Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio był częściej i dotyczył często nieistotnych rzeczy. Jednak ja myślę, ze pora emisji najszybciej zniszczy ten program. Formuła się zmieni, bo wątpię, żeby tyle znanych osób przychodziło na 22:00. Myślę, że nie będzie to na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w ostatnim czasie te testy zaczęły być traktowane na zasadzie załatania dziury w ramówce, i do tego właśnie też te tematy były nieco od czapy, bez jakiegoś sensownego powodu akurat takiej, a nie innej tematyki. Sądzę, że testy może zniszczyć zarówno pora emisji, bo o ile teraz jak na razie 2 pierwsze pójdą o 21:45, to może się nawet potem zdarzyć test zaczynający się o 22:30 i kończący się około północy, więc publika może nie dotrwać, jak i ta zbyt duża częstotliwość.

Trochę szkoda, bo jednak początkowo idea była naprawdę fajna i przemyślana. Tylko niestety jak się czasem za dużo kombinuje, to można przekombinować, i jest spore prawdopodobieństwo że będziemy tego świadkami w najbliższym czasie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak będzie zmiana. :) Bond będzie po Teatrze Telewizji w poniedziałki, a Wielkie Testy w środy o 20:25. :) Można? Można. :) Oglądalność może przynajmniej będzie lepsza. Ale i tak ta emisja co tydzień nie służy, bo wyeksploatują format.

 

Ramówka na 4.9 i zmiana

 

Ramówka na 6.9 i zmiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert ''Gwiazdy letniego nieba'' z Kielc, który się odbędzie w najbliższą sobotę w TVP1, będzie miał charakter charytatywny. Widzowie SMS-ami będą mogli pomóc poprzez Caritas poszkodowanym w ostatnich nawałnicach w Polsce - napisał na Twitterze Prezes TVP Jacek Kurski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień w TVP1 (punkt odniesienia w artykule: https://satkurier.pl/news/162204/co-jesienia-pokaze-widzom-tvp1.html )

 

O stałych propozycjach TVP od siebie nic nie dodam (choć niektóre z nich śledzę), ale na temat paru z innych propozycji (znanych m.in. z płatnych  kanałów kablowo-satelitarnych) się wypowiem.

 

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona - polecam bardzo (oglądałem na FOX), bardzo dobrze zrobiony miniserial. Trzeba go oglądać od początku - jakby ktoś tego wcześniej nie wiedział.

 

Diana - dokument z TVP1 i z National Geographic Channel to prawdopodobnie dwa różne dokumenty, choć są oparte na podobnym źródle (wg teleman.pl tytuły oryginalne są jakby odwrotne - film z TVP1 nazywa się Diana: Her Story, a film z NGC Diana: In Her Own Words). Jak ktoś ma dostęp zarówno do TVP1, jak i do NGC - warto będzie je porównać; jak ktoś ma tylko do TVP1 (ze względu na zastosowanie nowego materiału źródłowego, jakimi są nagrania) - przynajmniej raz obejrzeć.

 

No i przejdę do tego, co sporo ludzi zna i lubi. Bondy - co prawda kolejna emisja od początku, ale nadal warto obejrzeć. Jeżeli chodzi o moją opinię wynikającą z moich odczuć: z Connerym, Moorem i Brosnanem - jak najbardziej (dla mnie Bond musi mieć w sobie coś z komiksowego superbohatera, od realistycznych filmów szpiegowskich są m.in. adaptacje dzieł Johna le Carre), z Daltonem próbowały nawiązać rywalizację z "nowymi bohaterami kina akcji lat 80." z nie najlepszym skutkiem dla 007 (przesadzone działko z początku W obliczu śmierci jest dość dobrym tego symbolem), z Craigiem próbuje rywalizować głównie z serią o Jasonie Bournie (choć w Spectre, które nie wiem czy będzie teraz emitowane w TVP1, sporo wątków jest podobnych do Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza), a wypadku filmu z Lazenbym można się poczuć jakbyś oglądał komedię romantyczną z wątkiem kryminalno-szpiegowskim (w zamian za "przeżycie" wątku romantycznego otrzymuje się najlepszego Blofelda ze wszystkich filmów o Bondzie - gra go Telly Savalas).

 

No i na deser Teatry Telewizji. Na szczęście jest ich więcej niż było: na razie jest 1 spektakl w tygodniu, z czego 2 spektakle w miesiącu to premiery. Z minusów można (na razie) powiedzieć, iż dzieje się to kosztem Studia Teatralnego Dwójki z TVP2.

We wrześniu mamy:

Wojna, moja miłość - 4.09. godz. 20:25

Lekcja polskiego - 25.09. godz. 20:25

Jak będą znane kolejne premiery Teatru Telewizji, to opiszę je w dalszych postach.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...