Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica polega na tym, że u płatnych operatorów jest 5 razy więcej kanałów, niż w DVB-T, co stanowi ogromną przewagę nie tylko pod względem ilości, ale też jakości i wartości oferty, tak więc nic dziwnego, że Red Carpet TV nie jest kanałem pierwszego wyboru, nawet dla osób, które znają i cenią ten kanał. Wiadomo, że CTV9 na samym zasięgu MUX8 niewiele zyska, ale jak słusznie stwierdził @white snake, rzeczywistość to zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Można by zadać pytanie co chętnie oglądasz w TVN, TVN7, Polsacie, TV4, TV6, Super Polsat. Wszak ramówka wieczorna nie różni się od tych kanałów. 

W ciągu dnia Metro to programy m. in. Discovery. WP z kolei ma dużu programów lifestylowych znanych z kanałów płatnych jak Domo TV.  Czy zatem jest aż tak źle? Nie sądzę.

Powiem szczerze, że nic nie oglądam poza małymi wyjątkami w telewizji. Siedzę na kanałach informacyjnych. Z WP czasami sprawdzam WP News. Programy life-style z Discovery średnio mnie interesują - strata czasu. 
CTV9 pewnie zaprogramuję na pilocie i zobaczę jak wygląda przez minutę. Czy CTV9 będzie czymś się różnił od Filmaxu, Polonii1, Tele5 czy Anteny HD? Czy jednak bliżej im będzie do Stopklatki i TVN7 z początków ich istnienia?

Nie liczę ile mam teraz kanałów naziemnych. Przy 20-30 mogłem wszystkie wymienić. Teraz mam już ich ze sto (dochodzą czeskie i lokalne), więc można porzucić kablówkę.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bloo411 napisał(a):

@Marek79 @TomeQ38 i @Poland za każdym razem podniecają się, gdy tylko startuje nowy kanał, nieważne co by tam nadawał. Prawda jest taka, że w MUX8 kanały szorują po dnie z oglądalnością, więc żaden kanał tam nie będzie inwestował w nie wiadomo jaką ramówkę i treści, bo to się po prostu nie spina. Nie sądzę, aby CTV9 był pod tym względem inny.

Zgadzam się. Ten kanał będzie taki sam jak pozostałe w MUX8 - będzie  kolejną zapchajdziurą emitującą reklamy przerywane powtórkami. Korzyść odczuje na pewno państwo, które z tytułu udzielenia koncesji przytuli kilkanaście milionów złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mati06 napisał(a):

No właśnie tak to jest krytykować coś przed startem ani oczy tego nie widziały ani nie słyszały.

Ależ oczy widziały. Myślisz, że nadawca kanałów Red Carpet/Red Top zaproponuje coś innego, aniżeli w swoich innych stacjach? Nie bądź naiwny. Ramówka CTV9 będzie wypadkową obydwu stacji tego nadawcy wzbogaconą o jakieś dodatkowe, drobne treści.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, A&G napisał(a):

A potem wystąpi o zmianę nazwy i ujednolici ramówkę z obecnie nadającymi kanałami. Polsat może to oni też.

O ile wcześniej nie nastąpi przejęcie CTV9 przez Polsat. Polsat lubi dokonywać zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Ależ widziały, bo widzą Red Carpet TV i Red Top TV. Spodziewasz się czegoś innego? Przecież biblioteka z tych kanałów będzie w CTV9, wzbogacona o jakieś drobne nowe zakupy.

Potwierdzę tę wypowiedź memem:

meme-nosacz5c58772acbf0f.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mati06 napisał(a):

Poczekam do startu ocenie i wtedy skomentuje przynajmniej zachowam się profesjonalnie od typowych Januszy którzy potrafią tylko narzekać i krytykować.

Uderz w stół.... 🤣 Ale ok, poczekajmy do startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowany będzie ten, co oczekuje na kanale naziemnym premier najnowszych wysokobudżetowych produkcji zza wielkiej kałuży. Ja wiem, czego mogę się spodziewać, ale daję szansę. Wyniki oglądalności zweryfikują, czy warto było starać się o miejsce w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, neo_patryk napisał(a):

Rozczarowany będzie ten, co oczekuje na kanale naziemnym premier najnowszych wysokobudżetowych produkcji zza wielkiej kałuży. Ja wiem, czego mogę się spodziewać, ale daję szansę. Wyniki oglądalności zweryfikują, czy warto było starać się o miejsce w DVB-T.

Ja czekam na klasykę z lat 50 i 60 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek79, te "sporo ludzi", o których piszesz nie ma potem przełożenia na oglądalność. Mieliśmy już kanały z serialami z tamtych lat i jakoś żaden z takich kanałów już nie istnieje, właśnie z powodu znikomej oglądalności. Dzisiaj ofertę programową robi się pod masowego widza i daje się to, co się ogląda i będzie oglądać. Nikt nie robi TV dla garstki entuzjastów, bo to się nie sprzeda, a nadawca na tym nie zarobi.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawiają, dwie kwestie, jak nadawca od Red Media Group planuje promować swój kanał, czy oprócz zapowiedzi na fan page i  innych social mediach, planują np poprzez reklamę CTV9 np w radiu różnych rozgłośniach typu RMF, Zetka, czy Eska zbliżający się start kanału, i też kwestia czy na ostateczną ramówkę na pierwsze dni nadawania tak samo jak w przypadku Anteny HD do ostatniej chwili czy też na ok 2 tygodnie przed startem czy wraz z ogłoszeniem daty startu poznamy ramówkę docelową na 1 dni nadawnia? Bo np przypominam sobie jak startowała 8Tv to na około 2 tygodnie przed  startem podali ramówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama kosztuje. Nie sądzę aby się pojawiła w innych mediach. Co do starych filmów, taka biblioteka jest dostępna FTA przez internet. Szału nie robi.

To już nie te czasy gdzie ludzie zachwycali się westernami czy innymi gatunkami starego kina. Przy obecnie bogatej ramówce innych kanałów kino które nie odzwierciedla współczesnych problemów nie są atrakcyjne. Bardziej ciekawe dla widza naziemnego jest tu i teraz we współczesnych serialach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...