Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie komentarz Jasiny bez zarzutu. Nie wiem, dlaczego jest wiele negatywnych opinii o nim. No i jeszcze na plus to, że tylko on komentuje. Jak już pisałem kiedyś jestem zwolennikiem komentarza solo.

Ja pamiętam jak komentował mecz Wisły Puławy z Radomiakiem Radom i uparcie przekręcał nazwiska zawodników z Radomia. "Leonardo" zamiast Leandro, "Bamba" zamiast Bemba itd. Tragedia, ja rozumiem, że do takiego meczu trudniej się komentować, ale żeby nie znać nazwisk to jest mega niekompetencja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończyła się transmisja z treningu skoczków to faktycznie były lekkie problemy. Reklamy wskoczyły bez czołówki, zamiast niej dano planszę OBS. Po pierwszej reklamie dali urywki z saneczkarstwa, wtedy to wyglądało tak jakby ktoś przewijał nagranie. Po drugiej reklamie na kilkanaście sekund pokazano przekaz z toru, potem taki urywek wskoczył jeszcze po 3 reklamie, potem reszta bloku była bez problemów wyemitowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie "przebicia" się czasem zdarzają. Słyszałem już wielokrotnie jak komentatorzy dostawali informację o tym, że są na antenie. Nie mówię akurat o tych igrzyskach, tylko ogólnie. Ale podczas tych igrzysk miały też miejsce sytuacje, że leciał jakiś materiał i było słychać rozmowy w studio. Również podczas jakiejś powtórki któregoś z biegów było słychać rozmowę Jarosława Idziego z kimś, czy będą pokazywać Polaka. Bodaj chodziło o Dominika Burego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim wieku? Chyba sobie żartujesz?! Zobacz sobie za granicą jak programy choćby informacyjne prowadzą dziennikarze z ogromnym doświadczeniem dużo starsi niż jakiś Szaranowicz. Tylko w Polsce mlokosow się zatrudnia i wpuszcza od razu na wizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze, że młodzi dostają szansę? Zawsze to świeża krew, a nie ciągle te same twarze. Poza tym, jeśli ktoś dobrze robi swoją robotę to OK, ale jeśli ktoś jest kompletnie nieprzygotowany, ciągle się myli itd. to lepiej niech sobie da spokój i wpuści innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Szaranowicz już chyba przed Igrzyskami wspominał, że to będą jego ostatnie komentowane zawody na Zimowych, a dzisiaj mieliśmy tego potwierdzenie. Trzeba przyznać, piękne zwieńczenie tej zimowej kariery, komentarz konkursu, na którym zdobywamy pierwszy medal w konkursie drużynowym w skokach narciarskich na ZIO.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze, że młodzi dostają szansę? Zawsze to świeża krew, a nie ciągle te same twarze. Poza tym, jeśli ktoś dobrze robi swoją robotę to OK, ale jeśli ktoś jest kompletnie nieprzygotowany, ciągle się myli itd. to lepiej niech sobie da spokój i wpuści innych.

Jeśli mają coś do powiedzenia i są przygotowani to owszem, ale z tym coraz gorzej. Jakoś w BBC ci starzy mają jeszcze dużo do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis niemal do końca komentował znakomicie Bohdan Tomaszewski, który zmarł w wieku 93 lat. Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Ale to decyzja Pana Włodzimierza, ma do niej pełne prawo.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomicie to nie,  jednak co innego komentowanie  od czasu do czasu z dziupli,a jednak wyjazdy . Inna sprawa,że co chwila krytyka,że niie dopuszczą młodszych,a jak jednak ustępują to jak oni mogą, na zachodzie wiek nie jest przeszkodą. Co nie zrobi  człowiek to zawsze dostaje z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie należę do żadnej z tych grup. A hejterzy zawsze będą hejtować, tak jak piszesz. Zrezygnował - głosu będzie brakowało, ale miał absolutne prawo. Teraz tylko czekać, aż temat zostanie upolityczniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno zaprzeczyć, że Szaranowicz to legenda - parę pokoleń, w tym ja, wychowało się na jego komentarzu. Myślę, że komentarz do skoków Małysza w Val di Fiemme w 2003 r. jest w top 3 polskiej klasyki komentatorskiej. Jednak decyzja o emeryturze jak najbardziej słuszna, liczba jego wpadek zwiększała się z roku na rok, a w tym sezonie były to już niestety dość przykre kompromitacje - jego wczorajsza euforia po wyświetleniu się "2" na grafice po skoku Stocha, bo myślał, że oznacza to srebro, jest najlepszym przykładem. Głos też już jakby nieco słabszy, mniejsza dynamika, usypianie na skokach słabszych zawodników. Obawiam się, że igrzyska w Pekinie byłyby już trudne do wytrzymania.

 

Szkoda tylko, że na jego następcę kreowany jest Babiarz. To dobry dziennikarz, ale skoków nie czuje kompletnie. Najlepszym komentatorem skoków w TVP jest obecnie Stanisław Snopek, ale on swojej szansy już się chyba nie doczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...