Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta a teraz miał być mecz USA - Brazylia w siatkówke a dali Rosja - Brazylia w kosza. Póki co nie wiem co da TVP Sport bo mają tenis stołowy. Mecz siatkowki wydaje sie byc ciekawszy. Co tak ta Rosje pokazuja? Ta stacja jest nireformowalna - zamknac i zaorac.

 

 

TVP Sport to SAMO

 

A mecz koszykówki bardzo zaciety był, Francja wygrała 74:70 dopiero po dogrywce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "nSport" uczy się niestety od "TVP"...

 

Rano patrzyłem w "EPG" i o 21:00 miał być mecz siatkarek Włochy - Japonia, a teraz śladu po nim nie ma !

 

Te transmisje robią się kuriozalne (i w "TVP" i w "nSport"), bo nic nie można sobie zaplanować !

 

Jeśli nie chcieli transmitować siatkówki (ani "TVP", ani "nSport"), to mogli ją oddać "Polsatowi" (on by NA PEWNO ją pokazywał, a komentowaliby profesjonalni komentatorzy !) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazes nie żartuj,tu nie ma nic za darmo,Polsat mógł tak jak nSport wykupić sublicencję od TVP. Zresztą to ostatnie igrzyska realizowane przez EBU i teraz możliwe jest kupowanie praw do poszczególnych dyscyplin,więc możliwe,ze w Rio będzie siatkówka w Polsacie(cała), pływanie np. w nSport,a lekkoatletyka w TVP. Mówię hipotetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to wszystko jest trochę robione na wariackich papierach i na szybkiego. Stacje mogłyby się jakoś dogadać i nie transmitować tego samego, bo jak na razie była siatka Rosja - Dominikana na nsport i na tvp sport teraz podobnie rzecz się ma z koszykówką a przecież wczoraj i przed wczoraj również obie stacje się dublowały. Czy naprawdę jest taki problem pokazać coś innego przecież taki mecz jak USA - Brazylia jest a żadna stacja tego nie pokazuje, bo wolą na dwóch kanałach nadawać to samo spotkanie.

 

PS: nie zdziwię się jeżeli kolejne mecze dzisiaj i następnych dniach też się będą dublować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazes nie żartuj,tu nie ma nic za darmo,Polsat mógł tak jak nSport wykupić sublicencję od TVP. Zresztą to ostatnie igrzyska realizowane przez EBU i teraz możliwe jest kupowanie praw do poszczególnych dyscyplin,więc możliwe,ze w Rio będzie siatkówka w Polsacie(cała), pływanie np. w nSport,a lekkoatletyka w TVP. Mówię hipotetycznie.

 

a skąd to info,że będzie można pojedyncze sporty kupować? Nie wydaje mi się,żeby tak było bo to zabije całe igrzyska.Wiadomo,że łakomym kąskiem są popularne dyscypliny typu siatkówka,pływanie,koszykówka.Ale przecież igrzyska to też mało popularne sporty typu judo,surfing,zapasy, łucznictwo,taekwondo itp, itd. Ciekawe kto tymi sportami byłby zainteresowany, bo podejrzewam,że nikt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazes nie żartuj,tu nie ma nic za darmo,Polsat mógł tak jak nSport wykupić sublicencję od TVP. Zresztą to ostatnie igrzyska realizowane przez EBU i teraz możliwe jest kupowanie praw do poszczególnych dyscyplin,więc możliwe,ze w Rio będzie siatkówka w Polsacie(cała), pływanie np. w nSport,a lekkoatletyka w TVP. Mówię hipotetycznie.

 

Prawa mogą być sprzedawane tak: pływanie plus zapasy i judo, do siatkówki dodawane jest podnoszenie ciężarów i surfing, a do koszykówki łucznictwo i kajakarstwo, a do lekkoatletyki wioślarstwo oraz gimnastyka. Raczej mało prawdopodobnie to jest aby prawa były dzielone jak stacja wykupi prawa to wszystkich dyscyplin. Niektóre stacje tv w Europie już maja wykupione IO i tak BBC ma prawa do IO w 2014, 2016, 2018 i 2020.

http://www.sportspromedia.com/news/olym ... ntil_2020/

 

Następne IO będą raczej w TVP bo ona ma prawa pierwokupu. Jedynie może udzielić sublicencji innym stacjom. A druga rzecz to większość stacji, które zdobyły prawa do IO na lata 2014 i 2016 oraz następne to stacje publiczne.Trzecia rzecz to ustawa, a czwarta to różnica czasowa i czy w ogóle będzie to stacjom prywatnym opłacać pokazywać sporty bo mogą zarobić mało na reklamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport to kanał dla Polaków a w aspekcie polskim liczy się tylko siatkówka. Nic tego nie zmieni ważniejszy sport jak koszykówka w Polsce ha ! ha ! No ale dobrze dość wygłupów pokazać takich potentatów koszykarskich jak W.B. i Kanadą jest żenujące a zaś brak transmisji meczu Brazylia - USA w siatkę ( przedwczesnego finału ) to wstyd tym bardziej że nigdzie nie było żadnej alternatywy aby go obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport to kanał dla Polaków a w aspekcie polskim liczy się tylko siatkówka. Nic tego nie zmieni ważniejszy sport jak koszykówka w Polsce ha ! ha ! No ale dobrze dość wygłupów pokazać takich potentatów koszykarskich jak W.B. i Kanadą jest żenujące a zaś brak transmisji meczu Brazylia - USA w siatkę ( przedwczesnego finału ) to wstyd tym bardziej że nigdzie nie było żadnej alternatywy aby go obejrzeć.

 

Brazylia - USA przedwczesny finał mowisz o kobitach oj chyba nie bo jeszcze są Chiny, meskiej też nie bo Polska. Mysle ze Brazylii nie bedzie w finale ani kobiet ani meżczyzn. Co do transmisji mysle ze spotkają sie w pólfinale. Koszykówka jest numerem jeden zespolowych na letniej Olimpiadzie. Tez jestem zly ze nie było tego meczu ale chociaz dali kosza a nie np. reczną. Jestem pod wrażeniem koszykarek Chorwacjii ale nie gry :D:brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę. Niech ktoś coś zrobi z tymi komentatorami na nSport. Przecież to już jest taki dramat, że to się nadaje na skargę do KRRiT. Wczoraj na meczu Wielka Brytania - Korea Południowa to był już chyba szczyt. Non stop [beep]ny chichot i śmiech Terleckiego i żarciki, które tylko jego z Ryczelem bawiły. Ryczel nie lepszy - gada bez żadnego pojęcia jak nawalony. Zero pojęcia o piłce i czucia gry. Już nie wspomnę o reszcie towarzystwa, jak "pan Legia" Kalinowski czy "pan nudziarz statystyk" Kalita (ten to przynajmniej komentuje tylko jako gość). Jagoda też jest słaby, jednak on to chociaż coś zabawnego czasem dowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja oglądając wczoraj to mi się nasuneło słowo Komentatorski Kabaret. Poziom komentatorów pozostawia wiele do życzenia, jak się nie nauczą lepiej komentować to mała oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę. Niech ktoś coś zrobi z tymi komentatorami na nSport. Przecież to już jest taki dramat, że to się nadaje na skargę do KRRiT.

 

Hahaha " KRRiT" jak dobrze pamiętam nSport nadaje na koncesji z Ofcomu :D

 

Więc cała ta Twoja KRRiT może im grzecznie wysłać pisemko, a oni mogą je wywalić do kosza bez czytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...