Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Kanał nSport HD oferuje swoim widzom retransmisję jednego meczu z kolejki nPower Championship, a więc zaplecza najlepszej piłkarskiej ligi na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pakiet 3D pewnie był oferowany TVP, no ale oni nie są zainteresowani. Natomiast cała ta umowa, to tak na mój gust część umowy ITI z TVP. Pierwsi może trochę zeszli z ceny za LM w zamian za dyscypliny, które nie zmieszczą się po prostu w kanałach TVP z racji braku czasu i anten. Znając życie i tak eurowizja da kilkanaście kanałów w necie za darmo, więc oglądać to wszystko będzie można, oprócz jakości HD oraz 3D. No ale wiadomo, że wygodniej troszeczkę móc oglądać to w TV, więc dobrze, że te prawa zostaną w dobry sposób wykorzystane. Ciekawie to będzie dopiero za dwa lata z ZIO w Soczi, kiedy to nie eurowizja będzie rozprowadzać prawa. Niby przetarg już był, ale nie ma wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą czymś nadrobić brak praw do transmisji "euro", ale mnie też to zaskoczyło, że "TVP" tak oddała prawa (pewnie coś jest na rzeczy w tym co ktoś już napisał, tzn. "TVP" dostała "LM" w zamian za igrzyska).

 

Mam nadzieję, że siatkówka będzie na "nSport", czyli wystarczy, że znów doładuję kartę "TNK SD" za 16 złotych, tak jak na eliminacje piłkarzy ręcznych, bo inaczej trzeba będzie wydać ponad 40 za "TNK HD"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Europy w 3D nawet nie będą produkowane. Jedynie finał w Kijowie, może być, jeżeli stacje wyrażą zainteresowanie. Ten tekst na Sat Kurierze zdecydowanie niesprawdzony u żródeł. I nawet nie zdziwiłbym się, gdyby finał byl produkowany w 3D i np: pokazany w NPremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...