Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też uważam, tak jak Marek i Mati, że nie należy, przekreślać czegoś co jest nowe, tylko dlatego że jak 3 lata temu, startowała inna stacja naziemna Antena HD to po jakimś czasie okazało się, że nic nie ma do zaoferowania i pamiętam  że też miałem oczekiwania, ale wiadomo że z Antena HD to sprawa się miała tak i ma że za dużo jest kabaretów które już wyszły z mody, ale jakoś nie wierze na CTV9 miałby być paradokumenty, bo wystarcza że za dużo ich jest na Polsacie i TVN, ja wierzę, że CTV9 trochę będzie przypominać coś pomiędzy Polonia1 a RTL7, żałuje że nie miałem okazji w latach 90 i przełomu 1999/2000 oglądać RTL7 i Polonii bo do 1996r miałem tylko 2 programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mati06 napisał(a):

...takie typowo polskie podejście. 

🙂 

Może dlatego, że ten nadawca ma już dwie stacje telewizyjne, których oferta jest znana, szału nie robi, widzów też specjalnie tego kontentu nie ma, i każdy widzi jak jest. Dlatego sporo osób nie robi sobie nadziei, co do ich nowego tworu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w dalszym ciągu nie wiadomo oficjalnie kiedy ma ruszyć ten kanał, wiadomo jednak że będzie na nim kilka nowych seriali z Netflixa i będą filmy z różnych stron świata, serie i filmy dokumentalne. A ja mam nadzieję że po niedzieli ukaże się ten poprawiony wywiad z Leszkiem Kułakiem i poznamy wreszcie datę startu nowego kanału i jego ramówkę, bo nie rozumiem jakiego rodzaju awaria się wydarzyła w SatNews Info24 akurat miał być w niedzielę ten wywiad i jak długo można usterkę dot wywiadu naprawiać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop i Paweł informacje o tym, że będą na nowym kanale serial z Netflixa, dostałem odpowiedż kilka dni temu na FB Red Carpet Tv, gdzie pytałem się o datę startu CTV9 i napisali mi że narazie jest za wcześnie aby ujawnić informacje o dacie startu kanału i jego ramówce, i napisali, że jedyne co mogą powiedzieć to to, że będzie z 5 nowych seriali z Netflixa. A to że w wywiadzie który wg mnie dziwnie wygląda, że będą seriale z globalnych platfrom streamingowych to można zrozumieć, że nie tylko z Tvp Vod, ale też może z zagranicznych platform typu Amazon Video czy innych ale trzeba po prostu czekam na prawdziwy w formie video nagrania wywiad z Leszkiem Kułakiem i oficjalne info o dacie startu kanału ja się nie zdziwię jak oni ostatecznie wystartują nie w lutym a w marcu 2024.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, TomeQ38 napisał(a):

Pawop i Paweł informacje o tym, że będą na nowym kanale serial z Netflixa, dostałem odpowiedż kilka dni temu na FB Red Carpet Tv, gdzie pytałem się o datę startu CTV9 i napisali mi że narazie jest za wcześnie aby ujawnić informacje o dacie startu kanału i jego ramówce, i napisali, że jedyne co mogą powiedzieć to to, że będzie z 5 nowych seriali z Netflixa. A to że w wywiadzie który wg mnie dziwnie wygląda, że będą seriale z globalnych platfrom streamingowych to można zrozumieć, że nie tylko z Tvp Vod, ale też może z zagranicznych platform typu Amazon Video czy innych ale trzeba po prostu czekam na prawdziwy w formie video nagrania wywiad z Leszkiem Kułakiem i oficjalne info o dacie startu kanału ja się nie zdziwię jak oni ostatecznie wystartują nie w lutym a w marcu 2024.

Termin marcowy jest bardziej realny ze względu na to że wtedy właśnie w telewizjach rusza sezon ramówkowy więc wtedy można by śmiało rozpoczynać działalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2024 o 12:29, Mati06 napisał(a):

A ponoć według niektórych miała to być stacja niczym nie różniąca się od siostrzanego Red Carpet HD? Lub niczym nie wyróżniajaca się od innych stacji tego pokroju 😁 🤣

 

Na razie wiadomo, że nic nie wiadomo. Ktoś dorobił sobie teorię, że mają być seriale Netflixa tam, a słowo Netflix nawet nie pada. Także nie ma co się podniecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...