Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do bramek / skrótów z danej kolejki serie a to ciekawostką jest że najbliższy magazyn pojawi sie po meczu ...niedzielnym.

 

Czyli wychodzi na to że magazyn będzie tylko jeśli będzie mecz wieczorem w niedziele i po meczu.

 

Nieco to dziwne i niefajne .

 

W nce mają jakieś takie dziwne pomysły . Jak ta akcja z przyrzeczu niem ciekawszych meczów do premium , teraz jakieś dziwne akcje z aktywacją przez net żeby oglądac premium na czas LM , dziwne akcje ze skrótami serie a.

:woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby nie kombinować ze skrótami drużyn na belce z wynikiem MUN ? co to w ogóle jest

Munchen, tylko nie wiem czy TSV 1860 czy Bayern ;).

 

A na serio, oni zawsze takie skróty odwalają. Na forum Nki już się z tego śmialiśmy rozszyfrowując właśnie w sposób, który zaprezentowałem te skróty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie patrzą na to czy kanał jest dostępny w jakiejś kablówce. Patrzą na własną platformę, gdzie żeby obejrzeć taki mecz ktoś musi się albo bawić w podłączanie dekodera do internetu albo wykupić dodatkowy kanał. Przyzwyczajają już do tego że po fuzji takie prawa jak LM, LE czy Serie A przejdą do kanału premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po fuzji Npremium będzie mogło wziąć chyba z 3 mln abonentów a dziś niecały 1 mln A chyba ktos to ma ogladac no chyba ze neich nadaja dla prezesa tylko. Platforma N zniszczyła LM w Poslce, ludzie oglądają te rozgrywki na arabskich stacjach w jakobści VHS. Wcale mnie nie dziwa problemy finansowe N i ITI. Npremium ludzie brali dla premier filmowych a nie dla LM i dublowanie meczu z TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy 1mln czy 3mln. Chodzi o to żeby ludziki kupowały dodatkowe opcje.

 

Dla ciebie N mogło zniszczyć LM, a dla mnie, jako abonenta Nki, pokazują bardzo dobrze, jest możliwość wyboru kilku spotkań plus Multiliga, jest jakość HD, jedynie komentatorzy do d... ale nie można mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że był wybór. Tak, czasem zdarzy mi się obejrzeć mecz kompletnych outsiderów, jeśli uważam że nie ma żadnego ciekawego meczu spośród tych bardziej medialnych drużyn. Multiligę oglądam tylko w ostateczność (czasem nawet tylko po to żeby sprawdzić wyniki) a to dlatego że leci w słabym SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sa to transmisje byle by puścic. Lepiej puścić 4 najciekawsze mecze i nie koniecznie "wielkich druzyn" właśnie nSport dało na mecz medialnego i silnej ligi angielskiej Arsenalu a nie FC- Porto - PSG. ja akurat bym ogladal tylko multilige nabierżaco bramke w fazie grupowej interesują mnie tylko wyniki potem jak przegrany dwumeczu odpada wtedy jest dopiero ciekawie. Co do kasy oj kasa sie liczy i własnie dlatego najciekawszy mecz powinien byc na nSport ogladalnośc i przychody z reklam dla nSport beda wieksze niz na nPremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...