Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z przedstawicieli platformy n powiedział gdzieś oficjalnie, że kanały te skończą nadawania? Nie.

Więc nie warto spekulować. Równie dobrze może się okazać, że to Canal+ Gol i Canal+ Weekend pójdą do likwidacji, a ich zawartość znajdzie się w nSport i nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platformy niech się łączą jak chcą, ale broń boże niech sie nie łacza kanały C+GOL i C+Sport z tymi nSport!! Wtedy to oznaczać będzie poziom komentatorski równy dna! Nie mam zamiaru wysłuchiwać jakiegoś Ryczela, Kalinowskiego czy Jagody podczas meczów Premiership, Primera Division czy Ligue1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak, będą relację:

http://media2.pl/media/100170-Relacje-M ... rt-HD.html

 

Swoją drogą, chyba kanał nSport pozostanie, prawdopodobnie pod zmienioną nazwą. Dlaczego?

 

1) od pewnego czasu nSport w mediach prezentuje swoje logo na czarnym tle, charakterystycznym dla Canal+

2) wciąż jest wzbogacana ramówka nSport (w przeciwieństwie do nPremium)

3) Wyłączenie nSport spowoduje możliwość wypowiedzeń umów (nSport jest w podstawach pakietach, nPremum jest pakietem dodatkowym, co raczej nie upoważnia do rozwiązania całej umowy, tylko na dany pakiet).

4) w komunikacie dot. żużla napisano, że żużel będzie obecny już od podstawowego abonamentu platformy nc+, co oznacza, że chcą pozostawić kanał sportowy "dla wszystkich"

5) Pozostawienie "nowego nSport" = większe przychody od abonentów (nc+ i kablówek) oraz z reklam. Czyli biznes ;)

6) gdyby wrzucili prawa Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej do Canal+, to by niepotrzebnie zawyżali cenę abonamentu Canal+ i chyba nie mieliby gdzie wszystkiego pokazywać.

7) Polacy NIE CHCĄ PŁACIĆ za LM i LE dodatkowo, tylko chcą mieć w podstawowym abonamencie płatnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Polacy by najchętniej za nic nie płacili. A poza tym nsport nie jest w podstawowych pakietach jak np. Polsat Sport. Ja w mojej kablówce musiałbym dopłacić dodatkowo 16 złotych aby go mieć. Jak przeglądałem inne duże kablówki to też np. Multimedia nie ma już go wcale, Inea także w pakiecie Sport Extra HD. Zresztą po wynikach oglądalności widać, że nsport nie jest kanałem z podstawowego pakietu jak Polsat Sport bo Polsat Sport często jest tuż za pierwszą 10 wśród wszystkich stacji tv i zdecydowanym liderem kanałów sportowych a nsport jest prawie na szarym końcu z udziałami 0,08 %. A ofertę ma dobrą: LM, LE, Serie A a także inne rzeczy więc nsport nie jest kanałem podstawowego pakietu. Tylko w nc+ i mało których kablówkach.

Jeżeli kanał ma pozostać i byc w podstawowych np. żużel to ciekawe czy tylko w podstawowym w nc+ czy takze do kablówek dadzą go jak Polsat Sport aby konkurować z nim w oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo solidna refleksja, zgadzam się ze wszystkim, chociaż nie chce mi się wierzyć że LM będzie w najtańszym pakiecie. Chyba że jeden mecz, a reszta do Canal+...

 

Jeśli będzie "nowe nSport" to będzie od podstawowego pakietu. w "n" nSport tez masz w podstawowych pakietach. W komunikacie na temat pozyskania praw do żużla napisano: "Po wprowadzeniu oferty nc+, dostęp do meczów speedway Ekstraligi będą mieli już abonenci podstawowego pakietu". Raczej nie będą utrzymywać kanału sportowego tylko dla żużla. Muszą czymś zapchać, więc LM i LE jak znalazł. Może być tak jak piszesz, dwa mecze w "nowym nSport", reszta w Canal+.

 

LM i LE nie cieszy się taką popularnością, by Polacy chcieli dodatkowo płacić. przykładem jest Cyfrowy Polsat, który na potrzeby LE stworzył Polsat Futbol (w droższym pakiecie) a także oferował mecze LE w ramach VOD za 1 zł. I psińco - Polacy nie chcieli płacić więcej

 

A poza tym nsport nie jest w podstawowych pakietach jak np. Polsat Sport. Ja w mojej kablówce musiałbym dopłacić dodatkowo 16 złotych aby go mieć.

 

Nie możesz tak tego oceniać. nSport to własny kanał "n" i ważne jest w jaki sposób on jest tam oferowany. Kablówki to juz zupełna inna para kaloszy. Moja kablówka kiedyś np. TV Biznes oferowała w najdroższym pakiecie mimo, że kanał był FTA na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo solidna refleksja, zgadzam się ze wszystkim, chociaż nie chce mi się wierzyć że LM będzie w najtańszym pakiecie. Chyba że jeden mecz, a reszta do Canal+...

 

Jeśli będzie "nowe nSport" to będzie od podstawowego pakietu. w "n" nSport tez masz w podstawowych pakietach. W komunikacie na temat pozyskania praw do żużla napisano: "Po wprowadzeniu oferty nc+, dostęp do meczów speedway Ekstraligi będą mieli już abonenci podstawowego pakietu". Raczej nie będą utrzymywać kanału sportowego tylko dla żużla. Muszą czymś zapchać, więc LM i LE jak znalazł. Może być tak jak piszesz, dwa mecze w "nowym nSport", reszta w Canal+.

 

Wybrane mecze żużlowe zawsze mogą być w TVN Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komunikacie na temat pozyskania praw do żużla napisano: "Po wprowadzeniu oferty nc+, dostęp do meczów speedway Ekstraligi będą mieli już abonenci podstawowego pakietu"

Tak, ale polska liga ma być raz w miesiącu w TVN Turbo ,a to już jest pakiet podstawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ muza_tv. Porównywanie LM do LE jest jak porównywanie gó*** do czekolady. Na LE Polsat się przejechał a LM by się nie przejechał. Kanał n tylko dzięki LM istnieje do dziś bo tylko to było ich 1 ofertą przez tyle lat. Za LE to rzeczywiście mało kto chce płacić aby oglądać natomiast LM to najważniejszy produkt dla każdego kibica futbolu.

To jedyne poważne rozgrywki, które trzymają w napięciu do końca. Np. 3 najsilniejsze ligi: angielska, niemiecka i hiszpańska są już rozstrzygnięte w tym sezonie. Wiadomo, że Bracy, Bayernu i MU nikt nie dogoni a LM daje gwarancję emocji do ostatniego meczu i same mecze pomiędzy potentatami w fazie pucharowej a nie MU - Stoke czy Barcelona - Celta Vigo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...