na ewentualne występy Polaka/ków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport faktycznie wzmacnia swoją ofertę,ale czy to lepszy kanał niż TVP Sport?? Wystarczy spojrzeć na ilość praw,ich różnorodność. TVP ponoć nabyła już kolejne dwa mundiale-w 2018 i 2022r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...