Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Gorszego komentarza nie słyszałem :/ Wszystkie te jego docinki czy to porównania były beznadziejne, że masakra.

Porównałbym jego komentarz do Kowalskiego z Polsatu albo do takiego jednego co komentuje Bundeslige na Eurosporcie ale nie kojarze nazwiska niestety.

Doszło do tego, że LM komentują ludzie ktorzy nie mają pojęcia o czym mówią nawet, dramat.

Dobrze że Jutro mecz na Polsacie więc pewnie Borek lub Pełka to będzie co posłuchać. A na week już ligi w C+ więc koniec męk.

 

Pozdro Jagodzianka i naucz się komentować człowieku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda wczoraj rzeczywiście wczoraj tragedia, szkoda mi tego drugiego komentatora bo momentami nie wiedział jak zareagować na "mądrości" tego eksperta.

Najbardziej mi się podobało jak wspominał o tym, że Chelsea lubi grać w ćwierćfinałach i półfinałach ale nie potrafi grać finałów, bo grali raz w finale i przegrali :) Tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Jutro mecz na Polsacie więc pewnie Borek lub Pełka to będzie co posłuchać. A na week już ligi w C+ więc koniec męk.

 

Szczególnie warto posłuchać Leszka obiektywizm Orłowskiego.

 

Już pal sześć jego obiektywizm, ale Leszek ma wiedzę i potrafi to przekazać momentami! A Jagoda ? Niech posłucha chociaż siebie co on wygaduje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę od strony oficjalnej, „Walka o udział w Igrzyskach Olimpijskich budzącej powszechną sympatię drużyny Bogdana Wenty to wydarzenie, które wykracza poza definicję wydarzenia czysto sportowego. To emocje i przeżycia interesujące nie tylko dla kibiców. To szansa na emocje i rozrywkę dla całych rodzin, doskonale wpisujące się w strategię naszych działań oferowania Abonentom tego co naprawdę jest najlepsze.” - Powiedział Grzegorz Płaza, dyrektor programowy w ITI Neovision, spółce będącej właścicielem platformy n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w T&O zauważyłem, że w sobotę piłka ręczna jest na nPremium, a w na nSport nie ma w ogóle.

Na nSport też będzie. Dodatkowo, specjalnie dla tych, którzy narzekali że nie będzie meczów Polaków w odkodowanym TVN to rzucili mecze Polaków do kanału premium - nPremium. Miłego oglądania :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem nsport będzie Rafał Gliński na miejscu w Alicante.Będzie wspierał Piotra Karpińskiego z nSport. Wszystkie mecze w nSport. Dodatkowo mecze Polaków z Serbią i Hiszpanią w nPremium i nPremium 3D. Obszerne studia,widzę,że porządnie to pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...