Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie istotną kwestią jest jego dostępność w kablówkach, bo wszyscy wiemy, że nie jest kanałem premium, a do tej pory Canal+ tylko na takie stawiał jeśli chodzi o sport. Tutaj jednak mają szansę powalczyć trochę z Polsatem Sport i Eurosportem, jeśli będą konkurować z tego samego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nsport jest drogi w pakietach. Ja np. musiałbym dopłacić 16 zł chcąc mieć nsport więc nie mów, że nie jest drogi. A skoro lepsze mecze LM i tak są w npremium to nsportu nie opłaca się wykupowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to n jest dość kiepskim wyborem. Dla porównania w Vectrze nsport w wresji SD dostępny jest w analogu oraz w pakiecie złotym cyfrowym. Dopiero HD jest dodatkowo płatny razem z PS HD, PSE, PSE HD, itd.

 

EDIT: A w sumie zapomniałbym. Moje poprzednie wypowiedzi odnoszą się do nsport SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie w nSport to już chyba w ogólne nie myślą :( Magazyn LM, Legie... i inne [beep]oły to mają puszczać czas po 2 razy dziennie a jak w końcu mają fajny magazyn ligowy to puszczą dwa razy w tygodniu i [beep] :( Chyba że mają jakiś limit ze strony C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z ta marką ogólnoświatowa. Poza Polską, Francją, Hiszpanią i.. Afryką Canal+ już nezbyt wiele znaczy.

 

W Skandynawii zamiast niego mamy C More, w Belgii w ogóle zlikwidowano tą nazwę, podobnie we Włoszech po przejęciu platformy przez SKY zlikwidowano markę Tele+ itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...