Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bgmntmasz rację w 100%

 

@czerstwyjeśli ktoś się boi to jaki problem kupić na allegro? Sprzedają to samo.

 

Jeżeli komuś przestanie działać i nie będą chcieli rozwiązać problemu w co nie wierzę to Allegro gwarantuje program POK - czyli ochrona kupujących gdzie zwracana jest kasa przez allegro gdy sprzedawca nie chce rozwiązać problemu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nawet nie będę z toba dyskutował. Oczytałem się dużo o tej firmie na innych forach. Głównie jak świadczą usługi i ajak wygląda załatwianie problemów u nich. Oby się nie okazało że za dużo takich samych kont sprzedali bo będą ogladać pierwsi co się zalogują😂Usługi MR sprzedawane jako umowy główne. I bardzo często bez dostępu do konta🤣 Zadzwoń wtedy i co kolwiek załatw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Total w trakcie umowy 39zł. 

1 godzinę temu, Vaniliovsky napisał(a):

Umowa nie jest na pijaczka tylko na właściciela firmy. Są dane w Canal+ Online do sprawdzenia w zakładce moje konto.

Czyli we wszystkich usługach nie ma żadnych Twoich danych tylko właściciela firmy od której kupiłeś ten abonament?

1 godzinę temu, Vaniliovsky napisał(a):

Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa i jak to robią.

Nie wiesz na jakiej zasadzie to działa, ale i tak kupiłeś? Super. A potem się dziwić, że tyle "oszukanych" przez różne firmy, bo oni "nie wiedzieli". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry. Mam pytanie 30.04 kończy Mi się umowa, wypowiedzenie wysłane ponad miesiąc temu. Chce przedłużyć umowę ale na dobrych warunkach. Do tej pory miałem umowę na 24 miesiące płaciłem 91,89 zł za wszystkie Canal+, Pakiet Extra,  Eleveny, Mistrzowska Piłka za 0 zł, najem dekodera 4k za 0 zł, oraz dostęp do Canal+online, chce mieć to samo plus dodatkowo Viaplay Total, wczoraj dzwoniła konsultantka i proponowała to samo co miałem + ten Viaplay Total za 106 zł na 24 miesiące, czy to dobra cena? Czy są umowy roczne za tą kwotę? W salonie jak dawałem wypowiedzenie , pracownik salonu mówił że Viaplay miałbym za 10 zł czyli kwota podobna za całość 103 zł.  Ostatnie pytanie czy jak ktoś z Was ma w pakiecie Viaplay to prócz dekodera ma ten kanał także na Canal+ Online. Często jestem poza domem i ja telefonie oglądam Canal+Online i zwłaszcza żużel i piłkę nożną, czyli rozumiem że jak zdecyduje się na Viaplay Total będą go miał dodanego do wszystkich kanałów które mam na Canal+ Online. Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ale wytłumacz Mi mając aplikację Viaplayw telefonie będę mógł się zalogować na podstawie jakiegoś hasła czy nr abonenta z Canal+?  Tak jak piszesz dostaje dostęp do tej platformy i tam muszę założyć konto z danymi Canal+ .z góry Dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, mikoko napisał(a):

Mam prośbę do was. Może ktoś sprawdzić kto ma  tv 4K czy w c+ online na kanałach bez możliwości cofania np TVP 1 obraz się co pare sekund przycina? Nie wiem czy to aplikacja czy mi sprzęt siada.

Tak jest od ostatniej aktualizacji sprzed kilku dni. TVP1 i TVP2 co kilka sekund bardzo szarpią.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze pytasz w niewłaściwym temacie. Jest temat dla przedłużających oferty. Po drugie nie wiem dlaczego wymieniasz HBO, skoro te kanały to część pakietu Superpremium 4k wraz z HBO Max.

VP nie dostaniesz na starych warunkach...niestety.

Zadaj tam pytanie tam gdzie trzeba . Podaj cenę za pakiet podstawowy i ceny za dodatki i opłaty za dekoder, dysk.  Wtedy będzie można coś pomyśleć nad odpowiedzią. 

Lecz najpierw powinieneś zapoznać się z ofertami jakie dostają abonenci. Będziesz wiedział jak rozmawiać z konsulem o swojej ofercie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ wprowadził nową ofertę dostępu do Internetu Domowy Max. W jej ramach otrzymamy 200 GB transferu danych miesięcznie oraz dodatkowo nielimitowany transfer w serwisie Canal+ online oraz w nocy.

Oferta internetowa 200 GB dostępna jest w cenie 69,99 zł miesięcznie. W obecnej promocji klienci otrzymują pierwsze dwa miesiące za darmo. 

Ciekawe jaka prędkość tego Internetu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...