Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na CTV9 oczywiście kabaretów nie będzie lecz mogą lub nawet będą powtórki z anten Red Carpet. W koncesji na powtórki mają 20% ramówki. Wysoko mierzą. Mam nadzieję  że 30 marca uruchomia kanał na Muksie 8 ponieważ wtedy jest okres wielkonocny a święta wielkanocne wypadają 31 marca - 1 kwietnia więc byłby odpowiedni moment na start kanału. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek79, trzymam mocne kciuki, żeby ten kanał wystartował najpóżniej przełom lutego/marca 2024, dowiadujemy się od nadawcy CTV9 że będą na tym kanale specjalne pasma filmowe np "Klasyki kina", "Najnowsze produkcje", "Maratony serialowe",  "Kino niezależne",  "Horrory', "Komedia i "Fantasy", na tym nowym kanale będą też programy dla seniorów 65+ jak np "Tablet, komputer, smartfon dla seniora", czy "Bezpieczny internet dla seniora".

 

Ciekawi mnie Marek79 inni takie pozycje filmowe jak Klasyki kina czy w nich bedą westerny z lat 50,60 i 70 np "Rio Grande","Rio Bravo". "Siedmiu wspaniałych" i filmy typu "Bulwar Zachodzącego Słońca", z  kina niezależnego mam nadzieję, ze na jakieś filmy nie tylko z Japonii ale i Hiszpanii i Portugalii i Skandynawii np z Hiszpanii na film "20 000 gatunków pszczół" czy "Lato 1993" i inne, a ciekawi mnie też jakie komedie i filmy fantasy będą na rym kanale CTV9 i maratony serialowe czy będą seriale najnowsze ale klasyczne seriale również te nie emitowane w Polskiej tv jak np "Waltonowie" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek79 na Red Carpet był odnośnik do artykuły na wirtualnychmediów i tam napisana były te informacje, o pasmach filmowych planowanych na nowym kanale CTV9. 🙂

 

Ja uważam, że do 15.02.2024r powinni już podać oficjalną datę startu kanału a ten LCN 50 dla CTV9 to będzie za 49 za Wydarzeniami 24, tylko u mnie może się inaczej na tv Blaupunkt zapisać bo mam nieprawidłową numeracje LCN gdzie np Antenę HD mam na 1 poz a Tvp1 na 35 i czekam aż pracownik od telewizorów zaktualizuje mi listę LCN kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to skrót od Carpet Television 9, choć trochę podobne do chińskiej telewizji CCTV9 (Chinish Central Television 9).

Choć mogę się mylić, ale podobnie stosowany jest skrót Red Carpet TV (RCTV), czy też Red Top TV (RTTV).

Edytowane przez Krystian Darżnik
Dodanie dalszej wypowiedzi w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałem choć myślałem jeszcze że C w nazwie oznacza słowo Channel. Ciekawe w zapowiedziach będą określali się jako „Dziewiątka" czy jednak pójdą śladem stacji Tele 5 które to zbytnio nie lubi i nie używa swojego zdrobnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Poland napisał(a):

Ciekawe w zapowiedziach będą określali się jako „Dziewiątka" czy jednak pójdą śladem stacji Tele 5 które to zbytnio nie lubi i nie używa swojego zdrobnienia. 

No może też tak być jak piszesz, jak będzie to wyglądać zobaczymy po starcie stacji.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się rzucać o nazwę. Nazwa to jest dodatek. Ważna jest oferta.

 

Mam nadzieję, że najlepsze produkcje z Red Carpet trafią do CTV9.

 

PS.: Czy oglądalibyście kanał o nazwie Skarpeta, mający fajną ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawop napisał(a):

Podniecacie się jakby w naziemnej miał pojawić sie C+ ze swoich najlepszych lat emoji1.png
 

Jakby oferował to co pokazywał C+ w oknie otwartym z nadajników naziemnych, może być ciekawym kanałem. 

Obecnie nowym stacjom ciężko zaistnieć, o czym przekonali się pozostali nadawcy obecni w MUX-8. Swoją drogą, co chętnie oglądacie w WP, w Nowej czy w Metrze? Ja ze swojego doświadczenia wiem, że te kanały istnieją i maksymalnie oglądam przez 10 sekund tygodniowo jak przypadkowo przełączy mi się kanał na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawop napisał(a):

Podniecacie się jakby w naziemnej miał pojawić sie C+ ze swoich najlepszych lat emoji1.png
 

@Marek79 @TomeQ38 i @Poland za każdym razem podniecają się, gdy tylko startuje nowy kanał, nieważne co by tam nadawał. Prawda jest taka, że w MUX8 kanały szorują po dnie z oglądalnością, więc żaden kanał tam nie będzie inwestował w nie wiadomo jaką ramówkę i treści, bo to się po prostu nie spina. Nie sądzę, aby CTV9 był pod tym względem inny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bloo411 napisał(a):

@Marek79 @TomeQ38 i @Poland za każdym razem podniecają się, gdy tylko startuje nowy kanał, nieważne co by tam nadawał. Prawda jest taka, że w MUX8 kanały szorują po dnie z oglądalnością, więc żaden kanał tam nie będzie inwestował w nie wiadomo jaką ramówkę i treści, bo to się po prostu nie spina. Nie sądzę, aby CTV9 był pod tym względem inny.

Prawda jest taka, że skończyły się czasy startów kanałów, które niosły za sobą wartościowe czy potrzebne na tamte czasy treści. Czasy, w których nadawca mając pomysł na kanał mógł spodziewać się zysków, zatem nie dziwi mnie to, że niektórzy żywo dyskutują na start kanału, o którym po tygodniu każdy zapomni, a oglądalność będzie na poziomie rentowności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Swoją drogą, co chętnie oglądacie w WP, w Nowej czy w Metrze? Ja ze swojego doświadczenia wiem, że te kanały istnieją i maksymalnie oglądam przez 10 sekund tygodniowo jak przypadkowo przełączy mi się kanał na pilocie.

Można by zadać pytanie co chętnie oglądasz w TVN, TVN7, Polsacie, TV4, TV6, Super Polsat. Wszak ramówka wieczorna nie różni się od tych kanałów. 

W ciągu dnia Metro to programy m. in. Discovery. WP z kolei ma dużu programów lifestylowych znanych z kanałów płatnych jak Domo TV.  Czy zatem jest aż tak źle? Nie sądzę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kiler napisał(a):

... a oglądalność będzie na poziomie rentowności. 

To, czy oglądalność będzie na poziomie rentowności, to się dopiero okaże. Z tego co było już wspomniane wcześniej, Red Carpet zarówno w kablu jak i na satelicie totalnie się nie ogląda, a podejrzewam, że ramówka CTV9 będzie wypadkową obydwu kanałów tego nadawcy (Red Carpet/Red Top), wzbogaconą pewnie o kilka dodatkowych treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...