Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a kto komentuje dzisiejszy mecz? bo miałem nadzieje że Laskowski. NIestety ale Ryczel słabo komentował nie chodzi tutaj o podnoszenie głosu tylko o to że strasznie facet myli fakty, opowiada rzeczy które przeczytał chyba w FAKCIE, pozatym często myli zawodników, nie czytał za bardzo gry. Ogólnie słabo to wyglądało a najlepsze to było jak widzieli gotowego do zmiany Higuaina a po 5sekundach zmiana i wchodzi Marcelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Glenia uważam za najlepszego komentatora w Nsport, ogólnie pozytywnie oceniam też Marchlińskiego. A Jagoda mnie irytuje powoli. A najlepszy teks podczas ostatniego meczu był jak leżał na boisku jakiś zawodnik chelsea Drogba lub Ramires(NIe pamiętam) i pan wojtek mówi coś w tym stylu. MIEJMY NADZIEJE ŻE BOLI I CIERPI TEN ZAWODNIK PO TYM FAULU I BĘDZIE POTRZEBOWAŁ POMOCY LEKARZY SWOJEGO ZESPOŁU I ZOSTANIE ZNIESIONY NA NOSZACH" nie wiem o co chodziło panu Wojtkowi w tym komentarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie transfer właśnie Laskowskiego to hit „okienka transferowego”. Świetny i właśnie brakowało w ensporcie kogoś doświadczonego i z „tym czymś” w głosie. Nie każdy ma charyzmę i doświadczenie jak on. Mogą się chłopaki uczyć od niego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci powiedział,że wraca?? Na razie to nie wiadomo,możliwe,że będzie transmitował TVN lub TVN7. Zresztą wiadomo kto będzie komentował ewentualnie LM na antenie TVP-Szpakowski. To byłby tylko 1 mecz,ja bym prędzej widział go w Polsacie,bo tam jest mnóstwo siatkówki i miałby co komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...