Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.02.2024 o 20:05, Marek99 napisał(a):

Jak u Was wygląda sytuacja z kolekcją Crime & Investigation Play, u mnie jest tak, że na aplikacji jej nie mam widocznej, a na stronie internetowej w zakładce Kanały ona jest, czy Wy też tak macie? Czy warto zgłosić błąd techniczny?

Kolekcja już powróciła do aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedziami można już wykupić (w strefie) galę XTB KSW EPIC (39,99PLN)

 

Cytat

 

XTB KSW Epic to wyjątkowe wydarzenie, którego zwieńczeniem będzie walka dwóch sportowych legend. Tomasz Adamek, mistrz i pięściarska gwiazda bokserskich ringów, zmierzy się w pojedynku bokserskim z Mamedem Chalidowem, największą gwiazdą polskiego MMA.

Gala odbędzie się 24 lutego, a transmisję będzie można śledzić w serwisie streamingowym CANAL+ online.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dvbx napisał(a):

Zgodnie z zapowiedziami można już wykupić (w strefie) galę XTB KSW EPIC (39,99PLN)

 

 

To zabawne, bo Canal+ z gala promocyjnie dla nowych kont 59,99 zł miesięcznie a potem 54 zł normalnie. A jak ktoś ma już Canal+ to nie może dopłacić 6 zł tylko musi 39,99 zł dodatkowo?

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zauważyłem, że w aplikacji C+Online nie mam możliwości oglądać kanałów na żywo. 

Inne treści otwierają się bezproblemowo. Nie ma znaczenia gdzie się loguje. TV, laptop, telefon. Ten sam błąd.- Przepraszamy wystąpił błąd techniczny. Ktoś coś doradzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim albo od jakiego abonamentu jest się posiadaczem dostępu do nowej kolekcji "Crunchyroll"?

https://www.canalplus.com/pl/Crunchyroll/

Są w niej dodane dwie pozycje: "Dr. Stone", "Jujutsu Kaisen".

 

Do oferty abonentowej "TV bez anteny" została wprowadzona dodatkowa opcja - FILMBOX za 10zł/mies.

 

Uzyskałem dostęp do nowej kolekcji "Crunchyroll". Która oficjalnie pojawiła się w dniu dzisiejszym, między godz. 12 a 13.

Kolekcja będzie tworzona podobnie jak "BBC player" w ramach partnerstwa.

Nie wiadomo, czy kolekcja w chwili obecnej jest w jakieś formie udostępniona promocyjnie, czy po jakimś okresie przestanie działać dla części użytkowników danego pakietu.

Pozycje programowe są w języku obcym, są wtopione napisy.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety amatorsko działa ten serwis poza granicami PL wiem że mógłbym korzystać z VPN bez żadnych problemów ale skoro nadawca oferuje dostęp do serwisu w UE to chciałbym z tego skorzystać.

Usługi online za granicą mam na zielono a przez około tydzień nie mogłem korzystać z żadnych kanałów linearnych i w dodatku kolekcje VOD działały w połowie tzn że np 1 sezon danego serialu mogłem oglądnąć ale nie w całości losowo nie działało kilka odcinków.

Ciekawostką jest fakt że włączają na wyraźne życzenie klienta dostęp w UE a nie jak pisze w serwisie że odbywa się to automatycznie po wpłacie pieniędzy z PL konta.

Także polecam przed dłuższym wyjazdem skontaktować się wcześniej z C+ by wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam na Tizenie film "A oni dalej grzeszą dobry Boże" ? 

U mnie odtwarza się kilka minut a potem się zacina i jest błąd BUFFER_APPEND_ERROR. 

Nie pomaga wylogowanie i zalogowanie. Inne filmy odtwarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem. Dziś nagle pojawił się komunikat że mam przekroczoną ilość urządzeń. Korzystam z canal+online na dwóch laptopach, smartfonie i tablecie nie naraz. Miał ktoś już kiedyś taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, floro napisał(a):

Od wczoraj mam problem z canal+online, na telefonie tablecie i laptopie raz działa, następnie mam komunikat że przekroczona liczba urządzeń. Jest jakaś awaria lub inne problemy??

Może dawałeś komuś hasło i więcej osób korzysta? Powinno być gdzieś w ustawieniach konta podgląd urządzeń przypisanych do konta - sprawdź ile masz przypisanych do siebie i jakiego rodzaju są (komputer, tv, tablet, telefon) - z nieużywanych można się wylogować czy też usunąć takie urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana hasła nic nie dała. Na smartfonie mogę oglądać i tablecie, ale na laptopie jest limit. Do niedzieli było wszystko ok. Np. oglądałem na laptopie, wyłączyłem i chciałem na tablecie działało, tak samo np na smartfonie kontynuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2024 o 21:34, Koz napisał(a):

Niestety amatorsko działa ten serwis poza granicami PL

Chyba u Ciebie. Latam po całej Europie i nie miałem problemów,  no chyba, że problem był globalny po stronie operatora. W Szwajcarii też bez problemu z francuskiej karty GSM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy opłacałem kartą płatniczą miesięcznie nie miałem żadnych problemów, po opłacie rocznej z góry na rok blikiem musiałem prosić obsługę 3 krotnie by włączyli mi kanały linearne w roamingu UE co śmieszne do tej chwili są sytuacje oglądając jakaś serial na VOD że w połowie wyskoczy błąd albo bez powodu rozpocznie się odcinek od samego początku i to wszystko bez różnicy czy na mobilnym czy stacjonarnym łączu w Niemczech.

Także jest to amatorska aplikacja skoro obsługa klienta nie potrafi nic z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...