Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj i dziś są rozgrywane tylko mecze, więc naturalnie że ramówki tych stacji będą się powtarzać. Poźniej będzie już inaczej. Pewnie w TVP też będą pokazywać mecze tenisowe Polaków, ale może być tak że z przerwami, na np. start Polaka w jakiejś konkurencji indywidualnej. Tymczasem w nSport pewnie będzie można liczyć na całe spotkanie tenisowe od początku do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest psi obowiązek każda szanująca się stacja by takowy mecz pokazała. Co mnie obchodzi że nie wchodzą? To są Polskie zespoły w Pucharach!!! Sam fakt ze nie robimy transmisji już jest wstydem wobec krajów z którymi gramy. Wystarczy tylko chęć i wóz transmisyjny i mamy mecz Lecha w nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sadzisz lepiej zdublować ten sport niż puścić eliminacje LE?

A kto ci naopowiadał takich głupot że gdyby nie transmisje z piłki nożnej z IO to byś zobaczył na tym kanale el. LE?

 

:lol2::lol2::lol2:

 

i co z tego kupili prawa do LE to ich psim obowiązkiem jest pokazać eliminacje bo dalej możemy już polskich drużyn nie mieć.

Takie bzdury wypisujesz że szkoda słów. Zakupi prawa LE od fazy grupowej i dopiero od tej fazy rozpoczną transmisję. Mecze polskich drużyn w eliminacj dodatkowo trzeba wykupić a to ich nie interesuje.

A fazę grupową bez polskich drużyn to raczej mało kto ogląda.

Wolę fazę grupową bez polskich drużyn niż tę kopaninę w eliminacjach.

 

Wystarczy tylko chęć i wóz transmisyjny i mamy mecz Lecha w nSport.

Nie, nie wystarczy chęć i wóz transmisyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się mylisz bo nie od fazy grupowej bo od 4 rundy eliminacyjnej. No to życzę Ci miłego oglądania wicemistrza Serbii czy Izraela z 8 zespołem z Anglii.

Od rzeczywistości oderwany przecież Polsat właśnie zrezygnował z LE bo była mała oglądalność bo jedyne ciekawe to mecze polskich drużyn a te [beep]e jeszcze chcą ja dawać w Npremium. Formalnie na nSport będą ochłapy LE i jedyne co by im dało oglądalność to właśnie mecze eliminacji. TV4 i Polsat Sport miały dobra oglądalność własnie na eliminacjach. To promuje rozgrywki i nawet na TVN Siedem czy TVN Turbo by puścili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się mylisz bo nie od fazy grupowej bo od 4 rundy eliminacyjnej.

LM od 4 rundy eliminacji mają.

 

 

@golbi84, mam wrażenie, że Ty żyjesz we własnym świecie, mocno oderwanym od rzeczywistości.

Otóż to. To samo miałem napisać. Niech sobie żyje dalej w tym swoim oderwanym od rzeczywistości świecie, gdzie tylko on ma racje a wszyscy którzy się z jego racją nie zgadzają to głupcy :lol2: .

Szkoda czasu, prądu i klawiatury na dyskusję z nim. Lepiej obejrzę sobie mecz z IO na nSport :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co komu taki mecz? Postronny kibic nie będzie umiał usiedzieć i wytrzymać bo tego nie da sie oglądać dłużej jak 15-20 minut

Na pewno lepsze niż mecz towarzyskie (sparingi) z drużynami z silniejszymi ale nie biorącymi tych meczy na poważnie czy meczami IO gdzie grają U23 a faza grupowe jest mało ciekawa. Tak tak idź oglądaj Zjednoczone Emiraty Arabskie U23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkę nożna w nSport maja prawie cały czas nie bawi mnie oglądanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy twora Wielka Brytania. Czy jak WB wywalczy medal wystawią ten zespól za 4 lata by go broniła czy pojedzie Anglia. USA w kosza w najsilniejszym składzie z NBA. W siatkówkę co najmniej 5 faworytów do medalu i silna grupa Rosja, Brazylia, USA, Serbia a kobiety grupa - Chiny, USA, Brazylia, Turcja A w piłce będą niespodzianki według mnie Senegal wygra w finale z Brazylię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma TVP Sport na wyłączność bo jutro Tunezja - USA na Eurosporcie(...)

Człowieku, Eurosport to inna bajka. Chodzi o to że Nka kupiła prawa od TVP i TVP zostawiło sobie reprezentacje USA w kosza dla siebie, czyli że nSport czy też nPremium nie mogą ich transmitować. Eurosport ma swoje prawa i nie jest uzależniony od TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że dzisiaj będzie nSport lecieć według tego co zapowiadali

 

koszykówka kobiet: Francja - Australia

siatkówka kobiet: USA - Brazylia zapowiada się ciekawie, następnie Włochy - Japonia (trzech kandydatek do medali USA, Brazylia i Włochy no jeszcze Chinki i Rosjanki)

 

jutro tez liczę na transmisje meczy piłki ręcznej mężczyzn Serbia - Chorwacja I Dania - Hiszpania ciekawie tez może być mecz koszykówki Australia - Hiszpania (o dziwo na TVP Sport i nSport) problem tylko że pokrywa się z meczem siatkowki Polska - Bułgaria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...