Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP3 Poznań. Obecnie jest tylko Warszawa a czasami na Poznań lecą programy z mojego miasta dlatego chciałbym aby się pojawił w CP

To raczej technicznie nie możliwe, chyba, że wsadzili by na satelitę kopie wszystkich ośrodków regionalnych, ale to po pierwsze duży koszt. po drugie marnotrawstwo miejsca na tp. (bo duża część ramówki jest wspólna),  a po trzecie zaprzeczenie idei TVP 3/Regionalna  w obecnej formie. Musisz zaopatrzyć się w antenę DVB-T i sobie przełączać, lub jeśli Twój dekoder obsługuje DVB-T to podłączyć antenę do dekodera i dopisać do listy kanałów TVP Poznań. Za czasów Orange TV, mój dekoder nie obsługiwał DVB-T, więc w ofercie Orange był TVP Warszawa, a po przełączeniu na dekoder wbudowany w TV -TVP Poznań i TVP Bydgoszcz, teraz w nc+ mogę podłączyć antenę naziemną i sat do jednego sprzętu i na jednej liście kanałów jest i TVP Poznań i TVP Warszawa (bo TVP Bydgoszcz już nie wyszukuje ten dekoder) no i TV TRWAM, której nie oglądam i nie ma w nc+, ale teraz jest za pośrednictwem NTC w dekoderze nc+.

 

 

Ja bym tez chciał jakiś kanał z Horrorami , no i może typowo informacyjny kanał sportowy, ale nie taki pseudo jak PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie Eleven Sports 4 na CP? Bo na NC+ juz jest.

Gdyby miał być to by był od dawna. Ale to taki kanał gorszego sortu... Nawet w nc jest bez dopłat. Powtórki i nic poza tym. Tylko tzw. kanałomania uzasadnia jego dodanie do CP.

Bardziej zasadne jest pytanie czemu nie mamy Puls2? Jest w ntc. Jest w nc. Tylko nie u nas...

Nasza platforma że względów chociaż prestiżowych powinna nam zapewnić dostęp do wszystkiego co jest w dvb-t. Żebyśmy nie musieli mieć drugiej anteny...

Edytowane przez ianus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SD to Polsat lepiej niech już nic nie dodaje. :?

Co do CANAL+ i kanałów autorskich platformy nc+ typu Domo, Planete itp. to zapomnijcie! Nie będzie ich w Cyfrowym Polsacie! Tak samo, jak np. "zwykłego" Polsatu Sport nie będzie w nc+. No, chyba że kiedyś w przyszłości, gdyby doszło do połączenia platform nc+ i Cyfrowy Polsat to wtedy tak. Ale na to się nie zanosi.

To tyle w tej kwestii. Dalsza dyskusja na ten temat nie ma tutaj najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls2 (mogli by się już w końcu dogadać i zakopać topór), WP, WeedingTV, DuckTV, BabyTV, Adventure, ActiveSports, KuchniaTV/Domo/Planete/Mezzo (wiem, że tego NC+ nie chce dać, ale może kiedyś dadzą żeby zarobić jak to zrobił Polsat z Polsat Sport Premium), powrót Universal (VH-1 powróciło to niech powróci także Universal :) ), przydał by się Disney Cinemagic PL, VH-1 Classic a może coś nowego w stylu QVC Poland czy Max od HBO..

SD jest dobre dla kanałów które nie mają dużego budżetu typu sklepowe, poradnikowe, Polonia1, itd bo miejsce dla HD jest dużo droższe i dzięki SD mogą istnieć, po za tym nie wszystko musi być w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje kanałów podróżniczych.. Chodzi mi o takie programy gdzie dużo pokazują ciekawych miejsc na świecie, ciekawych miast itp. Coś takiego jak jest Kobieta na krańcu świata czy inni podróżnicy.. Nawet mogą być tacy amatorscy z YouTube :) ale zawsze mi się to podobało. Jedynie chyba widzę kanał Travel HD.. Czy ktoś zna jeszcze jakieś inne kanały gdzie są takie podróżnicze?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w innym stylu , bo programy o ciekawych miejscach "z góry" , gdzie nie ma prowadzącego, ale wszystkie ciekawostki wprowadza lektor są na Planete+ / CANAL+ DISCOVERY / okazjonalnie  w CANAL+ FAMILY/ CANAL+ 4K ULTRA HD .  Czasem trafią się z jakimś podróżnikiem na Nat Geo People


Ale tak już wspomniałeś, najwięcej " podróżniczych " zostało tam gdzie powinny być, czyli na Travel Channel HD, chociaż ich program często miesza się z Food Network i niektóre programy z obydwu stacji powinny zostać przeniesione wzajemnie, żeby podróże zostały na TC, a "samo" jedzenie na FN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w innym stylu , bo programy o ciekawych miejscach "z góry" , gdzie nie ma prowadzącego, ale wszystkie ciekawostki wprowadza lektor są na Planete+ / CANAL+ DISCOVERY / okazjonalnie  w CANAL+ FAMILY/ CANAL+ 4K ULTRA HD .  Czasem trafią się z jakimś podróżnikiem na Nat Geo People

Ale tak już wspomniałeś, najwięcej " podróżniczych " zostało tam gdzie powinny być, czyli na Travel Channel HD, chociaż ich program często miesza się z Food Network i niektóre programy z obydwu stacji powinny zostać przeniesione wzajemnie, żeby podróże zostały na TC, a "samo" jedzenie na FN.

 

No to będę musial sobie też skolować Planete + chociaż z drugej strony musi mi styknąć YT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że chciałbym w Cyfrowym Polsacie zobaczyć takie kanały, jak:

 

Jednak Puls 2 i WP - brakuje tych kanałów w Cyfrowym Polsacie, wiem, że te kanały można odebrać z NTC, ale cóż, myślę, że zawsze warto, aby w ofercie były dwa w/w kanały.

Sportklub i Fightklub - uzupełnienie oferty sportowej.

Może... Mezzo i Mezzo Live HD? 

Widziałbym też kanał Motowizja HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość kingofsouth
2 minuty temu, OlafS napisał:

No mógłby być, ale powiedz tak szczerze- co obejrzysz na czwórce czego nie zobaczysz na pozostałych trzech  :?:

 

Jest sporo transmisji jakich nie uraczysz na pozostałych kanałach Eleven. Wystarczy sprawdzić program. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2018 o 15:29, Gierek napisał:

Ja uważam, że chciałbym w Cyfrowym Polsacie zobaczyć takie kanały, jak:

 

Jednak Puls 2 i WP - brakuje tych kanałów w Cyfrowym Polsacie, wiem, że te kanały można odebrać z NTC, ale cóż, myślę, że zawsze warto, aby w ofercie były dwa w/w kanały.

Sportklub i Fightklub - uzupełnienie oferty sportowej.

Może... Mezzo i Mezzo Live HD? 

Widziałbym też kanał Motowizja HD. 

W obecnej sytuacji dopisałbym zdecydowanie do tego grona też TVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...