Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.02.2024 o 20:14, Bloo411 napisał(a):

"The Queen Of Flow", czy jak kto woli "La Reina Del Flow", to telenowela kolumbijska wyprodukowana przez Sony Pictures Television i Teleset dla kolumbijskiej stacji telewizyjnej Caracol Televisión. Netflix nabył tylko prawa do emisji tej telenoweli, jak do wielu inny seriali. Nie jest serial Netflixa, czy wyprodukowany dla Netflixa. Chodziły słuchy, że na sezon 2 Netflix miał czasową wyłączność, dlatego Red Carpet musiał poczekać z emisją do końca wyłączności.

Dokładnie tak jak napisałeś. To telenowela Caracol Televisión, a Netflix jedynie zakupił licencję i pokazał telenowelę poza Kolumbią. Jednak Red Carpet promowało telenowele jako 'serial Netflixa' i nawet mówił o tym prezes stacji, co oczywiście nie jest prawdą.

 

Więc, żeby z tych zapowiedzi CTV9 i seriali Netflixa w ofercie nie skończyło się na kolejnej telenoweli Caracol Televisión, bo Netflix w swojej ofercie ma dość sporo tytułów kupionych od Caracol, albo np. takiego „Dr Housa”, który ostatnio trafił globalnie na Netflixa ;) Po za tym Red Carpet Media Group ma umowę z TelevisaUnivision, na podstawie tej umowy zakupiono telenowele „Burza”, „Triumf miłości” i „Najpiękniejsza brzydula”, ale TelevisaUnivision ma też w swojej ofercie seriale premium produkowane dla platformy VIX, działającej w całej Ameryce Łacińskiej i Stanach Zjednoczonych, więc może z tego coś wybiorą. Jakiś czas temu na CDA Premium pojawił się z lektorem 10-odcinkowy serial od VIX „Niegrzeczna dziewczyna”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że CTV9 jest od Carpet TV 9. Oglądając ten ident mimowolnie czytam "Co To za kanał?". Nazwa dziwna i jeszcze ta cyfra 9. Czy chcą w ten sposób zachęcić widzów, aby zaprogramowali kanał na pilocie pod 9? Nie nazwali się "ósemką", bo ZPR może z powrotem zmienić Eskę w 8TV lub w inny sposób powrócić do tamtej nazwy. Dla mnie głupota z programowaniem kanałów według ich nazwy. U mnie TV4, TV6 i TVN7 są daleko na liście kanałów, gdzieś na końcu jako kanały śmieciowe. CTV9 dołączy u mnie do tej samej grupy kanałów. Jako pierwsze mam ustawione wszystkie kanały TVP, potem kanały informacyjne (Republiki, Wydarzenia24, CNN Prima News, CT24) i potem cała reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie kilkanaście lat mieliśmy w Polsce wysyp kanałów. Mamy fajne Metro, dość ciekawą Antenę, oraz zniszczone TTV i Nowa TV.

CTV9 od Red Carpeta ma szansę dołączyć do tej pierwszej grupy. Ciekawe filmy i seriale w bazie są. Jako pozycje dokumentalne może dadzą jakąś kuchnię filmową. Oby nie skończyło się na plotkarstwie rodem z E!.

Marzy mi się powrót części audycji z dawnego Edusatu. Ale to raczej życzenia do złotej rybki...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish, bądźmy poważni. To, że ktoś nie korzysta z serwisów streamingowych i ofert sieci kablowych czy sat, nie oznacza, że nie widzi co oferuje Antena HD i jak tragicznie pod względem oferty programowej wypada na tle innych kanałów dostępnych w telewizji naziemnej. Antena HD, to jawna kpina z widza. Nadawca próbuje owinąć g... w papierek, aby udawało cukierka.

14 godzin temu, Liam napisał(a):

Red Carpet Media Group ma umowę z TelevisaUnivision, na podstawie tej umowy zakupiono telenowele „Burza”, „Triumf miłości” i „Najpiękniejsza brzydula”...

I to jest dla mnie zastanawiające, że mając taką umowę, zaoferowali dwa tytuły, które już były w polskiej telewizji i to na kanale ogólnodostępnym - TV4, zamiast postanowić na nowsze, świeższe tytuły, którymi mogliby spróbować przyciągnąć widzów. Już nie wspomnę o tym, że wszystkie trzy tytuły, to stare produkcje sprzed 11 lat i więcej.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, paskud napisał(a):

Przez ostatnie kilkanaście lat mieliśmy w Polsce wysyp kanałów. Mamy fajne Metro, dość ciekawą Antenę, oraz zniszczone TTV i Nowa TV.

CTV9 od Red Carpeta ma szansę dołączyć do tej pierwszej grupy. Ciekawe filmy i seriale w bazie są. Jako pozycje dokumentalne może dadzą jakąś kuchnię filmową. Oby nie skończyło się na plotkarstwie rodem z E!.

Marzy mi się powrót części audycji z dawnego Edusatu. Ale to raczej życzenia do złotej rybki...

Ciekawa Antena HD ??

ATM Rozrywka przy tym kanale to był kanał premium.

TTV to stacja interwencyjno-społeczna a tam ciągle "Wojny Magazynowe",jakieś podrasowane lalunie i inne dziadostwa.

Metro było ok dopóki nie przejeło ich Warner Bros.

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marak79 jak myślisz do połowy tego tygodnia poznamy wreszcie datę startu CTV9? Ja podejrzewam, że być może już 01.marca.2024r wystartuje ten nowy kanał i ciekawe czy przed startem na LCN pojawi się planasza na LCN 50.? W tym tygodniu poznamy tytuły premierowych seriali na cTv9 i pasjonujących filmów oby w ramówce CTV9 był jakiś western, fantasy i komedia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, TomeQ38 napisał(a):

Marak79 jak myślisz do połowy tego tygodnia poznamy wreszcie datę startu CTV9? Ja podejrzewam, że być może już 01.marca.2024r wystartuje ten nowy kanał i ciekawe czy przed startem na LCN pojawi się planasza na LCN 50.? W tym tygodniu poznamy tytuły premierowych seriali na cTv9 i pasjonujących filmów oby w ramówce CTV9 był jakiś western, fantasy i komedia?

Nie wiem,ale wszystko jest możliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiler napisał(a):

Jaranie społeczeństwa jest wprost proporcjonalne do ruchów jakie dzieją się na rynku telewizyjnym. Z pustego i Salomon nie naleje. 

Bzdury , proporcjonalnie to będziecie oglądać inne bzdurki które były już emitowane czy to na RED czy innych stacjach , a za parę miesięcy ktoś ten wybryk natury kupi przejmie i tak w kółko 💁‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, white snake napisał(a):

Są już 123 polubienia ich strony. To raczej chyba nie świadczy o zbyt dużym zainteresowaniu.

Poza „pasjonatami” z forum wiedzę o tym kanale nie ma praktycznie nikt, bez żadnej reklamy to nie wiem jak chcą dojść do potencjalnego widza. Slot na multipleksie to nie wszystko żeby wyrobić sobie oglądalność.

Edytowane przez tomik1
Literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, slot nic nie daje jeśli nie ma świadomości że trzeba przeprogramować odbiornik. A STB same kanału nie dodadzą na listę.

Telewizory w większości doprogramują na wysokich pozycjach, do których nikt nie sięga. 

Aby zbudować zasięg potrzeba będzie wiele miesięcy, jak nie kilku lat.

Wszystkie najważniejsze programowania związane ze zmianą standardu mamy już za sobą. Przeciętny widz naziemny nie myśli o nowych kanałach, bo zwyczajnie ich nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych wszystkich, którzy tak ochoczo twierdzą, że w tym tygodniu poznamy jakieś nowości, które CTV9 ma zaserwować. I mam pytanie, skąd macie takie info? Bo ja nie widzę dosłownie NIGDZIE na ich mediach społecznościowych, że takie info ma się pojawić w tym tygodniu, więc skąd wy to wzięliście? Po drugie. To będzie kanał w głównej mierze filmowo-dokumentalny, więc nie oczekujcie, że tu będą seriale, i firmy PREMIUM. OFICJALNIE nie będzie żadnego serialu ORYGINALNEGO z NETFLIXA. Oni skupują tylko takie produkcje, które były na NETFLIX, bo wspomniany serwis VOD nie sprzedaje praw, do emisji ORYGINALNYCH treści, więc radzę wam, żebyście nie nakręcali się zbytnio. Trzecie, co ma ilość polubień fp, do zainteresowania kanałem? Otóż nie ma nic, bo równie dobrze za dwa, czy np. 3 dni mogą odpalić płatne promo, i będą mieli pełno fanów. Myślicie, że NETFLIX ma oficjalnie w POLSCE 95 mln obserwacji na fb? Otóż NIE, NETFLIX ma w większości kupionych followersów, (co łatwo jest sprawdzić) 

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek79 ja myślę, że start najwcześniej po 6.marca bo tego dnia ma się spotkać zarząd spółki Red Media Group, wiec pewnie start albo 8 lub 15.03.2024 jak i może być też tak startować na tydzień przed  Świętami Wielkanocnymi by widzowie mogli co oglądać w Wielkanoc.  Tak jest moje zdanie na a ujawnili to co było do przewidzenia, że będzie u nich Moda na sukces od 33 sezonu czyli od odc 8183 ale jestem ciekaw o której godzinie będzie Moda i jak oni pomieszczą te wszystkie telenowele jeśli emisja będzie od pon -pt skoro maja być też filmy dokumentalne no chyba że filmy dokuemtalne będą w weekendy ? Też mam nadzieję że pasmo o 20.00 lub 21.00 to będą filmy fabularne. ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...