Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, kobi666 napisał:

Nie widzę wytłumaczenia braku kanału Eleven 4 w CP. W czym leży problem ?Już prawie cała konkurencja ma ten kanał w ofercie. To jest jakiś żart.

 

Być może żeby się od tej konkurencji czymś odróżniać- czy jest druga platforma, która nie ma w ofercie kanału, którego jest właścicielem :?:?

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to tylko gratulować im podejścia do abonentów. Mi brakuje w CP kanałów takich jak Puls 2 czy WP a nawet regionalnych opcji TVP3 które to wraz z stacjami lokalnymi i kanałami streamingowanymi (tymi z Ipli jak i całej sieci - między innymi WTK, Toya Łódź czy TV Trwam) mogliby poprowadzić przez internet tak jak to robią z radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Poland napisał:

Mi brakuje w CP kanałów takich jak Puls 2 czy WP 

 

Skoro przez te kilka lat te kanały nie zagościły w CP, to raczej nikła szansa, że to się zmieni. Protezą na to jest DVB-T, ewentualnie zawsze możesz zmienić swojego dostawcę TV na nc+, gdzie te kanały są praktycznie od samego początku. Nie widzę problemu, tym bardziej, że CP nie jest jedynym dostawą TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

@pablo21Pisał w któryś wątku ostatnio, nie pamiętam którym że C+ma wyłączność na ten kanał. Jego post to majstersztyk prawdziwy. 😊

Kanał nadaje od blisko 4 lat więc stawiam do końca roku, albo jeszcze rok. 😊

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwyBo zakładałem że wyłączność skończy się na 3 latach. Ale z reguły takie umowy potrafią trwać do 4 lub 5 lat. Przypomnieć ci jak byłem rok temu krytykowany ze wymyślam jak napisaiem tutaj na forum że jest wyłączność satelitarna na ten kanał? Dlatego oparłem swe zdanie na tym co w którymś wątku napisał ostatnio @pablo21Że brak tego kanału w ofercie PB wskazuję że C+ ma wyłączność. I co jak napisaiem rok temu w grudniu że puls 2 będzie w tym roku w ofercie CP jest jest. Więc nie wiem po co te docinki? ☺️

Owszem początkowo twierdziłem że będzie do końca 2020 roku, ale operator zaliczył obsuwę z brakiem miejsca na liście. Proste jak budowa Cepa. 😂

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odświeżam listę sprzed 2,5 roku. W Polsat Box brakuje mi:

- TVP Dokument i Kobieta

- Anteny HD, Home TV, Adventure, Top Kids, Biznes24

- Jazz (nawet w HD mógłby być)

- Gametoon

- TeenNick

- Mixtape TV

- Motowizji

 

I nic więcej mi nie potrzebne. Więcej przydałoby się radiowych po satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...