Jump to content

slamer82

Users
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About slamer82

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie. Polsat sport news pokazywał czasem mecze ligi włoskiej, jeśli dwa pierwsze kanały były zajęte. Plus liga i Liga siatkówki kobiet były pokazywane w Polsacie sport i Polsacie sport ekstra.
 2. Problem w tym, że młodzi polscy zawodnicy, którzy nie są gorsi od zagranicznego szrotu,cenią się wyżej od tych zagranicznych graczy. Dlatego w polskiej ekstraklasie często jest więcej obcokrajowców, niż polskiej młodzieży.
 3. slamer82

  TVP Sport

  I jeszcze wiadomo ,że transmisje Copa America są w nocy
 4. Są dwa regulaminy tej promocji.Jeden dla Mediaboxów i kart CI+ i drugi dla Horizonów. W obu przypadkach promocja trwa od 23 maja do 30 czerwca 2019r. lub do odwołania. https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_regulamin_promocji_mega_sport_w_upc_i_2019-1.pdf https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_regulamin_promocji_mega_sport_w_upc_iv_2018-1.pdf
 5. To nie ma znaczenia, ponieważ i tak umowa obowiązuje 12 miesięcy. Tak czy inaczej będziesz też płacił te 10 zł w przerwie między rozgrywkami.
 6. Jeśli chodzi o twarz i fryzurę, Łukasz przypomina mi ....Kamila Stocha.
 7. slamer82

  TVP Sport

  W 29 kolejce TVP pokaże mecz Wisły Kraków z Piastem Gliwice. https://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVP-Sport?date=2019-04-06
 8. Oprócz tego można dodać w okresie wiosenno-letnim mecze Nice I ligi żużlowej, czy Wyścigi Moto GP plus turnieje tenisowe ATP 500 i Wimbledon. Jeśli chodzi o zróżnicowanie ramówki, polsat sport wcale nie odstaje od konkurencji.Wiadomo że mecze reprezentacji Polski generują największą widownie,stąd TVP sport jest chętniej oglądany,ale nie uważam, że kanały sportowe Polsatu , są sportowe tylko z nazwy.
 9. Piszę o nastrojach kibiców Lecha.Nie masz gwarancji,że powiedzmy w 80 minucie przy niekorzystnym wyniku dla Lecha wszystko zakończy się bez żadnego zgrzytu na trybunach.
 10. Jak pokazuje przykład z maja, mecz Lech-Legia może być ciekawy nie tylko na boisku,ale może przede wszystkim na trybunach.Nie jest powiedziane,że ten mecz potrwa całe 90 minut.Po takim blamażu kibolom Lecha jest już i tak wszystko jedno.
 11. slamer82

  Żużel

  Łaguta przyjął propozycje Stali Gorzów, ale dotyczyła ona startu w memoriale Jancarza, a nie w ekstralidze. Co do Hancocka to prędzej czy później podpisze kontrakt w Polsce. Wystarczy obniżka formy któregoś zawodnika lub kontuzja na początku sezonu i znajdzie się zdesperowany klub, który zaproponuje kontrakt w ekstralidze.Hancock jest za dobry żeby nie znalazł nigdzie zatrudnienia.
 12. Ok, ja nie jestem po prostu zorientowany do końca w sytuacji Waszego klubu. Ktokolwiek by został w Krakowie przy obecnej zdobyczy punktowej, jest szansa nie spaść z ekstraklasy i w przyszłym sezonie,grając składem oszczędnościowym załapać się na większe pieniądze np z nowego kontraktu z Tv .Wiem , że to kropla w morzu potrzeb,ale jakieś pozytywy trzeba dostrzegać w obecnej sytuacji, jeśli działacze będą uważali,że jest sens ratowania klubu.
 13. Oglądałem Stan Futbolu na TVP sport i obecnie sytuacja w Krakowie wygląda tak, że najpilniejszy dług wynosi około 14 milionów zł.Trzeba ten dług spłacić do końca marca 2019 roku. Dopiero jeśli ten dług nie zostanie w terminie spłacony ,grożą sankcje takie jak ujemne punkty w kolejnym sezonie,czy degradacja dwie ligi niżej.Pozostałe długi to są pożyczki od sponsorów czy długi typu Zus i skarbówka.Pan Amunicki wypowiedział się, że ekstraklasa potrzebuje Wisły Kraków i ma nadzieję,że wszystko zostanie w miarę możliwości wyprostowane. Jednym ze sposobów na lepszą kondycję klubu mają być zimowe transfery.Zapewne na Imaza czy Ondraska chętni się znajdą. Problem w tym,że wszyscy znają sytuacje klubu i ceny za nich mogą być "promocyjne", podobnie jak za Carlitosa latem. Trzymam kciuki za Wisłę i mam nadzieję,że tak zasłużony klub przetrwa te ciężkie chwile.
×
×
 • Create New...