Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na przykład czy powoedziano o tym, że niektórzy sędziowie wybrani przez Ziobre na prezesów sądów mieli sprawy dyscyplinarne dotyczące tego, że w nieskończoność przedluzaja rozprawy bezzasadnie? Przecież o to chodziło Ziobrze by z tym skończyć. Jest tego bardzo dużo, ale nie będę tutaj konkretów wymieniał bo kolejny raz te posty wyladuja w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor TVP1 ds. Rozrywki czyli pan Piotr Pałka podzielił się z telewizją wPolsce.pl swoimi koncepcjami odnośnie zarządzanej przez siebie jednostki:

Podstawą według pana Pałki jest misyjna rozrywkowa i to żeby TVP1 było miejscem dla ludzi w każdym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A nie mówiłem?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ilu-widzow-oglada-serial-korona-krolow-jacek-kurski-liczylem-na-takie-wyniki

 

Pierwsze dwa odcinki serialu Korona królów oglądało:

 

  • 3,6-3,8 mln widzów wg Nielsena
  • 4,2 mln na podstawie pomiaru wśród klientów Netii

TVP pokonała zdecydowanie konkurencję, w tym Fakty TVN. Jak już wspomniałem serial taki o tej porze, to wzmocnienie Wiadomości TVP.

Edytowane przez jaszek
Proszę nie generować zaczepek do dyskusji poza tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ilu-widzow-oglada-serial-korona-krolow-jacek-kurski-liczylem-na-takie-wyniki

 

Pierwsze dwa odcinki serialu Korona królów oglądało:

  • 3,6-3,8 mln widzów wg Nielsena
  • 4,2 mln na podstawie pomiaru wśród klientów Netii
TVP pokonała zdecydowanie konkurencję, w tym Fakty TVN. Jak już wspomniałem serial taki o tej porze, to wzmocnienie Wiadomości TVP.

Już, już. Weź oddech. Fakty w dni świąteczne mają zazwyczaj mniej widzow i wtedy zdecydowanie wygrywają Wiadomości. Tak było w Wigilię, w Sylwestra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ilu-widzow-oglada-serial-korona-krolow-jacek-kurski-liczylem-na-takie-wyniki

 

Pierwsze dwa odcinki serialu Korona królów oglądało:

  • 3,6-3,8 mln widzów wg Nielsena
  • 4,2 mln na podstawie pomiaru wśród klientów Netii
TVP pokonała zdecydowanie konkurencję, w tym Fakty TVN. Jak już wspomniałem serial taki o tej porze, to wzmocnienie Wiadomości TVP.

To dla TVP nielsen jest cacy ? Bo pokazało dobry wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP1 właśnie się skończyło widowisko artystyczne pt. ''Hotel Nostalgia'', w którym wystąpili znani polscy artyści muzyczni lat 70-tych - jak np. Stan Borys, Andrzej Dąbrowski, Edward Hulewicz czy Andrzej Rosiewicz. Swoją drogą było to bardzo świetne widowisko, razem z najpiękniejszymi polskimi utworami muzycznymi z tamtych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chce przenieść, by zobaczyć jak powtórki 1z10 radzą sobie w tym paśmie. Jeśli będą sobie radzić dobrze to pewnie od wiosny będą w TVP1. Jeśli nie to pewnie wrócą do TVP2. Ja kilka dni temu rozmawiałem na ten temat z jednym ze znajomych, który wręcz stwierdził, że ten teleturniej nadaje się do TVP1 i co więcej stwierdził, że powinien być nadawany o tej właśnie godzinie, a Jaką to melodię przenieść do TVP2 w miejsce 1z10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic innego jak wzmacnianie Wiadomości. Korona królów osiągnęła sukces, zaś 1z10 to teleturniej legenda. Do tego brak przerwy reklamowej pomiędzy serialem, a teleturniejem i wszystko w okolicy godziny 19:00, czyli pory emisji Faktów w TVN.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic innego jak wzmacnianie Wiadomości. Korona królów osiągnęła sukces, zaś 1z10 to teleturniej legenda. Do tego brak przerwy reklamowej pomiędzy serialem, a teleturniejem i wszystko w okolicy godziny 19:00, czyli pory emisji Faktów w TVN.

To pokazuje jaki to badziew,że ciągle się wykonuje wygibasy by go wzmocnić. Bardzo dobry program broni się sam i  nie potrzebuje wzmocnień. Nikt się nie zastanawia co leci przed skokami. Dlaczego to badziew, bo ileż razy można oglądać to samo? Tak, bo potrafią kilka razy z rzędu przywoływać jedną i tą samą wypowiedź Premiera Węgier i ciągle mówić o sojuszu, co rusz sukces gospodarczy, beznadziejna opozycja itd. Moja mama mówi- przełącz mi to , ile razy mogę słuchać jedno  i to samo? To jest klucz- "Wiadomości" zapomniały co oznacza program informacyjny,a nie publicystyczny. Te wygibasy gdzie tydzień wcześniej mowiło się jedno,a za tydzień mówi się inaczej byle by uzasadnić ,że najlepszego człowiek musiał jednak odejść, bo nie był jednak najlepszy.. Niech oni jak chcą wzmocnić "W" niech zaczną od niego. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...