Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W 3D ma być realizowana ceremonia otwarcia oraz zamknięcia Igrzysk, pływanie, gimnastyka, bieg na 100 metrów, koszykówka i kajakarstwo. Więc to n pokaże co TVP pokaże w szczególności w technologii 3D. TVP by musiałaby 24 kanały uruchomić żeby wszytko pokazać tak jak to zrobi BBC. Tak samo w UK Sky 3D tez będzie pokazywał IO.

 

To była wymiana TVP oddała część prawa do IO w zamian za pakiet LM w otwartej TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to TVP zrobiła biznes po byku. Retransmisje LM ,którymi nikt nie będzie zainteresowany za Tenis ,siatkówkę i pływanie-brawo TVP,czyli to co abonentów najbardziej interesuje.. Do tego Kosz,ręczna.. No to co pokaże TVP poza lekkoatletyką,Basebol?? Tak czułem,że zapaść TVP skończy się wysprzedawaniem wszystkiego co najlepsze. Gdzie ja teraz Isię pooglądam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pjacek te prawa są także do HD,nie tylko 3D. Pytanie czy TVP SPORT będzie miał prawo emisji wyżej wymienionych dyscyplin?? Bo rozumiem,że ta umowa czegoś pozbawia TVP. Tak jak umowa dotycząca Ligi Mistrzów pozbawia ITI praw do pokazywania rozgrywek na antenie otwartej,tak moje pytanie brzmi czy np. na TVPHD będą transmisje tych wydarzeń zakładając ,że TVP zostawiła sobie prawo do emisji w kanałach otwartych i będą na TVP1 i TVP2 w wersji HD,ale co z TVPHD. Ty wiesz tyle samo co ja,a ten komunikat jest bardzo niejasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok, przecież TVP nie oddała transmisji całej siatkówki czy koszykówki. Zapewne te najciekawsze mecze będą także w kanałach TVP. Ale zazwyczaj tak było że większą wagę TVP przykładała do transmisji sportów indywidualnych. Pewnie dzięki nSport/nPremium obejrzymy także te rywalizacje, które na kanałach TVP by się nie zmieściły.

A główny nacisk przy zakupie tych praw, zapewne dotyczył transmisji 3D, tak jak to miało miejsce w UK gdzie Sky3D będzie transmitować IO w 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel85 a pamiętasz jak były pokazywane sporty zespołowe w Pekinie?? TVP SPORT cały dzień relacji z olimpiady poświęcała sportom drużynowym,tak samo było podczas olimpiady zimowej z Vancouver,gdzie TVP SPORT pokazywała Hokej i Curling.Więc jeśli chodzi o TVP1 czy TVP2 to masz rację,że waga była przywiązywana do sportów indywidualnych,ale jeśli chodzi o TVP Sport to tak nie było,bo ona właśnie nacisk kładła na sporty zespołowe. Więc pytanie jak to będzie wyglądało teraz kiedy odsprzedano sublicencję n,czy TVP będzie miało np. prawo emisji siatkówki czy kosza tylko na na antenach ogólnych czy także w tych kodowanych?? To mnie interesuje. Czy to będzie tak ,że transmisja będzie w Nsport HD w jakości HD,ale już na nSport jakości SD nie?? No bo można powiedzieć,że są to kanały symultatyczne,nie było podziału na dwa oddzielne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport SD to kopia na potrzeby głównie TNK SD więc wiadomo że leci tam to samo co na nSport HD tylko że w SD. Jak to podzieli w tym roku TVP to nie wiadomo. Może mają inny pomysł, a może będzie tak że sporty drużynowe w TVP Sport będą tak jak do tej pory i nie będzie miało znaczenia co transmituje nSport/nPremium. Co najwyżej na TVP Sport będzie w SD a na kanałach N w HD. Poza tym nawet na TVP Sport nie szło pokazać wszystkich rozgrywek.

 

Jednak zapewne główny nacisk to właśnie te transmisje 3D, a HD to tylko taki dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek999 po co mieszasz w to Eurosport?? Przecież platforma n kupiła sublicencję od TVP. I skąd ta pewność,że TVP w związku z tym,że odsprezedała część praw będzie mogła pokazać wszystko gdzie chce i kiedy chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok, jestem pewien że TVP będzie mogła pokazać co będzie chciała, a po prostu nSport/nPremium dostaną dodatkowo jakieś transmisje, które nie zmieszczą się w kanałach TVP i tyle. Oprócz tego oczywiście 3D bo zapewne to było głównym punktem tej sublicencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było,to na pewno będzie większa możliwość dla polskich widzów wyboru transmisji z olimpiady. To jest na pewno bardzo dobry ruch enki ,która zamiast się zwijać się rozwija w odpowiednim kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ciekawi mnie kto bedzie komentował igrzyska, skad oni wezmą tak duża grupe komentatorów. Jednak jakby na to nie patrzec nsport rozwija sie...gdyby jeszcze zakupili prawa do włoskiej to by było zajbiscie. Widac ze po jakis 2 latach przestoju nsport sie rozwija. Narazie w programie pisze ze mecze przed igrzyskami bedzie transmitowac nsport, natomiast ceremoni otwarcia tam nie ma wiec pewnie bedzie w premium, którego nie posiadam. Mam nadzieje ze bedzie to alternatywa dla tvp, która pewnie bedzie pokazywac kozuchowską, karolaka, chucka norrisa w studiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...