Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Dla ciebie widocznie transmisje meczów to cały świat dla mnie nie. Jak włączam kanał informacyjny to oczekuję newsów a nie jakiegoś meczu. Od tego są inne kanały.

Przyznaję kolego, że wolę obejrzeć cały mecz niż skróty z bramkami czy sam wynik. ;) Może jestem dziwny, ale nie mam zamiaru zmienić się. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce kanał sportowy typowo newsowy nie ma racji bytu. Pawel85 - nie neguję tego, że taki kanał nie jest potrzebny. Fajnie gdyby był ale znając polski rynek żaden z graczy nie zdecyduje się na uruchomienie stacji typowo informacyjnej. Wymaga to olbrzymich nakładów, który będzie nieadekwatny do zysków. Próby były już podejmowane i żadna się nie powiodła. Nikt nie podejmie już takiego ryzyka. Tak uważam.

 

nSport może w tym tygodniu pokazać na żywo dwa mecze jednego dnia bo jeden jest grany w Rosji - pokaże jeden. Myślałem, że nPremium będą traktowane jako kanały dodatkowe. Jest jak widać inaczej. Część widzów może czuć się oszukana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie były próby - dobrze powiedziane. Natomiast dobrze by było aby któryś nadawca przestał próbować i uruchomił kanał informacyjny o tematyce sportowej pełną gębą. Dopiero wtedy można by było ocenić czy taki kanał się przyjmie w Polsce czy nie.

 

Bo jak na razie, ani nSport, ani OSI (że już przemilczę pewien kanał z news w nazwie ;) ) to nie było nawet coś zbliżone do np. SkySportsNews. Zupełnie mnie nie dziwi że te kanały nie wypaliły.

 

Co do LM to dla mnie było jasne że skoro uruchamiają kanał premium i tam mają być także mecze LM, to hitowe spotkania będą właśnie w nPremium, a w nSport ochłapy, bądź nawet tylko MultiLigaMistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uruchomi. Spójrz na ilość takich kanałów na świecie i porównaj budżety ich właścicieli z budżetami naszych stacji. Nie ma nawet cienia szansy. Takiego kanału w Polsce nie będzie.

Powtórzę się po raz kolejny, że właśnie jeśli ktoś w Polsce może taki kanał otworzyć to właśnie po fuzji platform Canal+ razem z ITI.

 

Co do Polsatu Sport News - wrzuć na luz, proszę. Daj im czas.

Niby dlaczego mam im dawać czas, skoro i tak sugerujesz że nie mam co oczekiwać prawdziwego kanału informacyjnego po tej stacji?

Oceniam ten kanał na podstawie tego co widzę obecnie. Jak zacznie się dziać coś in plus w tej stacji, to zweryfikuję swoją ocenę.

 

I myślę że możemy pomału kończyć dyskusję pt. polski kanał informacyjny o tematyce sportowej. Każdy z nas pozostanie i tak przy swoim zdaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko w Anglii o której wspominał kolega @Pawel85, czyli "Sky Sports News" jest inny rynek, jest masa ludzi, którzy nie mogą zasnąć bez znajomości wyniku meczu lub np. rozgrywek w golfa, albo przynajmniej jest wielu takich, którym da się wmówić, że łatwiej włączyć telewizor, niż odpalić internet (bo naprawdę jest łatwiej :D ), za to w Polsce większość ludzi sprawdza to właśnie w sieci, więc takie "gadające głowy" (tak kanały informacyjne nazywa mój tata :D ) i to jeszcze o sporcie (tata też mówi, że sport można albo uprawiać, albo go oglądać, a na pewno nie w kółko o nim gadać :D ) raczej by u nas nie były hitem...

 

Ciężko się w końcu podniecać dyskusją o meczu, bez możliwości obejrzenia tego meczu :D .

 

Ktoś powie, że ale przecież "TVN24" odniósł sukces??? - tak, bo tam komentowane na antenie wydarzenia są w większości wypadków transmitowane wcześniej "na żywo", no i realne wydarzenia, a szczególnie takie w jakich specjalizuje się "TVN24" (katastrofy, tragedie, przesilenia polityczne) mają z reguły swoje reperkusje długo po ich zakończeniu i w odniesieniu do dużo większej liczby osób, a sport niestety niekoniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do Polsatu Sport News - wrzuć na luz, proszę. Daj im czas.

Cieszę się, że ktoś ma podobny ogląd na sprawę Polsatu Sport News. Już wielokrotnie pisałem i nawet obiecałem, że nie będę tego powtarzał, ale trzeba dać im szansę i czas na zbudowanie docelowego Polsatu Sport News.

 

No i są od tego odpowiednie programy gdzie obejrzysz sobie cały mecz. Ja mówię o dodatkowym kanale, który gdy włącze to mam newsy razem z aktualnymi wynikami a nie transmisję jakiegoś meczu. Raczej nikt z nas nie ma możliwości obejrzenia wszystkich meczów.

Zwróć uwagę, że nawet na ogólnych kanałach informacyjnych nie ma tylko wiadomości, więc dlaczego miałoby być inaczej w przypadku sportowych kanałów informacyjnych? Mówię o rynku w Polsce, a nie o zagranicznych, gdzie panują zupełnie inne realia niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i są od tego odpowiednie programy gdzie obejrzysz sobie cały mecz. Ja mówię o dodatkowym kanale, który gdy włącze to mam newsy razem z aktualnymi wynikami a nie transmisję jakiegoś meczu. Raczej nikt z nas nie ma możliwości obejrzenia wszystkich meczów.

Zwróć uwagę, że nawet na ogólnych kanałach informacyjnych nie ma tylko wiadomości, więc dlaczego miałoby być inaczej w przypadku sportowych kanałów informacyjnych? Mówię o rynku w Polsce, a nie o zagranicznych, gdzie panują zupełnie inne realia niż w Polsce.

No i w takim kanale też oprócz typowych wiadomości jest miejsce na np. magazyny podsumowujące kolejkę w jakiejś lidze, wywiady, reportaże, transmisje konferencji itp itd.

 

Pooglądaj trochę SkySportsNews to zrozumiesz o co mi chodzi, bo wydaje mi się że aż tak bardzo nasze zdanie się nie różni, tylko są w naszych postach pewne niedopowiedzenia, które rzutują na całość dyskusji.

 

A tymczasem EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem posiadaczem nSport, ale w TNK i kablówce.W pierwszym przypadku jestem abonentem drugiej kategorii,bo w TNK przecież nie ma i nie będzie kanałów Npremium.Ci którzy kupli TNK dla Nsportu,dostali właśnie w policzek.Sytuacja w kablówce,jest jeszcze bardziej skomplikowana.Nsport HD jest tu kanałem dodatkowo płatnym.Integralną częścią dodatkowego pakietu "Sport HD".Czyli płacę dodatkowo za Ligę Mistrzów.Kanałów Npreminum moja kablówka nie ma.Więc jestem pozostawiony na przysłowiowym lodzie i to za własne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło, że tylko posiadacze tnk sd ucierpią na tym. Wydać kasę na kanał, na którym i tak będzie leciały mecze drugiego sortu :/ Ostatnia moja przygoda z tnk. Następnym razem dołożę kasę do karty AL JAZEERA, a nie pakował znowu kasę i może założą kolejny kanał i przeniosą LM tam. Oby jednak poszli do rozum do głowy i udostępnili mecze dla tnk sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zainwestować w zestaw satelitarny ( na wielu pozycjach są mecze LM Fta ) lub dvb-t ( w zależności od położenia , np. na pd polski można złapać czeskie CT 4 tam lecą najciekawsze mecze czasami nawet są po 2 spotkania w kolejce ) Coś przeczuwam że nsport może pojść do likwidacji ,przecież jest fuzja z cyfrą + . Pamiętajmy że polsat traci prawa po sezonie do Lm i Le.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka za bardzo rozpieściła swoich abonentów różnymi promocjami nie licząc się z kosztami i teraz nie wie jak z tego wybrnąć. W tym roku trzeba płacić o wile więcej za pozyskanie FOX i MONOLIT i jeszcze za LE wszystko słono przepłacone. Liczę że jesienią przejmnie to CANAL+ i ustawi bankruta do pionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie taka marchewka,a za chwilę każą płacić za oglądanie spotkań w nPremium. Inaczej nie widzę sensu tej całej operacji przenoszenia operacji do właśnie tego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...