Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze Eleven Sports 1 4K z 10.719 nie wyłączyli a już upchali tam 2 kanały BBC. Jak dotąd ten transponder był najbardziej poluzowany, zarezerwowany dla wysokiej jakosci Canal+ 4K i to z dużą rezerwą pojemności, a teraz jest tam ścisk jak na molo w Sopocie w szczycie sezonu. Nie pamiętam żebym przy ostatnim aneksie zgadzał się na taką bylejakość. Dlatego pytam się, po co do "jasnej ciasnej" robią taki ścisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się jakaś oferta z paczką sportową, mają pośrednie lub bezpośrednie prawa do pokazywania wszystkich topowych lig piłkarskich, podnieśli ceny jak tylko się da i nadal żeby mieć pełny sport trzeba kupić wszystko osobno. Brakuje paczki c+ +eleven+ viaplay na podobnych zasadach co multiman packt+eleven sports.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Przecież są obecnie dostępne paczki sportowe - pakiety Entry+, Relax+, Optimum+ i Extra+ z paczką CANAL+Sport (pełny pakiet C+, Polsat Sport Premium, Eleven, Viaplay). Niczego nie trzeba osobno dobierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Abstrakcyjna? 🤣

Jeśli uważasz, że łaczna kwota 110 zł/m za pakiet Extra+ (60 zł/m), CANAL+ (19,90), C+4K (10 zł), Mistrzowska Piłka (20 zł), Eleven Sporta (11,90) i Viaplay (34 zł w subskrypcji, wkrótce 55) to dużo, to nie mam pytań. Najlepiej, żeby operator sprzedawał to za 20 zł/m i jeszcze dopłacał za usługę. 

 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Abstrakcyjna? 🤣

Jeśli uważasz, że łaczna kwota 110 zł/m za pakiet Extra+ (60 zł/m), CANAL+ (19,90), C+4K (10 zł), Mistrzowska Piłka (20 zł), Eleven Sporta (11,90) i Viaplay (34 zł w subskrypcji, wkrótce 55) to dużo, to nie mam pytań. Najlepiej, żeby operator sprzedawał to za 20 zł/m i jeszcze dopłacał za usługę. 

 

 

W Play mogę mieć PSP i Eleven za 30 zł, bez żadnego łaszenia się. Fakt, że produkt C+ będzie w CANAL+ tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Krzysiek11:)

Promocja świąteczna przecież jest już dostępna od 3 tygodni z prezentami na święta za 0 zł do 6m ;) 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Może na Mikołajki będzie jakaś promocja na dekoder.. ;)

2 godziny temu, Adamus napisał(a):

Znajomy zastanawial się nad umową z Extra+sport+ HBO .

Po podwyżce,jakieś 3 tyg temu dawali mu to za 130 ziko z dekoderem 4k.lub modułem.

Dziś 140 z dekoderem 4k, 135 z modułem.

Z dekoderem 4K i dyskiem 140, z modułem nadal 130. 

 

Lepsza opcja obecnie to chyba pakiet Extra+Sport&Film za 150 zł/m (zawiera Extra+, CANAL+, CANAL+ 4K ULTRA HD, Eleven Sports, Mistrzowska Piłka, Viaplay, HBO, Netflix Standard).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale od 11 lutego 2023 nie będzie możliwości oglądania 8 meczów Premier League i 3 meczów Bundesligi na kanałach streamowanych 981-987 w dekoderach CANAL+. Zamiast dotychczasowej planszy z napisem: "Zapraszamy na transmisję", możemy zobaczyć planszę z następującym komunikatem:

 

"ZMIANA SPOSOBU OGLĄDANIA - Od soboty 11 lutego zmienia się dostęp do meczów Premier League i Bundesligi z oferty Viaplay. Zapraszamy do zalogowania się w aplikacji Viaplay. Jeśli nadal nie zarejestrowałeś konta w Viaplay, zrób to przed zalogowaniem."

 

Tym samym, kanały streamowane Viaplay znikną także z aplikacji CANAL+online (dla abonentów), a od najbliższej soboty abonenci CANAL+, chcąc oglądać ofertę Viaplay na dekoderze, będą to mogli zrobić wyłącznie poprzez aplikację Viaplay, która znajduje się w MENU dekodera oraz na kanale 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...