Jump to content

slamer82

Users
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About slamer82

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawie na żadnym meczu ligowym czołówki nie ma kompletu.Dla przykładu mecze ligowe Zaksy (Pojemność hali 3375 widzów) z Jastrzębiem 1890 widzów,z Vervą 1591 widzów,ze Skrą 2960.Na pozostałych meczach poniżej 1500 mimo że Zaksa wygrywała mecz za meczem.Warszawa wygląda podobnie(Pojemność Torwaru 5804) i rekord frekwencji padł ostatnio na meczu z Jastrzębiem 3324.Pozostałe mecze bez rewelacji. Tak naprawdę najbardziej licznie chodzą na mecze kibice Resovii(mimo kiepskich wyników) i Zawiercia,gdzie zawsze jest pełna hala i gdyby miała większą pojemność, chodziło by więcej osób.
 2. slamer82

  TVP Sport

  TVP Sport zrezygnowała z ubiegania się o prawa do I ligi żużlowej. Zszokowała ich cena 2 miliony złotych za cały sezon. Pierwsza liga żużla notowała niezłe wyniki oglądalności (140 tys. Polsat i 70 tys. Eleven). Wiem, że żużel to sport niszowy, ale mimo wszystko wyniki oglądalności ma niezłe. TVP Sport lubi w przypadku piłki nożnej przepłacać. Bo jak nazwać kwotę 80 milionów złotych za 74 mecze naszej ekstraklasy? Wychodzi na to, że 2 mecze piłki nożnej kosztują więcej, niż sezon I ligi żużla. Szkoda. https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-rekordowo-krotkie-negocjacje-pzm-z-wladzami-tvp/ssll1nz
 3. slamer82

  TVP Sport

  Mistrzostwo świata na żużlu dla Polaka to nie taka oczywista sprawa. Zdobyliśmy dopiero 3 tytuł IMŚ w historii tej dyscypliny. Cieszę się że wygrał Bartek. Dla tych którzy by chcieli żeby wygrał Lewy mam pytanie.Co Robert zrobił w 2019 roku dla Polski? Odpowiem.Strzelił 6 bramek w tym 3 z Łotyszami. Pozostałe gole zdobywał dla Bayernu. Poza tym to jest plebiscyt dla najlepszego sportowca , a nie dla najpopularniejszego.
 4. Nie. Polsat sport news pokazywał czasem mecze ligi włoskiej, jeśli dwa pierwsze kanały były zajęte. Plus liga i Liga siatkówki kobiet były pokazywane w Polsacie sport i Polsacie sport ekstra.
 5. Problem w tym, że młodzi polscy zawodnicy, którzy nie są gorsi od zagranicznego szrotu,cenią się wyżej od tych zagranicznych graczy. Dlatego w polskiej ekstraklasie często jest więcej obcokrajowców, niż polskiej młodzieży.
 6. slamer82

  TVP Sport

  I jeszcze wiadomo ,że transmisje Copa America są w nocy
 7. Są dwa regulaminy tej promocji.Jeden dla Mediaboxów i kart CI+ i drugi dla Horizonów. W obu przypadkach promocja trwa od 23 maja do 30 czerwca 2019r. lub do odwołania. https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_regulamin_promocji_mega_sport_w_upc_i_2019-1.pdf https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_regulamin_promocji_mega_sport_w_upc_iv_2018-1.pdf
 8. To nie ma znaczenia, ponieważ i tak umowa obowiązuje 12 miesięcy. Tak czy inaczej będziesz też płacił te 10 zł w przerwie między rozgrywkami.
 9. Jeśli chodzi o twarz i fryzurę, Łukasz przypomina mi ....Kamila Stocha.
 10. slamer82

  TVP Sport

  W 29 kolejce TVP pokaże mecz Wisły Kraków z Piastem Gliwice. https://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVP-Sport?date=2019-04-06
 11. Oprócz tego można dodać w okresie wiosenno-letnim mecze Nice I ligi żużlowej, czy Wyścigi Moto GP plus turnieje tenisowe ATP 500 i Wimbledon. Jeśli chodzi o zróżnicowanie ramówki, polsat sport wcale nie odstaje od konkurencji.Wiadomo że mecze reprezentacji Polski generują największą widownie,stąd TVP sport jest chętniej oglądany,ale nie uważam, że kanały sportowe Polsatu , są sportowe tylko z nazwy.
×
×
 • Create New...