Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mati czytaj proszę uważnie. Wiem doskonale że liga ukraińska leci na polsatach a co ją napisałem? Że jakby leciała na canal plus byłaby super liga a na polsat to byle co tak niektórzy myślą obojętnie co na canal plus super a coś super gdzie indziej to byle co! W sobotę pewne dwa mecze serie a właśnie mówią na nsport w magazynie piłkarskim live.

 

Arkon do jakiej konkurencji? Właśnie jej nie będzie albo płacisz dużo i masz wszystko albo nie płacisz nic i oglądasz czasami holenderska z naziemnej. Mogą się przeliczyć z cenami bo jakąś liczba abonentów musi być żeby to funkcjonowało ale właśnie ale przykład ppv gdyby nikt nie wykupił pierwsze dwa razy i byśmy oglądali za darmo a tak? Wspomnisz moje słowa w tej jednej platformie będzie liga hiszpania ale przyjdzie mecz real kontra barca i będzie w ppv pomimo że będziesz np płacić abonament 100zł to wiedzą że skoro dajesz sto to dasz i te 20zł za mecz. Ludzie są sami sobie winni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle mam nadzieję, że ppv nie sprawdzi się w Polsce, szczególnie po wypowiedziach niektórych osób związanych z MMA. Konkurencji dla nowej platformy rzeczywiście nie będzie dla kibiców piłkarskich, ale myślisz że jest nas kilka milionów- wątpię. Nsport prawdopodobnie zniknie z rynku, ale nie sądzę żeby ceny w nowej platformie były niebotycznie wysokie, bo Cyfra i tak ma opinię drogiej. Zresztą pożyjemy, zobaczymy. Ja staram się być optymistą;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie piszesz doszła liga europy i liga włoska to 10 czwartkow tak? A weekendy wszystkie z serie a? W tygodniu też gra właśnie liga włoska w następnym 25-27 wrzesień. Dodajmy aspekt cenowy canal plus dostępny od? A nsport od 15zł

 

Chłopie nie znasz się na piłce i nie będę tutaj się wykłucal. Liga mistrzów to 4 runda play off 6 kolejek w grupie następnie 1/8 finału jest rozbita na dwa dni meczówe więc to kolejne 8 dni meczówych ćwierćfinał to 4 dni półfinał też 4dni i finał. Sama liga mistrzów to 33dni meczówe!! Sprawdź to!!

 

21 22 28 29 sierpień 18 19 wrzesień 2, 3 23 24 październik 6. 7 20 21 listopad 4, 5 grudzień 12 13 19 20 luty 5, 6 12 13 marzec 2, 3 9 10 23 24 30 kwiecień i 1 maj a finał 25 maj. Więc nie zabieraj głosu a do tego liga europy też jest rozbijąna i nie tylko czwartki

 

Emocje emocjami ale skoro ktoś wogóle się nie zna i pisze że 20dni meczówych na nsport przez cały rok wkurza mnie to. Liga mistrzów 33dni meczówe a liga europy chyba 17 to już 50dni a nie raz po dwa mecze i do tego liga włoska co tydzień.

 

Ok. Liga Mistrzów - 33 dni, Liga włoska - 38 kolejek po 2 dni policzę nawet - 76 dni, Liga Europy, faza grupowa tylko w czwartki - 6 dni, faza pucharowa 9 dni, razem 15 dni. W sumie mamy 33+76+15=124 dni z meczami piłki nożnej. Z tym że taka sobota z 1 meczem Serie A, czy wtorek z jednym meczem LM to nie wygląda ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego oglądania trzech meczów na raz na canal plus. Po co mi na raz a jak to się ogląda? Może jakąś rada to wezmę npremium i wyjdzie mi 15 meczów od wtorku do czwartku. Oglądasz trzy mecze w jednym czasie na jednym czy na trzech tv?

Ale kto mówi, żeby oglądać 3 mecze jednocześnie ? Wybiera się ten, który nas najbardziej interesuje. W sklepie jak masz do wyboru ten sam produkt od kilku różnych producentów, to też nie możesz się zdecydować i bierzesz je wszystkie ? Bez napinki :)

Dodajmy aspekt cenowy canal plus dostępny od? A nsport od 15zł

Porównywanie cen nie ma sensu, zauważ, że oprócz kanałów sportowych, w pakietach TNK jak i Cyfry, są również inne kanały. nSport niby od 15 zł.. ale jeśli ktoś chce mieć wersję HD, to już 40 zł. Za 40 zł/mies można już mieć C+ Start PrePaid ze sportem, filmami i dokumentem w HD.

 

Udowadnianie wyższości nSportu nad Canal+ nie ma sensu, każdy wybiera to, co lubi. Porównywać obie oferty można by było, gdyby ich oferta była bardzo podobna (prawa do tych samych lig itd). Ja osobiście mam jedno i drugie. N na kartę, m.in. dla nSportu (ale również dla kilku innych kanałów). Pakiet Cyfry głównie dla Canal+, ale też np dla Ale Kino+ czy Planete+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie ma sensu porównywać bo to co innego a odnośnie kilku meczów o tej samej godzinie to szczerze wolę jeden bo gdy zamawialem czasami npremium to później nie wiedziałem co oglądać i tylko przełącząlem patrząc co się dzieje i wynik nie potrafię wybrać meczu i go oglądać do końca muszę zajrzeć gdzie indziej fakt jest multiliga ale to jakoś mi się nie podoba. Niektórzy twierdzą że gorsze mecze są na nsport nie tyle gorsze co drużyny mniej markowe powinny być góra trzy kanały sportowe w Polsce a jest chyba 12 szok a i tak mecze lecą na filmowych premium. Co w tej polsce nie wymyśla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska komentatorów na Ligę Mistrzów:

Wtorek 18 września

20:40 nSport HD: Paris Saint-Germain FC - FC Dynamo Kyiv (na żywo)komentują: Kalinowski & Białas

20:40 kanał 109: AC Milan - RSC Anderlecht (na żywo) komentują: Marchliński & Terlecki

20:40 nPremium HD: Real Madrid CF - Manchester City FC (na żywo) komentują: Gleń & Jagoda

20:40 nPremium3 HD: Borussia Dortmund - AFC Ajax (na żywo) komentują: Ryczel & Chałaśkiewicz

20:40 kanał 108: Multiliga Mistrzów. Komentują: Zawiała, Karpiński, Sitnicki

23:30 nSport HD: Montpellier Hérault SC - Arsenal FC (retransmisja) komentuje: Dryła

ŚRODA 19 września

20:40 nSport HD: FC Bayern München - Valencia CF (na żywo) komentują: Ryczel & Chałaśkiewicz

20:40 kanał 109: Chelsea FC – Juventus (na żywo) komentują: Marchliński & Jagoda

20:40 nPremium HD: FC Barcelona - FC Spartak Moskwa (na żywo) komentują: Kalinowski & Terlecki

20:40 nPremium3 HD: Manchester United FC - Galatasaray A.S. (na żywo) komentuja: Gleń & Białas

20:40 kanał 108: Multiliga Mistrzów. Komentują: Zawiała, Karpiński, Dryła

23:30 nSport HD: Celtic FC - SL Benfica (retransmisja) komentuje: Sitnicki

 

 

 

Rozpiska komentatorów na Ligę Europejską:

Czwartek – 20 września

18:30 nSport HD: studio przed meczami (na żywo)

19:00 nPremium3 HD: Udinese – Anży Machaczkała (na żywo) Komentują: Gleń & Kowalewski

19:00 nSport HD: Fenerbahce – Olympique Marsylia (na żywo) Komentują: Marchliński & Białas

19:00 nPremium4 HD: Bordeaux – Club Brugge (na żywo) Komentują: Waliszko & Jagoda

19:00 kanał 109: Dnipro – PSV (na żywo) Komentują: Dryła & Terlecki

21:05 nPremium3 HD: Tottenham – Lazio (na żywo) Komentują: Zabijak & Terlecki

21:05 nSport HD: Inter – Rubin (na żywo) Komentują: Kalinowski & Kowalewski

21:05 nPremium HD: Twente – Hannover (na żywo) Komentują: Ryczel & Chałaśkiewicz

21:05 kanał 109: Sporting Lizbona – FC Bazylea (na żywo) Komentują: Sitnicki & Jagoda

21:05 kanał 108: MULTILIGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiedzieć o tym co Białas odwalał w meczu PSG - Dynamo ? Powiedzieć dramat to mało. To jest po prostu komentatorska żenada. Ja nie wiem, czy naprawdę nikt nie zgłasza jakichś skarg do Nsport na poziom komentowania ? To po prostu przeszkadza w oglądaniu nawet gdy mecz jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ wywołałem tu dyskusję. Ja jedynie zwróciłem uwagę na ciekawy aspekt,że jak były dwa mecze SerieA w Canal+ to fani tej ligi narzekali na ilość relacji,gdy to samo jest na nSport to już są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można znowu zobaczyć skróty z Ligi Europy

Patrzę w program i nie bardzo widzę. Niby magazyn skrótów z LM jest na weekendzie

 

takie to skróty, że nie ma sensu ich raz jeszcze pokazywać nawet.

Liczyłem na więcej, coś w rodzaju skrótów jakie pokazują w LM, a tam ledwo bramki pokazali i to bez powtórek tylko na szybkiego... szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kolejka Ligi Mistrzów w n:

 

Wtorek, 2.10

17:30 nSport HD: Spartak Moskwa - Celtic Glasgow

20:40 nSport HD: CFR Cluj - Manchester United

20:40 nPremium HD: Juventus Turyn - Szachtar Donieck

20:40 nPremium 3 HD: Benfica Lizbona - FC Barcelona

20:40 kanał 109: Bate Borysów - Bayern Monachium

20:40 kanał 108: Multiliga Mistrzów

00:05 nSport HD: Nordsjaelland - Chelsea Londyn (retransmisja)

 

Środa, 3.10

17:30 nSport HD: Zenit - AC Milan

20:40 nSport HD: Arsenal Londyn - Olympiakos Pireus

20:40 nPremium HD: Manchester City - Borussia Dortmund

20:40 nPremium 3 HD: Ajax Amsterdam - Real Madryt

20:40 kanał 109: FC Porto - PSG

20:40 kanał 108: Multiliga Mistrzów

00:05 nSport HD: Anderlecht - Malaga (retransmisja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...