Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Koz napisał(a):

Gdy opłacałem kartą płatniczą miesięcznie nie miałem żadnych problemów, po opłacie rocznej z góry na rok blikiem musiałem prosić obsługę 3 krotnie by włączyli mi kanały linearne w roamingu UE co śmieszne do tej chwili są sytuacje oglądając jakaś serial na VOD że w połowie wyskoczy błąd albo bez powodu rozpocznie się odcinek od samego początku i to wszystko bez różnicy czy na mobilnym czy stacjonarnym łączu w Niemczech.

Także jest to amatorska aplikacja skoro obsługa klienta nie potrafi nic z tym zrobić.

Tu się nic nie opłaca😂 Ta usługa jest dodawana za free to abonamentu tv-sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Tu się nic nie opłaca😂 Ta usługa jest dodawana za free to abonamentu tv-sat.

Ja opłacam w formie prepaid rocznie z góry za 228zł  nigdy nie podpisałbym umowy z C+ w  tych czasach.

Anteny SAT w niemczech nie zamontujesz w scisłym centrum Berlina więc to rozwiązanie jest jedyne optymalne by oglądać C+ ale niestety deweloperzy aplikacji od lat olewają abonentów tej usługi można to zaobserwować po komentarzach w Google Play gdzie te same problemy jakie opisałem pojawiają się bardzo często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak oglądacie materiały to też Wam w połowie audycji wyskakuje błąd UPES_153? Mam to coraz częściej na Android TV, i w tych samych miejscach rwie programy na komputerze i w smartfonie (niezależnie od operatora internetowego)...

Edytowane przez zaaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, zaaw napisał(a):

Czy jak oglądacie materiały to też Wam w połowie audycji wyskakuje błąd UPES_153? Mam to coraz częściej na Android TV, i w tych samych miejscach rwie programy na komputerze i w smartfonie (niezależnie od operatora internetowego)...

Bardzo często niezależnie czy na internecie od 1&1 czy Multimedia Polska ale także na Lycamobile PL 5G

Wczoraj pierwszy raz samo cofneło do samego początku audycje VOD.

Oglądam na Amazon Fire Stick 4K MAX i niestety nawet nie mogę przełączyć jakości na 4K a nadawca deklaruje że 4K powinno działać na moim "dedykowanym urządzeniu"

@zefir masz szczęscie akurat tobie ktoś włączył usługę wiedząc co robi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koz Hmm, dziwne, ja akurat zwykle oglądam na Apple TV 4K, ale jako, że Apple nie wspiera 4K w Canal+ to czasami korzystam właśnie z Firesticka 4K Max. Wczoraj obejrzałem mecz, sprawdziłem też dostępne kanały 4K (których za wiele nie ma ;)) - niemniej, wszystko chodziło bezproblemowo, bez żadnych zacięć na najwyższych profilach. 

 

Co to znaczy, że nie możesz przełączyć jakości na 4k? Jak masz kanał albo film/serial w 4k to nie możesz wybrać profilu 4k? Bo pomijając fakt, że defaultowo powinien Ci wybrać najwyższy profil dostosowany do Twojej sieci, to nawet jeśli tego nie zrobi możesz wybrać ten profil w opcjach samodzielnie (na firesticku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Splawik napisał(a):

Co to znaczy, że nie możesz przełączyć jakości na 4k? Jak masz kanał albo film/serial w 4k to nie możesz wybrać profilu 4k? Bo pomijając fakt, że defaultowo powinien Ci wybrać najwyższy profil dostosowany do Twojej sieci, to nawet jeśli tego nie zrobi możesz wybrać ten profil w opcjach samodzielnie (na firesticku).

Maksymalnie mogę oglądać w jakości 1920x1080 bitrate 5.91 Mbps  HLG (innych opcji brak), włączyłem teraz kolekcje Canal+ 4K i jedyne co się zmienia to głębia kolorów HLG inne serwisy jak np Amazon Prime czy Youtube działają bez problemu w 4K.

Wykonałem telefon do  Canal+ i okazało się że w pakiecie Canal+ filmy i seriale  prepaid na 12 miesięcy za 228zł nie można odtwarzać treści w jakości 4K jest to bardzo dziwna sytuacja gdyż do kolekcji 4K mam dostęp ale z obniżoną jakością.

Także jak widać coś co już jest oczywiste i powszechnie dostępne w  Canal+ jest luksusem.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koz napisał(a):

Maksymalnie mogę oglądać w jakości 1920x1080 bitrate 5.91 Mbps  HLG (innych opcji brak), włączyłem teraz kolekcje Canal+ 4K i jedyne co się zmienia to głębia kolorów HLG inne serwisy jak np Amazon Prime czy Youtube działają bez problemu w 4K.

Wykonałem telefon do  Canal+ i okazało się że w pakiecie Canal+ filmy i seriale  prepaid na 12 miesięcy za 228zł nie można odtwarzać treści w jakości 4K jest to bardzo dziwna sytuacja gdyż do kolekcji 4K mam dostęp ale z obniżoną jakością.

Także jak widać coś co już jest oczywiste i powszechnie dostępne w  Canal+ jest luksusem.

A w którym prepaidzie jest taki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Koz napisał(a):

Maksymalnie mogę oglądać w jakości 1920x1080 bitrate 5.91 Mbps  HLG (innych opcji brak), włączyłem teraz kolekcje Canal+ 4K i jedyne co się zmienia to głębia kolorów HLG inne serwisy jak np Amazon Prime czy Youtube działają bez problemu w 4K.

Wykonałem telefon do  Canal+ i okazało się że w pakiecie Canal+ filmy i seriale  prepaid na 12 miesięcy za 228zł nie można odtwarzać treści w jakości 4K jest to bardzo dziwna sytuacja gdyż do kolekcji 4K mam dostęp ale z obniżoną jakością.

Także jak widać coś co już jest oczywiste i powszechnie dostępne w  Canal+ jest luksusem.

Ok, czyli wynika z tego, że z jakiegoś powodu sprzedają pakiet, w którym nie da się oglądać 4k, trochę dziwne.

 

U mnie na firesticku 4k Max mam do wyboru profil 3840x2160 17Mbps na kanałach tv, a jak odpaliłem np. Chłopów z kolekcji to pokazuje mi 25,57 Mbps

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawel napisał(a):

W powyższym pakiecie jak najbardziej jest dostęp do treści 4K.

Zadzwoń bądz napisz na czacie canal+ i otrzymasz taką samą informację, aby oglądać 4K należy posiadać minimum pakiet ze sportem, dałem się nabrać na korzystną cene przy wpłacie na rok z góry.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Splawik napisał(a):

U mnie na firesticku 4k Max mam do wyboru profil 3840x2160 17Mbps na kanałach tv, a jak odpaliłem np. Chłopów z kolekcji to pokazuje mi 25,57 Mbps

Włącz sobie Developer Tools Menu i tam będziesz miał kodek i bitrate. Z ciekawości byś podał, bo na Android TV brak takich danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koz napisał(a):

Zadzwoń bądz napisz na czacie canal+ i otrzymasz taką samą informację, aby oglądać 4K należy posiadać minimum pakiet ze sportem, dałem się nabrać na korzystną cene przy wpłacie na rok z góry.

 

 

 

Po co mam pisać jak mam ten pakiet i mam dostęp do treści 4K. Różnica jest taka, że ja aktywuję pakiet co miesiąc a nie płaciłem z góry ale nie sądzę by to coś zmieniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek

 

To tak na szybko:) 

 

Canal +4k Ultra HD, kodek hevc, input bitrate skacze między ok. 10 a 20 Mbps, średnio myślę, że trzyma te 15-16 Mbps

 

Chłopi - kodek hevc, input bitrate skacze mniej, między 24,5 a 28 Mbps, ale częściej jest bliżej tej wyższej wartości, obstawiam że średnio ok. 26,5-27 Mbps

Edytowane przez Splawik
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawel napisał(a):

Po co mam pisać jak mam ten pakiet i mam dostęp do treści 4K. Różnica jest taka, że ja aktywuję pakiet co miesiąc a nie płaciłem z góry ale nie sądzę by to coś zmieniało.

@Pawel Masz dostęp tylko do kolekcji VOD z treściami w 4K? Natomiast kanału CANAL+ 4K Ultra HD nie masz w ramach pakietu CANAL+ Seriale i Filmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95Jest dostęp do filmowych treści kanału C+4K. Dodatkowo w pakiecie jest dostępny BBC Player.

8 godzin temu, Koz napisał(a):

Maksymalnie mogę oglądać w jakości 1920x1080 bitrate 5.91 Mbps  HLG (innych opcji brak), włączyłem teraz kolekcje Canal+ 4K i jedyne co się zmienia to głębia kolorów HLG inne serwisy jak np Amazon Prime czy Youtube działają bez problemu w 4K.

.....

Czyli to wina "przystawki". Na telewizorze np. ja mam LG miałbyś dostęp do profilu 4K w kolekcji C+4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...