Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłbym taki pewien. Mój Sony jakąkolwiek zmianę (także zmianę nazwy kanału) traktuje jako nowy kanał. Usuwa poprzednią pozycję i nową zmienioną dodaje na koniec listy.

Wiele zależy od tego jak producent to sobie wymyślił w obsłudze oprogramowania.

Jeśli faktycznie LCN uległ zmianie sprawdzę co zrobił mój Sony z Polsatem jak wrócę do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Hm? To było coś dziwnego, bo oznaczałoby programowanie na nowo dekoderów dla zmienionej pozycji Polsatu.

Na podstawie czego masz taką informację?

Włączyłem telewizor a tam przy kilku kanałach (Tych nadawanych testowo) były gwiazdki i właśnie zauwżyłem że Polsat HD poleciał w dół o 13 miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Reklama kosztuje. Nie sądzę aby się pojawiła w innych mediach. Co do starych filmów, taka biblioteka jest dostępna FTA przez internet. Szału nie robi.

Proszę podać adres legalnej strony (nie pirackiej), gdzie mogę stare tytuły amerykańskie z tzw. public domain oglądać z polskimi napisami i z oryginalną ścieżką dźwiękową. Chodzi oczywiście o serwis dostępny FTA (bez opłat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci podam adres kanału telewizyjnego gdzie możesz oglądać z polskim lektorem, a czasami z napisami i lektorem, co więcej ten kanał należy do tego samego nadawcy.

Red Carpet TV, satelita Hot Bird, emisja w HD :D

Kanał dostępny jest także w kablówkach. Z wypowiedzi jednego z naszych użytkowników który ma dostęp do wyników panelu badawczego, także wynika że szału ta oferta nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają być też produkcje fabularne i dokumentalne niepokazywane jeszcze na Red Carpet TV.

 

Tak więc dla widza naziemnego, który nie miał styczności z ofertą Czerwonego Dywanu, będzie to w całości premierowy materiał. Ale pewnie nie będzie łatwo zrobić taki wynik jak chociażby Zoom TV czy Metro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, neo_patryk napisał(a):

@Bloo411 Może poczekajmy chociaż do pierwszych wyników oglądalności. Jeżeli będą słabe, to trudno, będzie powód, by wprowadzić wyczekiwane przez masowego widza kabarety i telezakupy.

 

Z FB CTV9 można wywnioskować, że z seriali będzie u nich "Moda na sukces", "The Queen Of Flow" i "Triumf Miłości", czyli seriale, które lecą, lub leciały na Red Carpet/Red Top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy potwierdzenie że ten kanał będzie powtórkowym po Red Carpet któty jest FTA na satelicie w dodatku w HD. 

Niczego innego nie można się było spodziewać. 

4 godziny temu, DanielK napisał(a):

@dvbtowiec  Sony to akurat z automatu powinien podmienić i telewizory tej marki raczej robią to jak należy.

Nie nowe. Posiadam model z 2019 roku i najdrobniejsze zmiany teaktuje jako nowy kanał. Starsze modele podmieniały kanały, nowe kasują i dodają raz jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiecSpokojnie,o następnych serialach będzie w następnym tygodniu.

Jeszcze nie odsłonili wszystkich kart.

Nazwałeś kanał powtórkowym(śmieciowym),ale  Polsat przez te paradokumenty i talent showy też stał się  śmieciowym.

Moim zdaniem mogą wystartować  między końcówką lutego  początkiem marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają jeszcze na pewno w ofercie "Szpital na peryferiach". Ten widziałem na Red Carpert. Odsłonili pierwsze karty. Gdybym chciał przyciągnąć czymś widza, jako pierwszą podałbym informację wow, aby zaskoczuć nowością. Nie spodziewam się niczego spektakularnego w dalszych zapowiedziach. 

I jeśli głównie z powtórek będzie się składać oferta, to wolę oryginał w HD na satelicie niż powtórki w SD w MUX8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie skazuje tez tej stacji na pozycję straconą, tylko dlatego, że będą w niej powtórkowe telenowele, które już kiedyś były w tv ale zauważcie, że "Królowa Flow" dla widza, który nie ma dostępu do Red Carpet Tv to będzie premierowa telenowela w naziemnej tv, widzę że narazie odezwali się tu anty fani telenowel latino, ale ja też gwarantuje,że czekam też na inne propozycje serialowe te zapowiadane premiery i filmy fabularne, bo na tym kanale CTV9 nie tylko telenowele będe ogladał ale inne ciekawe godne oglądania filmy fabularne jak np będzie jakiś western, fantasy film czy komedia czy sensacyjny wieczorami na CTV9 to z miłą chęcią obejrzę.

 

Mnie taka kwestia zastanawia jak nadawca ułoży ramówke by te wszystkie seriale te już nam znane i planowane plus pasma filmowe zmiescić w ciągu od 6.00 - 23.00 bo ja bym chciał by Queen the Flow i Triumf miłości były na nowym kanale w godzinach popołudniowych pomiędzy 15.00 -20.00 a i pyt co do Mody na sukces wie ktoś od którego odcinka pojawia się na Red Carpet bo pewnei od  tego odc pojawi się na CTV9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, swordfish napisał(a):

Seriale z serwisów vod! "Moda na sukces" jest na Playerze, a "Triumf miłości" na Polsat Box Go.

Pewnie niektórzy spodziewali się "Stranger Things" lub "Domu z papieru" z Netflixa 😄

Moda na Sukces od dłuższego czasu jest na VOD od Red Carpet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...