Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Atrakcyjniejszy pakiet Medium w lepszej cenie niż na Viaplay ma niejako rekompensować utratę Premier League i Bundesligi, które wcześniej były w Canal+. Szkoda że KSW nie znalazlo się w całości w tym pakiecie. Tym bardziej cieszę się że na Viaplay zdecydowałem się przed tymi zmianami i mogę dalej korzystać z pełnego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego co zauważyłem coraz więcej osób zarówno na stronie firmy jak i allegro wykupuje dostęp do Canal+ Online za wyjątkowo niską cenę.

 

Jak ktoś chce to jedna z legalnych firm oferuje już Canal+ Online w atrakcyjnych cenach na 12 miesięcy. 

 

Posiadają wszystkie pakiety podstawowe + premium operatora. Można zyskać nawet rabat za newsletter -10% a także zbierać punkty za zakupy i odbierać kolejne rabaty. Pakiet typu Extra+ z Canal+ można mieć już za 500zł na 12 miesięcy. Oferta chyba niezła porównując do oferty operatora typu chyba 80 czy 90zł za ten pakiet miesięcznie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny. Ta firma to jedna wielka ściema 

@Vaniliovsky najlepiej gdy sprzedają karty z czyjegoś multiroom  :D

Doładowanie też przez nich kupujesz, bo nie dadzą Ci dostępu do c+ :D

Zacytuję 

 

Sprzedają karty ncplus szemranego pochodzenia. Pomimo faktu ze karta przestała działać po 4 miesiącach (opłacona na rok) nie chcą zwrócić pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup, tylko nie zdziw się gdy zgaśnie po miesiącu;) 

Kolejny kwiatek:

 

dekoder Polsatu który zakupiłem rok temu na zasadzie przedplaty z wykupionym pakietem familijny na rok z góry pomimo przedłużenia na okres kolejnego roku i opłacenia go nie został opłacony przez sprzedającego do Cyfrowego Polsatu co skutkuje brakiem telewizji mimo wpłaconych pieniędzy przezemnie. 

@Vaniliovsky może to ty sprzedajesz? :D

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k05 napisał(a):

którzy dają się nabrać na takie rzeczy. 

Ło Panie, właśnie widzę. To jest dramat :D

Zgaśnie mu po miesiącu to wróci z podkulonym ogonem do c+

14 minut temu, Vaniliovsky napisał(a):

skoro kupują to działa.

No właśnie nie działa :D

Bo na ogół dość szybko przestaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSWto jak widać mam szczęście. Bo zakupiłem w listopadzie i hula do dziś :) 

 

W razie problemów jest dedykowana infolinia a także serwis e-mail. Myślisz że aby zobaczyłem i kupiłem? Najpierw przeprowadziłem wywiad czy to nie ściema i czy rzeczywiście nie przestaje działać. Koleś z siedziby w Legnicy mówi że takie noobki którym coś nie działało zamiast napisać do nich czy zadzwonić to wystawiali negatywną opinie ^^ a potem już po po zgłoszeniu się i naprawie problemu nie usuwali jej. Ja nikogo nie namawiam broń Boże. Ja tylko daję info o takiej możliwości. 

 

Umowa nie jest na pijaczka tylko na właściciela firmy. Są dane w Canal+ Online do sprawdzenia w zakładce moje konto.

Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa i jak to robią. Chyba że mają X umów podpisane z Canal+ i tym sposobem dają konta do Canal+. 

 

@_Artek_dokładnie tak mam. Mam wykupiony Extra+ z Canal+ i Eleven + naziemna. Korzystam z Canal+ Boxa. 

 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...