Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będą chcieli pokazać z retransmisji wszystkie mecze LE to im czasu antenowego braknie hehe

Nie będą kończyć programu o 1 w nocy tylko będą jechać z meczami 24h na dobę. :)

 

(...)a w środę pewnie większość (mówię o osobach, które mają dostęp do nSport) wybiorą transmisję na TVP1.

Prędzej na nPremium bo tutaj przynajmniej w HD będzie a TVP1 pewnie puści upscal jak w 4 rundzie kwalifikacji.

Jak już pisałem. Chodzi mi o osoby, które mają tylko nSport (TNK, n na kartę, Orange TV). Takich osób jest bardzo dużo.

TVP 1 też nadaje w HD i na obraz nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co narzekali na małą ilość transmisji z SerieA na Canal+ są teraz zadowoleni. Jak widać wystarczy nie transmitować kilku kolejek i później ludzie są szczęścliwi,że w ogóle pokazują. Patrząc na to,że nSport nie ma innych wydarzeń w weekend to mogli by więcej tych spotkań pokazać,chociaż Canal+ miał mnóstwo piłki poza Serie A do pokazywania tj. Ekstraklasa-8 spotkań, Premier League, Primiera Division i Lique1 to były bardzo duże pretensje do nich,że tak mało pokazują . nSport pokazuje tyle samo ,choć nie ma nic innego do zaoferowania widzom to są w porządku i wszyscy są bardzo zadowoleni. Zaraz usłyszę,że jest studio przedmeczowe- szczerze to ja na miejscu fana Serie A wolałbym więcej spotkań niż gadające głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok, nie chodzi o to czy jest miejsce w ramówce nSportu na więcej spotkań czy nie, tylko o to że widocznie zakupili najtańszy pakiet z najmniejszą liczbą meczów jaka była i tyle.

 

Mnie z jednej strony cieszy że Serie A pojawiło się w nSport, ale jednak narzekam na małą liczbę spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel85 zdaję sobie z tego sprawę,że zakupili taki pakiet,po prostu nie mają nawału praw i relacji w weekend i dlatego mogli by się pokusić o zakup droższego pakietu i emitować SerieA w większym wymiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wam się ciągle nie podoba? Zamiast się cieszyć że są dwa mecze kolejki serie a to ludzie marudza że mało. Co za kraj. Uważam że super decyzja o kupieniu choćby nawet jednego meczu bo tak wogóle by nie było a dwa zyskujemy serie a w tej samej cenie nikt nie każe dopłacać.

 

Proszę to dołączyć bo nie potrafię edytować przez telefon. Nsport można mieć za 20zł a policzcie liczbę meczów w ciągu tygodnia wtorek środa czwartek 2 razy i weekend 2razy a będą tygodnie gdzie będzie liga mistrzów o 18 więc będzie 8 spotkań w tygodniu to mało? W porównaniu canal plus liczy sobie dużo więcej kasy i co? Mija weekend i nuda dłuuuga a tutaj wtorek środa czwartek. Nsport to najlepszy kanał sportowy doszła włoska i liga europy tego brakowało. W dobie kryzysu canal plus stracił włoska a polsat ligę europy a tylko nsport pozyskał dodatkowe prawa to jest sukces!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty piszesz

W nSport masz 4 rundę kwalifikacji ligi mistrzów + faza grupowa + reszta to mi wychodzi 10 wtorków i 10 śród z piłką nożną na żywo.

Rok ma 365 dni a w nSport mamy tylko 20 dni z meczami na żywo.

Teraz dojdzie liga włoska i liga europy (10 czwartków)

W C+ mecze lecą od piątku do poniedziałku nie licząc wakacji. Często, gęsto jak jakaś liga gra w środku tygodnia to są mecze we wtorki i środy. Soboty i niedziele są często poprzepełniane meczami. Często zdarza się, że mamy mecz LIVE na 3 kanałach Canal+. Więc na prawdę nie wiem o czym piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie piszesz doszła liga europy i liga włoska to 10 czwartkow tak? A weekendy wszystkie z serie a? W tygodniu też gra właśnie liga włoska w następnym 25-27 wrzesień. Dodajmy aspekt cenowy canal plus dostępny od? A nsport od 15zł

 

Chłopie nie znasz się na piłce i nie będę tutaj się wykłucal. Liga mistrzów to 4 runda play off 6 kolejek w grupie następnie 1/8 finału jest rozbita na dwa dni meczówe więc to kolejne 8 dni meczówych ćwierćfinał to 4 dni półfinał też 4dni i finał. Sama liga mistrzów to 33dni meczówe!! Sprawdź to!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez niepotrzebnych emocji. Ja już wcześniej pisałem, że dla kibica piłkarskiego są to dwa najważniejsze kanały i nie ma sensu twierdzenie, który jest ważniejszy. Ja nie potrafię sobie wyobrazić weekendu bez ligi angielskiej, hiszpańskiej i polskiej, podobnie jak środka tygodnia bez Ligi Mistrzów. Zresztą niedługo może się okazać, że to wszystko może być w jednym kanale:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 22 28 29 sierpień 18 19 wrzesień 2, 3 23 24 październik 6. 7 20 21 listopad 4, 5 grudzień 12 13 19 20 luty 5, 6 12 13 marzec 2, 3 9 10 23 24 30 kwiecień i 1 maj a finał 25 maj. Więc nie zabieraj głosu a do tego liga europy też jest rozbijąna i nie tylko czwartki

 

Emocje emocjami ale skoro ktoś wogóle się nie zna i pisze że 20dni meczówych na nsport przez cały rok wkurza mnie to. Liga mistrzów 33dni meczówe a liga europy chyba 17 to już 50dni a nie raz po dwa mecze i do tego liga włoska co tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego oglądania trzech meczów na raz na canal plus. Po co mi na raz a jak to się ogląda? Może jakąś rada to wezmę npremium i wyjdzie mi 15 meczów od wtorku do czwartku. Oglądasz trzy mecze w jednym czasie na jednym czy na trzech tv?

 

Ją mam stary telefon do internetu tylko bo tutaj mam bonusy w orange free nokia 3500 normalnie w użytku mam inny zdecydowanie lepszy. A tutaj nie wiem nie widzę edytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecznie się komuś nie podoba ale to jest typowo Polskie. Szanujący kanał niemiecki SPORTDIGITAL także kupił 2 mecze Serie A i jest ok. Widocznie takie sprzedają prawa i to każdemy najlepiej pasowało. Według mnie to i tak dobrze bo jest to kanał który można miec od 10zł, przy smart HD od 15zł i według mnie za te pieniądze jest bardzo dobrze jeśłi chodzi o kibica sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon nie licz na to że wszystko będzie na jednym kanale po fuzji będzie dostępne z jednej platformy ale jak to rozbiją na kanały premium to poniżej 100zł nie będzie napewno żeby mieć wszystko. Zrobią podstawę około 30zł plus opcja canal plus minimum 35zł plus opcja premium i nsport też 35zł będzie drożej jak teraz bo będą mieli monopol

 

Antalovic święte słowa ciągle mało mało kiedyś liga włoska było tak że tylko można było live dwa mecze. Teraz twierdzą że włoska to byle co bo jest na nsport ale na canal plus to była super nawet logo im przeszkadza. Ukraińska jakby była na canal plus ale to byłaby super liga wedle niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon nie licz na to że wszystko będzie na jednym kanale po fuzji będzie dostępne z jednej platformy ale jak to rozbiją na kanały premium to poniżej 100zł nie będzie napewno żeby mieć wszystko. Zrobią podstawę około 30zł plus opcja canal plus minimum 35zł plus opcja premium i nsport też 35zł będzie drożej jak teraz bo będą mieli monopol

Nikt na razie nie wie jak będzie po fuzji. Wg. mnie zbyt wysokie ceny spowodują migrację do konkurencji. Poza tym w moim poście chodziło mi o to, żeby na siłę nie udowadniać przewagi jednego programu nad drugim, po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...