Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę wątpliwe, żeby sędzia wiedział, że kibice będą śpiewać wiele zwrotek hymnu i wątpie,że wiedział w którym momencie się hymn kończy bo przecież rozpoczął mecz jeszcze w trakcie śpiewania hymnu.

 

Ja nie chcę w żadnym wypadku cię wyśmiać, po prostu chciałem zwrócić uwagę, że Laskowski częściowo hymn zagadał.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy testy zaczynające się np. o 22:15 będą miały dobrą oglądalność?

Myślę, że obecne kierownictwo Jedynki raczej nie kierowało się tu czynnikiem oglądalności, więc w sumie pod tym względem dobrze zrobili, w końcu telewizja publiczna nie powinna się tylko tym kryterium kierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Laskowski siedział cicho jak była syrena a potem jak był hymn..bo dopiero po hymnie zaczeli..

Jak po hymnie zaczęli mówić? 3 zwrotka hymnu a Laskowski w[beep]ziela się z komentarzem. Widziałeś chociaż mecz czy dla Ciebie hymn ma 2 zwrotki?

 

Dobra mniejsza z tym : od 22 września na TVP1 teleturniej The Wall - Wygraj Marzenia.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę, 19 sierpnia br. TVP1 wyemituje o godz. 20:20 dwuczęściowy koncert pt. ''Gwiazdy letniego nieba'', który się odbędzie w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Wśród artystów muzycznych wystąpią m.in. Kasia Cerekwicka, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska, Adam Stachowiak, Łukasz Zagrobelny, Lombard, Feel, Urszula, Natalia Kukulska oraz Kasia Moś, a koncert poprowadzą Edyta Herbuś oraz Tomasz Wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna Lucińska odchodzi z programu "Dzień Dobry Polsko". To kolejna osoba po Paulinie Chylewskiej, która opuszcza ten program. Więc ciekawe czy grono prowadzących się skurczy czy będą zaangażowane nowe osoby. Anna Lucińska przeszła do grupy TVN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 1 postanowiła "walczyć" ze spadającą oglądalnością "Wiadomości". Jak? Od 28 sierpnia popularny program "Jaka to melodia?" będzie emitowany o godzinie 18:55. Program ten ma rzesze fanów, dlatego staną oni przed wyborem: Albo oglądać teleturniej, a później "Wiadomości" albo zrezygnować z oglądania teleturnieju na rzecz Faktów TVN. Moim zdaniem, "Wiadomości" mogą zyskać na oglądalności.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. piszemy wielką literą i podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 września o 21:45 będzie "Wielki Test: Polak Stulecia". Jeśli komuś ta druga część tytułu wydaje się znajoma, to ma dobre przeczucie, bo taki właśnie projekt miał ruszyć już wiosną tego roku. Możliwe że teraz właśnie będzie inauguracja tego konkursu. Chociaż data niezbyt fortunna, bo tego samego dnia jest mecz, Polska gra z Kazachstanem w eliminacjach do MŚ w piłce nożnej w 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zaufania to słowo klucz. To samo mam do dziennika TVN po tym jak oczernili Agnieszkę Radwańska. Myślę, że emitowanie dwóch teleturniejów to zły pomysł. Emisja testów o 22:00 to samobójstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...