Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z aplikacją na LG to jest żenada od samego początku, a ostatnio potrafi nawet przestać reagować na polecenia pilota i trzeba restartować aplikację od zera. Coś zepsuli również z apką na Androida - na moim Sony (Android TV) kanały 4K średnio co 10 sekund łapią zadyszkę i na 2-3 sekundy odtwarzają się w zwolnionym tempie, po czym wracają do normalnego tempa i tak w kółko. Wcześniej nie było takiego problemu. Dodatkowo brakuje aplikacji na PS5 - jest dostępna we Francji i myślę że sporo osób w Polsce chciało by skorzystać z tego rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.03.2024 o 19:58, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Na Chromecast kanał C+ 4K ma najwyższy profil 1080p 10,49 Mb/s, ale jak się ustawi automat to jest ewidentne 4K.

Tutaj zapomniałem napisać, że chodzi o telewizor HD, bo jak teraz podłączyłem do 4K to jest profil 4K, ale na telewizorze HD na auto jest jakość 4K zeskalowana do HD albo to HD jest takie dobre na TV 24". Sam już nie wiem, bo to mały TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W strefie pojawiła się oferta zakupu dostępu do gali FAME 21 (39PLN):

 

Cytat

Już 18 maja będziemy świadkami emocjonujących pojedynków w oktagonie FAME!

Czeka nas 10 starć, w tym main event – Patryk „Bandura” Bandurski vs Tomasz „Góral” Adamek, który jest zwycięzcą lutowego starcia na XTB KSW EPIC z Mamedem Chalidowem. Całe wydarzenie zobaczysz w CANAL+ online.

W cenie dostępu do wydarzenia otrzymasz serię ekskluzywnych materiałów dodatkowych z zawodnikami FAME. Zobaczysz m. in. serial dokumentalny o Patryku „Bandurze” Bandurskim oraz dostęp do nagrań z archiwalnych gal FAME, pioniera w kategorii walk “freak-fight” MMA w Polsce.

Oglądaj razem z nami!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada.

Ja bym za to grosza nie dał.

 

Ale wiem, że ten pomysł to "zaproszenie" do CANAL+ młodego pokolenia, które trudno przyciągnąć. 

Więc pomysł w sumie niezły. Smutne, że tyłu ludzi interesuje coś takiego. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010 faktycznie, pasjonujące... Szczególnie walki matki pewnego youtubera, który zasłynął pokazywaniem "życia" jego rodziny, szczególnie właśnie matki z niedoszłą jej synową, która postanowiła ogłosić światu, że "założyła swoją niebieską platformę". 

Żenada do kwadratu. 

Ale tak jak mówisz - kto, co lubi. 🤣😂

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...