Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrażenia po "The Wall"?

Dla mnie super program! Fajnie się to oglądało :)

Prowadzący rewelacja!

Też oglądałem „The Wall” i w sumie... pozostaje mi podpisać się obiema rękami i nogami pod tym, co pisali koledzy wyżej - fajny program, czekam na następny odcinek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też teleturniej mi się podobał. Orleański zwierzę telewizyjne. Widzę,że teleturniej produkuje ta sama firma co "Galileo".

Obejrzałem przed chwilą ten teleturniej i zauważyłem, po napisach logo Endemol Shine Polska, a producentem "Galileo" jest Medion Art Studio.

 

Ogólnie dla mnie bardzo fajny ten teleturniej, szczególnie te kulki. Paweł Orleański idealnie go poprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promowania Rafała Brzozowskiego ciąg dalszy. W niedzielę poprowadzi on koncert finałowy polskich eliminacji do Eurowizji Junior. W jury zasiądą: Artur Orzech, Natalia Szroeder i Sylwia Lipka. https://m.onet.pl/?utm_source=plejada&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&pubid=zgsvp6&srcc=ust&pid=55aebb78-f991-416e-b6f7-deab20243574&sid=e0fd8684-71b1-4612-8ddd-3527a58f418c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj "Magazyn śledczy Anity Gargas" będzie nadawany we wtorki o 20:55: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/magazyn-sledczy-anity-gargas-we-wtorek-w-tygodniach-z-liga-mistrzow

 

Zmiana ta spowodowana jest środowymi meczami LM, przez które program wypadałby z ramówki, gdyby został na starym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazje oglądać pierwszy raz studio skrótów LM w TVP 1 w tym sezonie. Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Patyra z Iwańskim dobrze się uzupełniali. Aż przypomniały mi się czasy "Szybkiej piłki". Do tego świetna scenografia w studiu, która bije na głowę tą z C+. Jedyne, czego żałuje, to że nie ma skrótów we wtorek wieczorem. Trochę bez sensu oglądać bramki z wtorku, które widziało się wcześniej w innych serwisach. Po cichu liczę na sublicencję od Polsatu na następne sezony, ze względu na lepsze opakowanie magazynu ze skrótami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teatr Telewizji - premiery październikowe:

Lekcje miłości - 9.10. godz. 20:25

Spiskowcy - 23.10. godz. 20:25 (na podstawie powieści Josepha Conrada W oczach Zachodu)

 

===============

 

Skoro dziś piątek, to mamy "The Wall". Moja opinia (spóźniona) - wspaniała realizacja, ciekawy teleturniej. Jedynie uczestniczka sprzed tygodnia trochę wnerwiająca, ale to raczej nie jest poważny argument przeciwko temu teleturniejowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=MtEiQ4E5vq0

 

Szczena mi opadła i do dziś zbieram ją z podłogi po obejrzeniu tego Arcydzieła przed skrótami Ligi Mistrzów. O taką TVP walczyłem. Dzięki Jacek. Za Ligę Mistrzów też. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafpolsat - poprzednia ekipa wolałaby pewnie puścić w tym czasie reklamy, a na strony związane z IPN-em się nie zapuszczam. Trzeba docenić, że puścili w momencie kiedy lud czekał na skróty LM! Dawniej takie perełki oglądało się przypadkowo po Agrobiznesie albo przed... Zagadkową Jedynką  :wink:

 

A IPN-owi dziękuję za Seana Beana:

 

 

Kocham człowieka <3

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest naprawdę fajne, bo trzeba pielęgnować i przypominać ważne fakty z historii Polski, nawet przez takie filmy krótkometrażowe, emisja w TVP w tym pomaga, szczególnie w tak obleganych momentach ramówki (przedział między końcem meczu LM - czy studia - a skrótami) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliśmy z mamą w kompletnej ciszy. :) Film robi wrażenie, fajnie gdyby przebił się na świecie, bo my Polacy raczej te podstawowe fakty znamy. Pora emisji też fajna, pomiędzy meczem, który miał bardzo dobrą oglądalność, a skrótami, które moim zdaniem są bardzo dobrze zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...