Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nSport faktycznie wzmacnia swoją ofertę,ale czy to lepszy kanał niż TVP Sport?? Wystarczy spojrzeć na ilość praw,ich różnorodność. TVP ponoć nabyła już kolejne dwa mundiale-w 2018 i 2022r.

Dla kibica piłkarskiego w tej chwili liczą się dwa kanały Canal+ i nSport. Wystarczy spojrzeć na najbliższy tydzień- najwięcej transmisji jest na tych dwóch programach.

TVP Sport ma prawa do najważniejszych imprez, ale nie samym mundialem człowiek żyje- tam często nie ma co oglądać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Czy sport to tylko piłka nożna?? Mimo wszystko uważam,że TVP Sport ma ciekawszą ofertę,zresztą mecze LM też tam będą tylko,że z odtworzenia. Zresztą ile tych meczów LM można obejrzeć?? Maksymalnie 4 live gdy zespoły z Ukrainy i Rosji grają u siebie i ich mecze są o wcześniejszej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nowego logo nSport

Co tam bazgroła w tym logo pod literką T

Mam 42 cale, wersja SD i nic nie widać.

To jest dopisek "HD".

 

Jaja sobie robią. Logo kanału w wersji SD i w wersji HD raczej powinny się różnić.

Tak jak w przypadku C+, Eurosportu czy choćby TVP1. Cyrk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalinowski fakt na włoskiej się nie zna, a dowodem niech będzie obraz kiedy kamery kilkakrotnie pokazały kogoś na trybunach i komentujący to spotkanie nie wiedzieli kto to jest. Domyślam się, że był to któryś z kontuzjowanych zawodników, włoskiej wcześniej nie oglądałem to nie wiem kto to był, ale komentatorzy mają przymus wiedzieć kto to jest, zwłaszcza że pokazali go z 5 razy więc był kimś ważnym.

 

Szata graficzna włoskiej jest nowa, pasek z wynikiem beznadziejny, a inne ze statystykami, zmianami itd. bardzo dobrze się prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że był to któryś z kontuzjowanych zawodników, włoskiej wcześniej nie oglądałem to nie wiem kto to był, ale komentatorzy mają przymus wiedzieć kto to jest, zwłaszcza że pokazali go z 5 razy więc był kimś ważnym.

Montolivo był parę razy "zdjęty", tak samo Galliani z Briatore. Komentatorów faktycznie to nie interesowało. Niewiele się spodziewałem po N-kowych fachowcach, plus jedynie za to że platforma wyłożyła kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacji nSport należą się brawa za pozyskanie praw do Serie A a także za podejście do tej ligi. Obecnie wygląda to lepiej niż na Canal+. Mecz o 20:45 a oni dają studio od 20. Ciekawi goście,dają radę.Podoba mi się komentarz tego Glenia.Jagoda trochę gorszy. Na pewno Gleń lepszy od Olbrychta czy Milko. Najbardziej na plus bardzo mało reklam.

 

Dziś oglądam w necie ale zastanawiam się nad kupnem karty TNK SD. Jak myślicie opłaca się przed tą całą fuzją ? Ile kosztuje sama karta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleń ogólnie jest bdb komentatorem, a Jogoda irytuje bo opowiada nie zawsze sensownie. Ogólnie Nsport idzie w górę dla kibica piłki nożnej LM, LE, Seria A i wszystko już od 10zł. Ogólnie za 15zł można miec 4kanały sportowe i dla mnie to optymalne rozwiązanie.

Co będzie po fuzji tego nie wie nikt więc nikt ci sensownie nie podpowie co robic aby było lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam nki ale mam nsport dzięki telewizyjnego pakietu od orange.

 

24 zł mnie kosztuje. Z tym że nsport jest w sd ale też ładnie wygląda. Dla osób korzystających z usług orange polecam funpack hd.Kilka usług w 1 to dobra opcja.

 

Magazyn z golami i skrótami też fajny. Tylko nie wyłapałem jakie mecze będą transmitowane za tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 23:00 był magazyn ligi włoskiej.

Dziwi mnie, że dzisiaj ani jutro nie ma żadnej powtórki tego magazynu.

 

Niby na nSport 2 mecze ligi mistrzów, ale i tak większość ludzi we wtorek będzie próbowało obejrzeć Real-Man City (nawet przez internet) a w środę pewnie większość (mówię o osobach, które mają dostęp do nSport) wybiorą transmisję na TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...