Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

@TomeQ38 Nie wiadomo dokładnie co znajdzie się w ich ramówce. Wiem, że na pewno pojawi się "Queen Of Flow" i "Brzydula". Tyle udało mi się dostać informacji, od prezesa stacji pana Leszka Kułaka. 

Jeszcze "Moda na sukces"  :) 

Na bank będą  też westerny.

Żeby tylko jak najszybciej wystartowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, TomeQ38 napisał(a):

Marek79 ja myślę, że start najwcześniej po 6.marca bo tego dnia ma się spotkać zarząd spółki Red Media Group, wiec pewnie start albo 8 lub 15.03.2024 jak i może być też tak startować na tydzień przed  Świętami Wielkanocnymi by widzowie mogli co oglądać w Wielkanoc.  Tak jest moje zdanie na a ujawnili to co było do przewidzenia, że będzie u nich Moda na sukces od 33 sezonu czyli od odc 8183 ale jestem ciekaw o której godzinie będzie Moda i jak oni pomieszczą te wszystkie telenowele jeśli emisja będzie od pon -pt skoro maja być też filmy dokumentalne no chyba że filmy dokuemtalne będą w weekendy ? Też mam nadzieję że pasmo o 20.00 lub 21.00 to będą filmy fabularne. ?

Podałeś już tutaj 15 różnych dat startu tego kanału. Przestań wróżyć z fusów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marek79 napisał(a):

Jeszcze "Moda na sukces"  :) 

Na bank będą  też westerny.

Żeby tylko jak najszybciej wystartowali.

Będą też chyba ich wszystkie produkcje własne jeżeli chodzi o programy showbiznesowe i nie tylko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Fb pojawiła się zapowiedż jednego z filmów który będzie na nowym kanale CTV9 będzie to film wojenny amerykański z 1970r pt "Patton",  nie przypominam sobie, żeby jakaś inna stacja kiedyś emitowała ten film, więc wątpie że był on kiedyś na Red Carpet Tv i Red Top Tv więc w tv to będzie premiera tv bo  na Cda.pl można znależć ten film, ja piszę się już na oglądanie tego filmu "Patton", ponieważ lubię filmy wojenne i żałuje że w ten wtorek przegapiłem "Byliśmy żołnierzami" a mam nadzieję, że jutro podadzą wieści jaki będzie film western albo film komediowy na CTV9? Choć nie rozumiem czemu na fanpage CTV9 podają po 1 propozycji na dzień tak powoli odsłaniając karty a moglii by dawać po 2 propzycje dziennie tego co będzie w ich ofercie CTV9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Te zapowiedzi to czyste szaleństwo :) Taki kontent na start ;)

Przez pierwszy rok jak dobrze pójdzie to ten kanał wyszuka sobie może 50% posiadaczy tunerów na dodatek z odbiorem MUX-8.

Szczerze, to naprawdę nie pchał bym się przez pierwszy rok w jakieś droższe zakupy do tego kanału bo przecież wiadomo zasięg. Tym bardziej nie ma tam żadnej planszy testowej itp, żeby choć już pozycja była na liście programów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież start będzie najpewniej w końcówce marca. Walne zgromadzenie zbiera się 6 marca, więc wtedy dopiero zapadną decyzję, co do startu. Pewnie dlatego póki co kazali im wrzucać jakieś "lekkie" fragmenty z serii/filmów, które planują pokazać. Podniecacie się tutaj wszyscy na tym forum, jakby to miał być kanał z branży NETFLIX TV.... Ten kto pracuje, bądź pracował w marketingu wie, że specjalnie nie podają jeszcze konkretów, bo to właśnie o to chodzi, by ludzie mówili... nie ważne jak, ważne by było zainteresowanie.

Edytowane przez kamillloooossss__1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wiadome. Ale to zainteresowanie niczego nie zmieni. Oglądalność i tak będzie niska, bo nie ma szału na ramówkę, to MUX8 i mało kto przestroi dekoder. Mówią o tym tylko pasjonaci branżowi. Przeciętny szaraka to kompletnie nie interesuje, a to do przeciętnego szaraka ten kanał będzie adresowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec A skąd ty możesz wiedzieć, czy oglądalność będzie niska? To, że ciebie to "ponoć" nie interesuje, nie znaczy, że innych nie zainteresuje. Jeszcze nie znasz ramówki, a z góry oceniasz. Mówisz, że MUX8 ma słabą oglądalność, a jakoś kanały się tam utrzymują. Gdyby miały rzeczywiście fatalne wyniki oglądalności, jak to pisałeś wcześniej, to by się nie utrzymały i "spadły by z rowerka" a jednak są. Niby cię nie interesuje ten CTV9, a ciągle tu coś piszesz. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, vigoo napisał(a):

Kiepska pamięć. W ostatnich latach na kanałach TVP i Stopklatce a wcześniej pewnie i na innych.

Wcześniej był jeszcze u Solorza w Polsacie i w TV4 oraz w AleKino+. Jak ktoś chce w Dolby Vision, to jest w Disney+.

https://www.disneyplus.com/pl-pl/movies/patton/4B9uIMYLC5pk?irclickid=WNgyk0Xk9xyNR43wQ209ISHVUkH1fBTFBw0Uyw0&irgwc=1&cid=DSS-Affiliate-Impact-Content-JustWatch+GmbH-705874&tgclid=0c010017-5b34-479f-bd00-03b965d78cf4&dclid=CLLr49TEv4QDFRSOgwcdbRcKMg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 wpisy @kamillloooossss__1987i już zaczepki personalne? Fajnie zaczynasz na forum :) No właśnie apropo to forum dyskusyjne i pozwolisz że każdy tu będzie prezentował swoje zdanie a Ty nie będziesz go recenzował.

Jeśli chodzi o ramówkę, sorry ale znam Red Carpet, Red Top, znam zapowiedzi do nowego kanału, seriale to powtórki z dwóch pierwszych. Czekam na to zaskoczenie serialami z Netflixa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@dvbtowiec

 

Co z tym, że mam 4 wpisy? Przepracowałem 25 lat w telewizji i mam wiedzę na temat aktualnych oglądalności poszczególnych kanałów telewizyjnych. Nie rozumiem, skąd szef STARS TV wziął informacje, że RED CARPET ma bardzo słabe wyniki oglądalności, bo moje dane pokazują inny obraz. Nie jest tak źle, jak ktoś wcześniej napisał. Po drugie, nie oczekuj, że na początku uruchomienia kanału dostaniesz hity. Początki zawsze są trudne, wymaga to kampanii. To, co publikują na swoim profilu, nie są zapowiedziami. W żadnym przypadku nie widziałeś zapowiedzi, bo to, co prezentują, to jedynie "lekkie" smaczki, żeby uniknąć narzekań w komentarzach na temat ramówki i startu. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy ciągle pytają o datę startu. Kiedy będzie informacja, zostanie podana oficjalnie, a nie każdemu osobno w komentarzu lub prywatnej wiadomości. Po trzecie, nie znasz oficjalnych zapowiedzi dotyczących CTV9, poza faktem, że będą "Queen of Flow" i "Moda na sukces". Nikt nie wie, co jeszcze się tam pojawi.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oglądalność będzie mega, minimum pierwsza dziesiątka. Do takich wniosków dochodzę po wczorajszej oglądalności dwóch istniejących już stacji tego nadawcy! 😜

 

@kamillloooossss__1987 wyniki oglądalności widzę codziennie w Nielsenie. Dla przykładu, wczoraj w komercyjnej dwa kanały tego nadawcy odpowiednio 122 i 157 miejsce na 170 mierzonych stacji. Pozdro. 

Edytowane przez Mariusz Wójcicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz Wójcicki Nie chcę być niemiły, ale póki co CTV9 zaprezentowało lepszą oprawę kanału niż STARS. TV :)  Ale mniejsza o to, dajmy czas, a może faktycznie zwiększą swoją rozpoznawalność dzięki nadawaniu naziemnego.  Pozdrawiam.

Edytowane przez kamillloooossss__1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Nie chcę być niemiły, ale póki co CTV9 zaprezentowało lepszą oprawę kanału niż STARS. TV :) 

Oprawę mogą robić nawet ludzie, których się za to nagradzało, ale jeśli ramówka będzie taka jak przy kilkunastu innych kanałach, nic to nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy @kamillloooossss__1987

Ja Ci nie odbieram i nie wnikam w to co w życiu robiłeś, ale tutaj na forum jest dużo instalatorów którzy wiedzą jakie jest zainteresowanie instalacjami na MUX8 i przeprogramowywaniem tunerów gdy pojawi się nowy kanał. Niektórzy do dziś nie przeprogramowali MUX1 po starcie Wydarzenia 24.

Na podstawie tych obserwacji mogę powiedzieć że zasięg tego kanału bedzie budowany długo.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych chyba rzeczywiści tylko Netflix TV by zadowolił, ale to nierealne w NTC, więc radzę zmniejszyć swoje oczekiwania, bo ramówka będzie taka, na jaką pozwoli kabaretowy MUX8, i nie jest to wina widzów, którzy oczekują powrotu starej dobrej klasyki, bo to, że coś jest nowe, nie znaczy, że lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...