Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Marek99 napisał(a):

Czy u Was kolekcje takie jak Series FUN, FX, Comedy Central Extra, Warner TV działają, czy są puste?
Dzięki za odpowiedz.

U mnie tylko FX zostało, reszta zniknęła, do tego usunęli serial "Trzy siostry" z novelas +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2023 o 09:42, lakiman napisał(a):

@Bunio Bunio kontaktowałeś się w tej sprawie z działem technicznym Canal+?

 

Nie warto kontaktować się z działem obsługi klienta, człowiek tylko traci ostatnie nerwy. Obsługa to same dno. Sami nie wiedzą co w danej ofercie jest udostępniane. A takie rzeczy to powinni mieć w małym paluszku. Człowiek czeka z miesiąc czasu na konkretną odpowiedz, a potem niestety rozczarowanie. To już mogli w pierwszym kontakcie z klientem napisać, że nic w tej sprawie nie wskóramy. 

Godzinę temu, kowol80 napisał(a):

U mnie tylko FX zostało, reszta zniknęła, do tego usunęli serial "Trzy siostry" z novelas +

Turecka telenowela straciła pewnie licencję na udostępnianie wszystkich odcinków, choć nie powiem była dość krótko terminowa, usunęli zaraz po zakończeniu serialu w samym kanale.

Pozostałe telenowele:

Za głosem serca - do 31 marca
Bogaci też płaczą - do 23 kwietnia
Smak zemsty - do 01 maja
Bezduszna - dostępność przez okres dłuższy niż 6 miesięcy
Zmłamane życie - dostępność przez okres dłuższy niż 6 miesięcy
Dziedziczka - dostępność przez okres dłuższy niż 6 miesięcy
Rubi - dostępność przez okres dłuższy niż 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@Marek99 masz rację. C+ przycinał na Apple TV 4K i problem był ogólnie zdany. Przekazując dane w celu poprawy usługi, czułem się jakby sprawa nie była na większą skalę, bo według ich interpretacji u mnie musiało być na pewno coś nie tak.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy u Was też na kanale Eleven 4K obecnie podczas meczu Roma - Atalanta obraz wygląda jakby „pikselował”? Sytuacja występuje gdy kamera się oddalona a piłka jest w ruchu. Tydzień (lub dwa) temu na meczu Juventusu było to samo. Mecz podobno jest w natywnym 4K, jednak wygląda słabo. 2 godziny temu mecz Arsenal - Liverpool był upscalowany i taki problem nie występował (oczywiście kosztem ostrości). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Jest to tutaj uwzględnione w "najlepsza piłka w jednym miejscu". Jeśli pomyliłem tematy (a na to wygląda), to przepraszam, ale ta opcja wydaje się być dostępna bez satelity. 

https://kup.pl.canalplus.com/oferta-online?sc_intcmp=MYCWEB:SHOWCASE:DISCOVER-TOP

 

I jest potwierdzenie tego w FAQ: https://kup.pl.canalplus.com/oferta-online/canalplus-elevensports-polsatsportpremium-lto

Czy pakiety Canal + online działają bez anteny?

Tak, z CANAL+ online możesz korzystać gdzie chcesz i na czym chcesz. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu.

 

Jeśli mogę, proszę o przeniesienie postu do C+ Online dla subskrybentów, ale pytanie pozostaje aktualne - jaka jest jakość Polsatu Sport Premium w apce?

Edytowane przez Radamantys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MiBox S kilka dni temu zniknęły kanały 4K… Na LG WebOs są dostępne. Masakra co oni robią z tymi aplikacjami. Nigdy nie wiesz czy akurat na twoim sprzęcie nagle coś nie przestanie działać. Tak naprawdę nie ma żadnego urządzenia z którym masz pewność, że wszystko będzie dostępne. Zależy jak im się akurat wylosuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę mogą sobie zmieniać każdego dnia jak im pasuje. W momencie zakupu MiBoxa te kanały były dostępne. Nie będę kupował 3 przystawek bo jedna aplikacja działa na tej dobrze a druga na tej nie, za to na innej dobrze. Nie o to w tym wszystkim powinno chodzić żeby mieć przystawki do każdej aplikacji osobno, lub zmieniać telewizor co 3 lata bo akurat przestał być wspierany a wcześniej był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak u Was wygląda sytuacja z kolekcją Crime & Investigation Play, u mnie jest tak, że na aplikacji jej nie mam widocznej, a na stronie internetowej w zakładce Kanały ona jest, czy Wy też tak macie? Czy warto zgłosić błąd techniczny?

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w ustawieniach aplikacji na Android TV funkcję "uruchom po starcie" (lub jakoś tak), która jak się domyślam służy do automatycznego uruchomienia razem z systemem. Zaznaczyłem ją, ale pomimo to aplikacja nie startuje. Czy powinienem zrobić coś jeszcze? Mam Chromecasta z Google TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...