Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Paul234 napisał:

Zbigniew Boniek się piekli, że za mała kasa a niektórzy tutaj piszą, że C+ przepłacił

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1008430/zbigniew-boniek-nie-gryzl-sie-w-jezyk-jestesmy-naprawde-biedni

Mądrala się znalazł. Niech uruchomi swoje kanały i zapłaci więcej za ligę która jest piłkarsko za murzynami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sorek21 napisał:

Mądrala się znalazł. Niech uruchomi swoje kanały i zapłaci więcej za ligę która jest piłkarsko za murzynami. 

Nic dodać nic ująć dostali potężną kasę.A poziom sportowy zaraz zweryfikują puchary.Edi @Przemolo Zostało jak pisałeś trochę spotkań La Ligi i Ligue1 i co bardzo ważne żużel i dla mnie C+ ma bardzo dobra ofertę filmową. Wiec 20 zeta za tą paczkę to jak za darmo.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na szaro czy nie śmieszą mnie teorie ekspertów z forum którzy wszystko już wiedzieli przed przetargiem kto jest zwycieżca.A @muza_tv z którego się wyśmiewano rozgryzł temat od początku do końca. @cidiknie mniej głupi się wrobił niż ty bo twierdziłeś że prawa kupi Viaplay bo C+ nie stać.Pierwszy pomagałes się im pakować.
Więc jesteś jeszcze głupszy ode mnie, skoro bronisz podbicia ceny bez powodu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na waszym miejscu tak nie cieszył. To że C+ tylko złożył ofertę to nie znaczy że już wygrał przetarg. Jeśli oferta nie zadowoli Ekstraklasy to unieważnią przetarg i ogłoszą nowy na innych warunkach.

Osobiście też uważam że C+ ze względu na historię go wygra ale Ekstraklasa na pewno będzie chciała wycisnąć więcej przez sprzedaż praw więcej niż jednemu podmiotowi np tak jak było teraz z TVP. Jeśli C+ nie dogadał się z kimś i nie ma tego w ich ofercie to wg mnie będzie powtórka za kilka tygodni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, marrak napisał:

Ja bym się na waszym miejscu tak nie cieszył. To że C+ tylko złożył ofertę to nie znaczy że już wygrał przetarg. Jeśli oferta nie zadowoli Ekstraklasy to unieważnią przetarg i ogłoszą nowy na innych warunkach.

Osobiście też uważam że C+ ze względu na historię go wygra ale Ekstraklasa na pewno będzie chciała wycisnąć więcej przez sprzedaż praw więcej niż jednemu podmiotowi np tak jak było teraz z TVP. Jeśli C+ nie dogadał się z kimś i nie ma tego w ich ofercie to wg mnie będzie powtórka za kilka tygodni :D

I co niby złożą wtedy oferte coi co do tej pory tego nie zrobili? Nikt poza jednym podmiotem nie złożył oferty może im to coś da do myslenia. Powinni po stopach całować tego co kupije ten produkt za taką cenę kto by to nie był. Nawet tacy milionerzy jak Viaplay nie byli zainteresowani tym produktem bo wiedzieli ile za to trzeba będzie zapłacić.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2022 o 20:14, Wodnik Szuwarek napisał:

Zgadza się, a Stanowski może wciskać kit, bo KS jest sponsorowany przez C+.

No i wciskał kit bo jest sponsorowany😂

 

W dniu 28.06.2022 o 20:36, Wodnik Szuwarek napisał:

Nie sądzę żeby siedział w głowie zarządu Viaplay 🤣 Ja tej paraligi nie oglądam, ale nadal liczę, że Viaplay wykurzy z Polski C+, bo zostały jeszcze 2 dni 🤣

I kolejny raz się przeliczyłeś

 

W dniu 27.06.2022 o 12:30, grreg2084 napisał:

@PawelTSW - chłopie, to dlaczego Pan Kołodziejczyk krytycznie o Premier League wypowiadał się akurat w czasie, gdy trwała batalia o prawa telewizyjne do tej ligi? Kto wówczas z nas spodziewał się, że kilka miesięcy później dowiemy się, że C+ po wielu latach nie będzie pokazywał meczów z Premier League?

 

Chłopie, to dlaczego Pan Kołodziejczyk wyróżnia żużlową Ekstraligę kosztem piłkarskiej Ekstraklasy akurat w czasie, gdy trwa batalia o prawa telewizyjne do naszej "kopanej"? Podobnie jak wtedy, wielu jest przekonanych (w tym Ty), że C+ dalej będzie pokazywała mecze Ekstraklasy, głównie w myśl zasady: tak "zawsze" było, jest i będzie dalej.

 

W normalnych okolicznościach szef C+ by nie wypowiadał się krytycznie o oglądalności Premier League czy mniej pochlebnie o Ekstraklasie niż o żużlowej Ekstralidze. Po co miałby to robić? Nic się nie dzieje przypadkiem.

 

Interpretacja jego słów jest banalna: wówczas dał do zrozumienia, że na szczęście mamy Ekstraklasę, którą ogląda więcej widzów niż Premier League. Obecnie mówi, że na szczęście mamy żużlową Ekstraligę, którą ogląda więcej widzów niż Ekstraklasę.

Masz coś jeszcze do dodania swoje teorie spiskowe?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądam naszej kopanej , ale to lekka przesada że jej wartość to 0 złotych.

Ale na pewno nie 300 milionów , może połowa .

 

C+ chyba musiało kupić ekstraklasę , jak by ją stracili to czy by się utrzymali z tak słabą ofertą piłkarską.

Edytowane przez czytnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Paweł 68 napisał:

Viaplay pokazał jaka jest wartość polskiej piłki kopanej, dokładne 0 złotych. 

 

No ale tutaj pisało wielu, że właśnie Viaplay maiło przebić, bo to ważne dla nich prawa. Że mieli zmieść konkurencję xD

Teraz się pewnie modlą, by Lewy został w Bundeslidze...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Viaplay jest dogadany z Canal+ i dostanie kilka meczow ligi polskiej w zamian za kilka ligi angielskiej dla Canal+ (oczywiście wszystkie mecze Ekstraklasy w Canal). To takie moje marzenie aby przynajmniej część ligi angielskiej oglądać w dobrej jakości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...