Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z programu na n.pl wynika, że w sobotę transmisja jest na nPremium, w niedzielę w nPremium 3. Pytanie tylko po co dublować transmisje. W programie na n.pl powciskali ten mecze nie usuwając poprzednich pozycji jakie miały być emitowane w tym czasie. I tak z programu wynika, że o 17:00 zaczyna się i Liga Mistrzów i ręczna, albo, że transmisja trwa 25 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia po pierwszym meczu? Ja myślę, że było całkiem nieźle, reklamy NIE trwały pół godz przed meczem, 15 min w przerwie i pół godz po spotkaniu. Nie było też jakiś głupkowatych konkursów z kubkiem do wygrania i komentarz jak na pierwsze spotkanie to na duży plus.

Denerwuje mnie tylko w studio ten Kołodzierczak czy jak mu tam, ekspert wielki od wszystkich sportów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie jest ok. Goście w studiu znający się na rzeczy tylko ten jeden gość bo piszesz wyżej facet mnie denerwuje kiedyś był wielkim ekspertem w tvp chyba w "szybką piłka". Komentarz mógł by być lepszy w naszym meczu ale już w meczu hiszpanów komentarz jest ok. Jak na debiut w pokazywaniu takich imprez jest dobrze.

Szkoda tylko że nasi piłkarze bardzo słabo zaprezentowali się w pierwszym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko początek meczu,komentarz ok, Karpiński i tak 1000 razy lepszy od Dębowskiego,który piłkę ręczną ogląda chyba tylko wtedy kiedy komentuje i nie ma zielonego pojęcia. Studia ani nic nie widziałem,więć się nie wypowiem. Nie wiem dlaczego wszyscy tak nie lubią Kołodziejczyka, on nie jest taki zły. Gorszy jest np. Paweł Zarzeczny ,który był łaskaw stwierdzić,że Małysz to przeciętny skoczek. Albo taki Robert Zieliński-tego to nie znoszę. Zresztą wiem od Babiarza jak taka selekcja wygląda,komentator po prostu sam się deklaruje na starcie co chce komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakość nie była najlepsza, szczególnie że przed turniejem w reklamach było mówione coś o jakości HD :D Mam jednak świadomość, że to nie jest wina n-ki bo oni już taki sygnał dostają. Studio fajnie przygotowane, komentarz jak na pierwszy raz nie był zły ale tak jak już ktoś powiedział może w kolejnym meczu będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat transmisji z półfinałów? Jak przeglądałem program na stronie teleman.pl, to mecze na żywo mają być zarówno na nsport, jak i na nPremium. Mam nadzieję, że to się potwierdzi, choć to nic pewnego.

 

Ja liczę że nsport pokaże już wszystko do końca.

Teraz już tylko 1 mecz dziennie. Środowe mecze w Polsacie. Pytanie co z wtorkowymi.

Raz n-ka już dała po jajach. Gdy był mecz z Rosji o 18 to zapodali na sport, a mecz z 20:45 dali na nPremium a na nsport nie było nic...

Tak więc może być różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozwiązaniu z nPremium stratni są jedynie posiadacze Telewizji na Kartę,gdyż oglądali mecz 2 wyboru. Problem był z wtorkiem,bo w środę Polsat transmitował to najciekawsze spotkanie teoretycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...