Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N-ka za bardzo rozpieściła swoich abonentów różnymi promocjami nie licząc się z kosztami i teraz nie wie jak z tego wybrnąć. W tym roku trzeba płacić o wile więcej za pozyskanie FOX i MONOLIT i jeszcze za LE wszystko słono przepłacone. Liczę że jesienią przejmnie to CANAL+ i ustawi bankruta do pionu.

Ale czy ktoś im kazał pozyskiwać te prawa? .Zachciało im się rywalizacji w sektorze premium to teraz mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie taka marchewka,a za chwilę każą płacić za oglądanie spotkań w nPremium. Inaczej nie widzę sensu tej całej operacji przenoszenia operacji do właśnie tego pakietu.

Zapewne to tylko przejściowe do końca obecnego sezonu. Po prostu za duże wkurzenie abonentów było że zmieniają zasady transmisji LM w trakcie sezonu. Z drugiej strony, mieli do tego całkowite prawo.

 

Ja jestem tylko ciekaw co będzie w półfinałach, przypuszczam że jeden dadzą w Npremium a drugi na Nsport. Niestety to strzał w stope ITI, podobny pomysł miał Polsat i im to nie wypaliło i dziś zamykają PF

Polsat Futbol to był dodatkowy twór, poświęcony tylko piłce nożnej. Taki kanał to może zrobić Canal+ ale nie Polsat z tymi prawami które posiadał/posiada. Natomiast nPremium to inna historia bo to przede wszystkim kanały premium z filmami, dodatkowo dorzucili koncerty, programy rozrywkowe, dokumenty i sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może TVP nie stać na Laskowskiego,co on miałby tam komentować. Meczów piłkarskich na co dzień właściwie nie ma,siatkówki nie ma,nie wiem w czym on się jeszcze specjalizuje. Zresztą ta jego gaża blisko 30 tys. TVP podobno biedna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może TVP nie stać na Laskowskiego,co on miałby tam komentować. Meczów piłkarskich na co dzień właściwie nie ma,siatkówki nie ma,nie wiem w czym on się jeszcze specjalizuje. Zresztą ta jego gaża blisko 30 tys. TVP podobno biedna jest.

A w nSport co jest? Parę miesięcy w roku Liga Mistrzów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Eurosportem jest trochę inaczej, ponieważ tam mamy do czynienia z "rzutką" komentatorów wszystkich w zasadzie stacji.

 

Ja jednak z innej beczki. Mianowicie kilka słów o wtorkowym meczu kacapów z Realem. Fatalnie w nSport dobrano dźwięki ze stadionu i komentatorów. Ci drudzy zagłuszali w bardzo niemiły dla uszów sposób to co się działo na Łużnikach. Ktoś chyba źle suwaki poustawiał ;) A może po prostu jestem przewrażliwiony po doświadczeniach wyniesionych z Canal+, gdzie z reguły jest to wszystko perfekcyjnie dostosowane? ;)

 

I druga sprawa to subiektywizm Kalinowskiego. Ja rozumiem, że wzorem Orłowskiego z C+ liczy się dla niego tylko katalonia, ale ze względu na zwykły szacunek dla widzów mógłby się trochę bardziej postarać w skrywaniu swoich sympatii. I do tego wszystkiego wymowa nazwisk. Przede wszystkim Higuaina (Igłajn zamiast prawidłowo Igłain) oraz Callejona (Kalehon (!!!) zamiast Kajehon). Jeszcze brakowało, żeby zamiast "Kasijas" wymawiał "Kasilas"... A przecież chyba głupi nie jest i wie, że w hiszpańskim dwa L obok siebie równają się J w wymowie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może TVP nie stać na Laskowskiego,co on miałby tam komentować. Meczów piłkarskich na co dzień właściwie nie ma,siatkówki nie ma,nie wiem w czym on się jeszcze specjalizuje. Zresztą ta jego gaża blisko 30 tys. TVP podobno biedna jest.

A w nSport co jest? Parę miesięcy w roku Liga Mistrzów?

Liga Mistrzów ,LE od przyszłego sezonu,do tego Puchar Polski( W Turbo,ale to bez różnicy) . A TVP ma co,mecz kadry i tyle.. No i miesięczna impreza raz na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...