Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, meckbar napisał:

No to jeszcze alfabetyczny spis kodowanych programów w pakietach (wyższy pakiet zawiera wszystkie kanały niższego pakietu):

Wrzuć tę listę do Excela. Każdy pakiet z pełną listą kanałów w osobnych kolumnach. Będzie wtedy można sobie porównać poszczególne pakiety.

https://calculatic.pl/poradnik/jak-porownac-dwie-kolumny-w-excelu/#Oznaczenie_brakow_w_kolumnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Superpremium :

  • Cinemax
  • HBO
  • wszystkie Canal+ ( Canal+4K też w tym jest )

@meckbar jakie masz jeszcze zapytania dotyczące tego pakietu?

Sam niedawno przedłużyłem umowę na ten pakiet.

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę minusy:

- brak HBO GO

- brak PSP i Eleven

To jest już w Superpremium 4K.

* zamiast Cinemax są Filmboxy.

Zawartość HBO GO obejmuje jednak też ten pakiet.

 

Tak czy inaczej , nie zamierzam przedłużać oferty na żaden z wyżej wymienionych pakietów.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś zgubiłeś, w tych wyliczeniach. Pakiet Polsat Premium jest wliczony w cenę z wspomnianym gratisami w Superpremium ?

 

4 godziny temu, ircios napisał:

 Do Superpremium prz aneksowaniu za free można dostać C+4K, HBO Go, MP, MMP za 99,99. 

 

Superpremium 4K = 109,99 

Superpremium + z Eleven jest w podobnej cenie, więc @ircios nie ma czy się tak bardzo podniecać, że wyżebrało się u konsultanta za free te czy inne dodatki gratis do umowy.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na koniec września skończyła mi się umowa z c+. Z racji braku sensownej oferty, w poniedziałek oddałem za namową żony dekoder. Jednak chwila zastanowienia i chciałem ponowni zasilić szeregi odbiorców c+.

Do tej pory miałem 

Pakiet Extra+ z CANAL+

HBO

Filmbox Pack

HBO GO,

MISTRZOWSKA PIŁKA, dodatkowo turbobox za średnio 79,99 pln/m-c. Jest szansa na coś takiego ew podobnego  dla nowego/starego klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej własny dekoder z dyskiem z modułem CI+ od operatora. Lub telewizor, bo żaden operatora nie jest warty uwagi. No chyba, że zależy Ci na VOD, które z resztą można mieć z Canal+ OTT na tv oraz na urządzeniach mobilnych, oraz nc+ go tylko na urządzeniach mobilnych.

Jesli jednak dekoder wybierzesz  od operatora, to musisz kierować się tym co potrzebujesz, ale chyba najlepiej pudło 4k.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ircios napisał:

To otworz oczka. Do Superpremium prz aneksowaniu za free można dostać C+4K, HBO Go, MP, MMP za 99,99. 

Do tego Eleven za 11,90.  

Teraz zamknij oczka i z minusa stwórz + :-D

Teraz to Ty chyba blady jesteś i

Superpremium 4k blado wypada.

C+4K ok fakt dają, HBO Go również, Mistrzowską Piłkę też, Ale  o Multi Man Pack za 0zł to pierwsze słyszę. Eleveny nawet taniej dają ze zobowiązanie na 12 miesięcy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2020 o 16:49, kingofsouth napisał:

jakie masz jeszcze zapytania dotyczące tego pakietu?

 

Dzięki, ale już dotarłem do tych informacji. Mój post był raczej adresowany do ircios, który zarzucił, że"

W dniu 14.10.2020 o 16:36, ircios napisał:

Sam zainteresowany nawet chyba się nie kwapi, aby na stronie operatora sprawdzić, a potem ewentualne pytanie zadać.  

 

Zestawienie porównawcze wygląda tak:

 

Ilość kanałów w pakiecie Superpremium+: 171
w tym 116 w jakości HD

 

Ilość kanałów w pakiecie Superpremium+4K: 178
w tym 120 w jakości HD

 

  Canal CANAL+ 4K Ultra 
Cinemax 2 HD  
Cinemax HD  
  Eleven Sports 1
  Eleven Sports 2
  Eleven Sports 3
  Filmbox Action
  Filmbox Arthouse
  Filmbox Extra HD
  Filmbox Family
  Filmbox Premium 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...