Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w studiu olimpijskim pojawił się Stanisław Snopek. Chciałbym, aby to właśnie on został głównym komentatorem skoków po Szaranowiczu, ale tak się pewnie nie stanie. Zapewne tym następcą będzie Babiarz, którego lubię, ale skoki komentuje pierwszy sezon i na razie mu to słabo wychodzi, może z czasem będzie lepiej. Jest jeszcze Szczęsny, którego nie lubię. Bardzo mi się smutno zrobiło słuchając tych słów Pana Włodka na koniec wczorajszej transmisji skoków, ale myślę, że decyzja o zawieszeniu mikrofonu jest już uzasadniona, to słychać. Wielu jego komentarzy nigdy nie zapomnę, mój komentatorski idol. Ale to na razie chyba tylko pożegnanie z ZIO, więc mam nadzieję nie jest to jeszcze całkowity koniec komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak decyzja o emeryturze jak najbardziej słuszna, liczba jego wpadek zwiększała się z roku na rok, a w tym sezonie były to już niestety dość przykre kompromitacje - jego wczorajsza euforia po wyświetleniu się "2" na grafice po skoku Stocha, bo myślał, że oznacza to srebro, jest najlepszym przykładem. Głos też już jakby nieco słabszy, mniejsza dynamika, usypianie na skokach słabszych zawodników. Obawiam się, że igrzyska w Pekinie byłyby już trudne do wytrzymania.

 

Sam w wyniku emocji pomyślałem, że mamy srebro :-)

 

Szaranowicz widocznie ostatnio się postarzał: mówi wolniej, zgarbił się. Oby tak nie było ale chodzą mi po głowie myśli, że może być chory na coś co powoli wyniszcza jego organizm. Decyzja o rezygnacji z komentowania Igrzysk może wynikać też z lokalizacji kolejnych imprez: 2020 Tokio i 2022 Pekin. Długie loty, zmiana czasu. To duże obciążenie dla każdego człowieka, tym bardziej starszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 marca na Jedynce zadebiutuje serial "Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy" w nowej, zrekonstruowanej cyfrowo wersji. Jakie są natomiast efekty całej digitalizacji zasobów TVP, trwającej od roku? http://wirtualnemedia_pl/artykul/digitalizacja-zasobow-tvp-rok-od-startu-jakie-efekty-i-tytuly.

Wszystkie odnowione produkcje mają być wydane także na DVD, za pośrednictwem sklepu Telewizji Polskiej.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w programie TVP1 ''Alarm!'' była mowa o tym, w jakich mieszkaniach mieszkają w Warszawie m.in. Edward Miszczak, Monika Olejnik, Anja Rubik, Jarosław Gugała czy Monika Jaruzelska - dokładniej mówiąc temat dotyczył Reprywatyzacji w Warszawie.

 

Swoją drogą program mi przypomina ''Misje Specjalną'' - jeden z pierwszych programów interwencyjnych Anity Gargas w TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek Alarm! bardzo dobry. Mnóstwo konkretów, po prostu dobra dziennikarska robota. W materiałach wystąpili m. in. dziennikarz Onetu Andrzej Gajcy oraz Jan Śpiewak. Ujawniono, kto m. in. kupił mieszkania w zreprywatyzowanych z hukiem kamienicach. Nazwiska podał przedmówca.

 

 

Co do sportu, był po magazynie Alarm!

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest skandal co oni robią! Sport przekładają po pogodzie a teraz jeszcze po jakimś ich alarmie. Jak można taki cyrk robić - wiadomości sport i pogoda powinny być po sobie - a jak chcą emitować jakieś magazyny to niech emitują po zakończeniu programów informacyjnych. Są one z założenia dla wszystkich.

A ich alarmy to niech emitują na kanale informacyjnym. Bo nie wszystkich musi to interesować. Tak tylko zniechęcają ludzi do oglądania ich programów, bo nikt nie będzie czekał aż łaskawie wyemitują Sport.

 

Programy informacyjne w ogóle nie powinny być przerywane reklamami czy jakimiś durnymi magazynami typu Droga do Rio itd.

Edytowane przez miś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj to prawie przy każdej audycji jest spore opóźnienie. Na Jedynce i na Dwójce. Koło Fortuny zaczęło się punktualnie aż dziwnie, ale np. Rodzinka, w ramówce jest 18:35, a zaczęła się ok. 18:43, czy wspomniany wyżej Klan w ramówce jest o 17:55,  zaczął się ok. 18:03.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem krytycznie ocenić odc. programu "Alarm!". Szkoda,że TVP stacza się w stronę tabloidu. To,że ktoś kupił mieszkanie w reprywatyzowanej w dziwnych okolicznościach kamienicy zbrodnią nie jest. Twórcy programu nie dowiedli ,że wymienione znane osoby mają jakieś kontakty, znają tą osobę , która w sposób nielegalny przejęła te budynki, nie wynika także by te mieszkania kupili po jakieś okazyjnej cenie. Nie dowiedziono także,że te osoby miały jakąkolwiek wiedzę na temat tego w jaki sposób te kamienice zostały przejęte. Zabieg mający pokazać- wzbogacili się na ludzkiej krzywdzie jest tak prostacki,że szkoda słów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...